Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farba ciemny brąz

14 lip 2013 - 19:51:40

Hej dziewczyny :)
Farbuje włosy co kilka miesięcy,ale cały czas innymi farbami.Nigdy jeszcze nie trafiłam na taki kolor na jaki oczekuje.Aczkolwiek chodzi mi o bardzo ciemny brąz wpadający w czarny.Żeby pod światło nie był rudy.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Farba ciemny brąz

14 lip 2013 - 19:58:52

miałam ten sam problem aż odkryłam odcień brązowa czerń :) Wychodzi idealny, właśnie taki jak oczekuję. Nie jest to typowa czerń, tylko właśnie taki bardzo ciemny brąz, niczym gorzka czekolada i co najważniejsze, przy zmywaniu nie ma tych okropnych rudych refleksów! :) Kupuję taki odcień w farbach w piance, Schwarzkopf Perfect Mousse i z Wellatonu. świetnie się nakładają w takiej postaci, na moje długie do połowy pleców włosy wystarczyło spokojnie jedno opakowanie, a w dodatku bardzo ładny zapach a i włosy kondycyjnie nie ucierpiały. Dokładnie wczoraj kupiłam z loreala też w tej piance i nieco zniszczył mi końcówki, ale była promocja więc chciałam wypróbować jak się sprawdzi. Jednak pozostanę przy tamtych.



Farba ciemny brąz

15 lip 2013 - 21:37:19

Ja używałam swego czasu Palette - ciemny brąz. Był meeega ciemny. Ale jak użyłam "Średni brąz" był taki sam, tylko pod słonce bardziej brazowy ;P lepszy odcień :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tył głowy-wygolić?