Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey;) pozwolilam sobie zalozyc nowy watek gdyz nie moglam znajsc tego tematu co mnie interesuje ...
A mianowicie chodzi mi o to co zrobic zeby z czarnego koloru przejsc na platynowy blond dziekuje wam z gory za odp;)

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

iść do fryzjerki i zrobić dekoloryzację a potem nałożyć platynową farbę o.O tylko włosy zniszczysz ;3

hmm wlasnie chodzilo by mi o to zeby az tak bardzo nie zniszczyc wlosow

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

nie ma innej opcji, a czemu zależy Ci na platynie może podrzuć zdjęcie zobaczymy czy w ogóle jest sens żebyś zmieniała kolor

na pewno nie przejdziesz do tego koloru za jednym razem.. ja miesiąc temu użyłam dekoloryzatora Loreal, kosztuje ok 50 zł i później nałożyłam farbę też Loreal mroźny kasztan. Włosy są brązowe, zależy też np. od światła, w słońcu mają przebłyski czerwonego, ale ogólnie rzecz biorąc są dużo jaśniejsze, w ogóle mi się nie zniszczyły, nie widzę żadnej różnicy. Kiedyś gdy użyłam rozjaśniacza to były szorstkie, sztywne, teraz wszystko jest jak najbardziej okej :)

niedługo znów powtarzam zabieg, jednak ja bym chciała dojść do koloru karmelowego,a nie platyny :)

ewentualnie jak ktoś pisał wcześniej fryzjerka może Ci pomóc,ale to już droższa sprawa :)

Cytat
kasiunia191
hmm wlasnie chodzilo by mi o to zeby az tak bardzo nie zniszczyc wlosow

To tak się nie da. Osobiście nie polecam w ogole tak radykalnej zmiany koloru bo zniszczysz włosy i to bardzo.

dekoloryzacja nie zniszczy Ci jakoś masakrycznie włosów jeśli będzie dobrze zrobiona. tyle, że potem przez dłuuugi czas farba będzie Ci się znacznie słabiej trzymać na włosach.
Innego wyjścia niż dekoloryzacja nie ma z tego co wiem... ;)

Cytat
kasiunia191
hmm wlasnie chodzilo by mi o to zeby az tak bardzo nie zniszczyc wlosow
nie da się ? ktoś jeszcze jest na tyle naiwny, że wierzy, że przejście tak radykalne nie zniszczy włosów ?

kiedys bawilam sie w rozjasniacz i strasznie mi wlosy zniszczylo dlatego szukam innego rozwiazania dziekuje dziewczyny za pomoc;) sprobuje dekoloryzatora moze cos mi z tego wyjdzie
A zalezy mi na platynie bo to jest moj naturalny kolor wlosow ;) kiedys z glupoty przefarbowalam sie na czarno i mi sie znudzilo juz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 23:19 przez kasiunia191.

Jest to możliwe i obejdzie sie bez niszczenia włosów ;)
Sa juz dostępne w sklepach fryzjersko-kosmetycznych twz. "Ściagacze koloru" firmy CeCe, które dzieki temu, że są zrobione na bazie roslinnej nie niszczą włosów.
Tylko musiała bym zobaczyc jaki masz obecnie kolor, żeby móc cokolwiek powiedzieć co nalezy czynić dalej oraz od jak dawna malujesz włosy na kolor czarny, ważne jest tez jaką farbą je malowałas, bo niektóre farby zawieraja zwiazki metaliczne, z których jest nieco gorzej wyjsc, ale nie ma rzeczy nie możliwych :D

No troche czasu to zajmie zanim dojdziesz,ale w kazdym przypadku podniszczysz wlosy,niestety

na czarno maluje juz od 2 lat:( kolor moich wlosow to czarny bez i maluje caly czas farba z garniera



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 23:38 przez kasiunia191.

strasznie zniszczysz włosy ...

hmm 2 lata to dość długo
w takim razie trzeba było by położyć ściągacz koloru, po czym zrobić tak zwana "kąpiel piorąca" nałożyć ja na końce przetrzymać w zależności od tego jak będzie szybko schodził kolor, później dopiero na środek a na sam koniec u nasady, ponieważ włosy od nasady nierozjaśniające szybciej niż końce,zmyć to a dopiero wtedy położyć na włosy kolor docelowy, taki jaki byś chciała uzyskać..
Jak widzisz droga do uzyskania blondu jest długa i ciężka ale z doświadczenia mogę powiedzieć że możliwa do zrealizowania, jak wiadomo włosy troszkę się poniszczą ale nie będa tak zniszczon jak bys połozyła na nie sam rozjasniacz po którym bys miała różne kolory poczynająć od żółci, rudosci, czerwieni a kończąc na brazie czy czeri. bez chcianego efektu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HENNA DO RUDYCH WŁOSÓW