Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Samochód.

2 minuty temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gęste włosy są nieładne?

29 maj 2013 - 21:19:10

Mam grube i gęste włosy, równe, niecieniowane. Są trochę dłuższe niż do ramion. Niedawno usłyszałam opinię, że takie włosy są niezbyt ładne, a powiedziała mi to dziewczyna z raczej cieńszymi włosami niż moje. Mnie się moje włosy podobają, bo lubię takie gęste, a jakbym miała jeszcze gęściejsze to byłoby super. A Wy co sądzicie o gęstych włosach?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 21:39 przez elihino1.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:12:55

Ja mam gęste włosy i uważam, że są piękne. Grube włosy to atut, więc nie pozwól sobie wmówić, że masz brzydkie włosy. Mówią to dziewczyny, które muszą myć swoje marne włosy codzienne rano, a wieczorem wygladają jakby skapaly się w oleju.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:14:30

Zależy, ale muszą być zadbane i mieć ładny kolor, a nie jakiś mysi.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:15:13

Pewnie, że grube i gęste są ładne!

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:16

włosy jak włosy, co mnie obchodzi jakie ma ktoś inny.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:19

grube włosy to duży atut... może po prostu masz kiepską fryzure i stąd taki komentarz

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:54

Zależy od samego wyglądu włosów. Mogą być gęste, ale ich obcięcie lub zaniedbanie sprawia, że wyglądają niezbyt korzystnie :p Ja kiedyś miałam bardzo gęste włosy, zawsze mnie denerwowały, nie podobały mi się i marzyłam żeby nie były takie grubaśne... No to teraz mam co chciałam bo lecą mi na potęgę a ja marze żeby znów mieć ich tyle co kiedyś :p Także nie przejmuj się opiniami złośliwych, pewnie zazdrości ;P

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:18:45

Wszystko zależy od ich koloru, odpowiedniego ścięcia i ułożenia. Też uważam, że grube włosy to atut ale miałam kiedyś koleżankę co miała tak brzydkie te włosy, że nigdy nie chciałabym takich mieć. Ale to się tyczy również cienkich włosów - też mogą być paskudnie ścięte, pomalowane i ułożone ;)
A Twoje jaki mają kolor? Może wstawisz zdjęcie?

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:22:33

No niestety zdarza sie nieraz ze dziewczyna ma geste włosy ale nie dba o nie, maja wtedy mysi kolor, sa jak siano i wogole burza sie w kazda strone i takie wlosy sa dla mnie ochydne, ale jesli sa grube, gładkie, zadbane i ladnie sciete to jak najbardziej moga byc piekne:)

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:23:36

Grube i gęste włosy to moje marzenie, nad którego realizacją pracuję od kilka ładnych lat;)bo niestety natura obdarowała mnie cienkimi piórami;p także gratuluję szczerze takich włosków i sama sobie takich życzę:)

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:23:38

Jak są gęste i "szczeciaste" bez połysku to nie ładne.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:24:10

gęste, zdrowe i zadbane włosy - chyba nie ma nic piękniejszego! Najbardziej nie podobają mi się takie smętnie zwisające cienkie strąki, farbowane, suche i bardzo zmęczone życiem...

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:12

Ona Ci przecież nie powiedziała, że są brzydkie bo gęste, sama sobie to wydedukowałaś. Nie wystarczy gęstość żeby były piękne i może ma racje.
Pokaż te włosy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 13:28 przez gala-gradiva.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:16

Cytat
pinezka_86
grube włosy to duży atut... może po prostu masz kiepską fryzure i stąd taki komentarz

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:18

Gęste i grube są ładne jeśli są zadbane, ale napuszone jak u pudla, dające tylko złudzenie gęstości mi się nie podobają.
Wstaw foto tych swoich gęstych włosów to może przekonamy się skąd taka opinia koleżanki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 13:26 przez fajnakropka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CASTING CRÈME GLOSS schwarzkopf, POMOCY