Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DOCZEPIANE PL

24 maj 2013 - 21:46:55

hej dziwczyny kilka dni temu wypozyczylam probnik z doczepiane pl postanowilam zamowic wlosy clip in jednak chcialam aby ich kolor byl identyczny jak moj (stwierdzilam ze jeszeli na probniku takiego nie znajde to raz na zawsze sobie clipy odpuszcze) probnik przyszedl 2 dni po zamowieniu otwieram paczke i? "super!" jeden z kolorow na probniku byl dokladnie taki sam jak moje naturalne wlosy (bylam zaskoczona bo naprawde nie bylo widac roznicy) wiec pierwsze co zabralam sie za zamowienie wlosow przyszly dzisiaj numer koloru wlosow na opakowaniu sie zgadza (#8) ale no wlasnie tylko na opakowaniu wlosy roznia sie odcieniem od tego z probnika:( i teraz moje pytanie czy ktoras z Was wypozyczala probnik i czy kolor tez sie nie zgadzal (to nie jest wielka roznica no ale jednak) czy to ja mam takiego pecha do zakupow przez internet ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-24 21:51 przez buczkenzie.

DOCZEPIANE PL

27 maj 2013 - 14:52:51

właśnie też myslalam o kupieniu włosów na doczepiane.pl ale wiesz co zawsze tak jest, że coś jest nie tak;/ mozesz spróbowac przefarbować na Twoj kolor ewentualnie lub wymienic
Ja tez sie stresuje co do wyboru koloru tyle ze ja pierw chce zakupic a potem pojsc do fryzjera zeby przemalowala mi na ten sam kolor:)

DOCZEPIANE PL

27 maj 2013 - 14:56:17

Ja zamawiałam tam włosy kiedyś. Z kolorem problemu nie miałam bo mam czarne :)
Bardzo zadowolona byłam, super jakość i gramatura :).
Jeśli nie odpakowywałaś ich, nie ściągałaś tych gumeczek czy czym tam one są przyczepione to przyjmą Ci zwrot :)

DOCZEPIANE PL

27 maj 2013 - 14:59:48

Jeszeli masz ochotę to czemu nie, spróbuj

DOCZEPIANE PL

27 maj 2013 - 15:12:56

może zmienić swój kolor abo wymienić jak jest cały zestaw

DOCZEPIANE PL

27 maj 2013 - 15:14:57

kolor zgadza sie z probnika a nie z opakowania czy czegos tam..tak samo jak z farbami do wlosow.na pudelko sie nie patrzy tylko na paletki ;)

DOCZEPIANE PL

29 maj 2013 - 13:56:21

Cytat
Clarisa
kolor zgadza sie z probnika a nie z opakowania czy czegos tam..tak samo jak z farbami do wlosow.na pudelko sie nie patrzy tylko na paletki ;)
nr koloru #8 na probniku (probnik to taka paletka;)) roznil sie od koloru nr#8 calego ze stawu nie patrzylam na kolor narysowany na opakowaniu a na numer koloru chodzi o to ze numery sie zgadzaly ale zawartosc opakowania juz nie...

zweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

DOCZEPIANE PL

29 maj 2013 - 14:02:22

Spróbuj pofarbować zarówno swoje włosy jak i te do doczepienia.

DOCZEPIANE PL

29 maj 2013 - 14:42:32

nigdy nie farbowalam swoich wlosow lubie swoj kolor wiec nie chce tego robic :) przez to tez ciezko bedzie zafarbowac te doczepiane na taki sam:(

DOCZEPIANE PL

04 cze 2013 - 14:22:32

hej :)

zamawiałam włoski na stronie doczepiane.pl i mogę o nich pwiedzieć że jakoś włosów jest super, gorzej natomiast jest ze spinkami. Po pierwsze trzeba mocno natapirować włosy żeby spinki się nie zsuwały; po drugie spinki są rozstawione bardzo szeroko i cięzko dopasować sobie samemu taśme do głowy żeby dobrze przylegała i nie zwisała jak girlanda; po trzecie: taśmy na tył głowy są bardzo szerokie i na ososby z malą głową będą troche za duże... :(
Co do kontaktu i wysyłki nie mam zatrzezeń, Panie są bardzo miłe, odpisują szybko na każde pytanie oraz świetnie doradzają :)

Zamawiając jakiekolwiek doczepy radze sprawdzić jak zbudowana jest spinka. Zamawiałam włoski od użytkownika na all 'clip-in' i spinki mają fenomenalne. Pod moje rzadkie i cienkie włosy nie potrzebuje tapiru i w 5 minut zakładam włosy sama sobie bez rzadnych problemów :) taśmy maja odpowiednie wielkości i spinki są idealnie rozmieszczone. Dodam że obsługa też niczego sobie :)

dodaje zdjęcia spinek 'idealnych';(pierwsze zdjecie) i tych, które są słabsze (drugie zdj) :)


**dodam jeszcze że to nie jest tylko moja opinia :)



DOCZEPIANE PL

29 lis 2013 - 12:10:05

cześć dziewczyny ja ostatnio zamówiłam z doczepiane.pl ale włosy się po prostowaniu sfilcowały, później zobaczyłam, że nawet na filmiku na ich stronie włosy przy prostowaniu się filcują, sztuczne są czy co!!! zobaczcie sami daje link na youtube:



zobaczcie tak od 10 sekundy jak prostuje jak te włosy się podwijają od ciepła mi się całe pasma tak porobiły jak siano...
Nie polecam ogólnie reklama świetna a produkt słaby

zweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 3/5

DOCZEPIANE PL

30 lis 2013 - 16:34:25

Ja lubię optycznie przedłużyć sobie kucyka bez doczepiania włosów ;)
Tutaj banalny sposób KLIK


DOCZEPIANE PL

18 mar 2014 - 16:33:46

Ja zamawialam wlosy z doczepiane pl z kolorem nie bylo problemu bo mam czarne wlosy ale niestety jakosc wlosow... bez komentarza... swiecily sie bardziej od moich wlasnych, wyslalam do reklamacji moje wczesniejsze tasmy razem z nowym kompletem dla porownania roznica byla ogromna nawet moj chlopak zauwazyl ze te z doczepianych se swieca, gdy pani z doczepiane.pl dostala paczke odpisala mi ze nie uznaje reklamacji bo wlosy od niej sa lepsze niz moje stare i ze sie nie swieca tylko mi sie wydaje... i 250 zl poszlo sie ... + wysylka reklamacji 20 zl. nie wiem czy jest tak tylko z czarnymi bo kiedys mialam od nich blond farbowalam na czarno i byly normalne takie jak moje a z tymi cos bylo nie tak ... jakby mieszane z syntetykiem

DOCZEPIANE PL

23 mar 2014 - 12:26:52

no coz wpisy nowych kont ktore maja 1 wpis i ten 1 wpis to krytyka doczepiane.pl to dosyc czeste zjawisko

konkurencja ratuje sie jak moze przed spadajaca sprzedaza wiec posuwa sie do takich czynow, pozdrawiamy wiec zawistna konkurencje

jesli chodzi o ostatni wpis to sprawa jest prosta niestety nie dla tej Pani:

1) wlosy sa pokryte warstwa silikonu ktora po myciu schodzi. wiec na poczatku wlosy sa lsniace wiekszosc Pan lubi ten efekt, na wlosach ciemnych sila rzeczy jest to bardziej widoczne niz na blondach

po myciu warstwa ta schodzi i wlosy staja sie bardziej matowe i lekko faluja - JAK TO NATURALNE

2) sugerowanie ze moze to byc mieszanka z syntetykami jest ponizej krytyki, dzialamy 3 lata, tysiace klientek i nagle tej Pani trafila sie mieszanka ?

byl prosty sposob na sprawdzenie tego czy wlosy sa 100% naturalne czy nie: prostowanie w temp 230 stopni + farbowanie

NIE MA wlosow syntetycznych ktore wytrzymaja wiecej niz 190 stopni, NIE MA wlosow syntetycznych ktore mozna zafarbowac

obie te czynnosci mozna wykonac z naszymi wlosami - co jest niepodwazalnym dowodem na to ze sa 100% naturalne. i tyle na ten temat

DOCZEPIANE PL

12 lis 2015 - 00:41:16

Witam ,zamówiłam od Was włosy,gramatura i jakość włosa ok ,tylko jest duży problem z ich zafarbowaniem ,gdyż kolor się nie trzyma przy drugim myciu(nawet samym zmoczeniu) wszystko schodzi,zamawiam włosy od dłuższego czasu i zawsze farbowałam ,a nigdy nie miałam takiego problemu ,żeby farba się nie trzymała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blond na rudym