Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:09:17

Witam. Mam do Was bardzo ważne pytanie,a mianowicie chodzi o farbowanie włosów rozjaśnianych. 2 dni temu ściągnęłam czerwony kolor z włosów. Od razu po dekoloryzacji włosy zostały pofarbowane na bardzo jasny miedziany kolor. Dodam,że włosy podczas ściągania koloru rozjaśniły się dosłownie do rudawego blondu,a teraz mam na głowie również jasny rudawy blond,bardzo jasny.
Moje pytanie do Was jest takie: Czy na tych włosach wyjdzie mi Karmelowa Czekolada firmy Wellaton. Czy któraś z Was już używała tej farby i czy efekt farbowania był satysfakcjonujący? Jakiego efektu mogę się spodziewać?
Dziękuje z góry za odp :).



Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:10:49

niestety nie pomogę bo nie farbuję włosów

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:14:19

Ciezko powiedziec .Ja bym raczej powiedziala ze wyjdzie ale moze nie byc rowny chyba ze rozno sie rozjasnily te wlosy .Probuj zalezy jakie wlosy masz od ich kondycji itd.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:14:50

Moim zdaniem powinien wyjść podobny do tego na opakowaniu

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:17:10

Włosy rozjaśniły się bardzo dobrze i równo. Jedynie co to mam refleksy. Kondycja moim zdaniem też jest niezła jak po takim zabiegu :). Nie kruszą się i nie wypadają.

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:19:07

Myślę, że wyjdzie bez problemu. Skoro masz blond (nawet rudawy), a ten karmelowy jest stosunkowo ciemniejszy niż blond ;) Wydaje mi się, że farby Wellaton nieco rozjaśniają włosy - koleżanka ostatnio malowała brązowe (nie naturalne!) na blond i ma dużo jaśniejsze włosy! Próbuj! :)

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:19:26

wyjdzie, tez farbowalam na rozjasniane, tyle ze nie trzymaj tak dlugo jak kazde producent, bo wyjda Ci brązowe ciemne, bo rozjasniane szybciej lapie farba :) a kolor wychodzi ladny :)

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:21:47

Słyszałam,że ta farba jest lekko rudawa. To prawda? Zależy mi właśnie na takim brązowo-rudawym odcieniu. Polecacie jakieś farby?

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:23:31

Po tym zabiegu włosy praktycznie wcale nie utrzymają nowej koloryzacji i szybko ci się wypłucze. Pigment włosa zostaje otwarty po dekoloryzacji i musi troszkę potrwać aż włosy powrócą do swojej kondycji ;)
Więc albo ci wyjdzie coś pod ten kolor i spłucze pod rude.
Albo odczekasz i wyjdzie ci prawie taki jak na opakowaniu i przez najbliższe 2 miesiące będziesz mogła się nim cieszyć ;)

ja po dekoloryzacji (którą zakończyłam na jesieni) pomalowałam włosy dopiero na wiosnę (marzec) na naturalny blond i dopiero teraz zauważam, że kolor mi powoli blednie ;)
Gdybym pomalowała od razu ten jasny blond na obecny to miałabym go góra 2/3tyg ;) Daj włosom odpocząć, albo wybierz się do fryzjera. Ewentualnie użyj farb fryzjerskich. Wtedy jest szansa na lepsze utrzymanie koloru ;)

Czy ten kolor wyjdzie?

23 maj 2013 - 18:26:54

Cytat
MalaaaaMi
Po tym zabiegu włosy praktycznie wcale nie utrzymają nowej koloryzacji i szybko ci się wypłucze. Pigment włosa zostaje otwarty po dekoloryzacji i musi troszkę potrwać aż włosy powrócą do swojej kondycji ;)
Więc albo ci wyjdzie coś pod ten kolor i spłucze pod rude.
Albo odczekasz i wyjdzie ci prawie taki jak na opakowaniu i przez najbliższe 2 miesiące będziesz mogła się nim cieszyć ;)

ja po dekoloryzacji (którą zakończyłam na jesieni) pomalowałam włosy dopiero na wiosnę (marzec) na naturalny blond i dopiero teraz zauważam, że kolor mi powoli blednie ;)
Gdybym pomalowała od razu ten jasny blond na obecny to miałabym go góra 2/3tyg ;) Daj włosom odpocząć, albo wybierz się do fryzjera. Ewentualnie użyj farb fryzjerskich. Wtedy jest szansa na lepsze utrzymanie koloru ;)

Chodzi o to,że ja w tym kolorze który mam aktualnie na głowie źle się czuję. Nawet jeśli ta farba spłucze się po tych 2/3 tyg to nic nie szkodzi :). Jeśli kolor mi będzie odp. to po prostu znów je pofarbuje tą samą farbą po tych 2/3 tyg.
Dobra Dziewczyny,dziękuje za odp :). Jadę po farbę. Mam nadzieję,że kolor choć trochę wyjdzie i będę się w nim dobrze czuła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 18:33 przez aveM.

Czy ten kolor wyjdzie?

24 maj 2013 - 13:11:43

Jak mowisz masz juz jakis kolor na wlosach polozony, poczekaj chociaz 2 tyg bo wlos jest juz wypelniony farba a ten wellaton nie ma juz dla siebie miejsca i tylko obklei wlos i zaraz sie zmyje.Japo dekoloryzacji farbowalam dwa razy wlosy i koloe duzo szybciej sie wyplukuje niz kiedys gdy nie dekoloryzowalam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!