Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Drukarnia

23 minut temu

Samochód.

41 minut temu

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:07:05

Witam!

Wiem, że nie ma farby która W OGÓLE nie niszczy włosów. Każda ma jakieś szkodliwe działanie.
Jednak możecie polecić jakąś farbę z dobrym składem, która mniej niszczy włosy, niż zwykłe drogeryjne farby???

Czekam na odpowiedzi ;)
Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:10:33

Ja używam loreal preference i włoski po niej są świetne, mimo tego że farbuję co miesiąc, bo rudy szybko schodzi.... i ma cudowną odżywkę :):)

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:12:47

Ja słyszałam, że Henny do włosów są na jakiejś bazie ziołowej i nie niszczą tak włosów.

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:16:51

henna ma naturalne ziołowe składniki, które nie niszczą włosów a niektórzy mówią, że nawet odżywia jakoś :)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:18:30

HENNA!! :)

Henny do włosów - np. firmy KHADI - są na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników więc nie niszczą włosów-no bo jak? :)

ja farbuję w/w henną i jestem bardzo zadowolona :)
kolor ładny, włosy wyraźnie odżywione, miękkie, błyszczące.
zauważyłam dużo mniejsze wypadanie włosów :)

*nie, te henny nie powodują oblepienia włosa i nie prowadzą do jego wypadnięcia.
dzięki swojemu składowi, składniki wnikają w głąb włosa i regenerują go od środka

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:43:20

Chyba tylko henna :)

Każda drogeryjna farba jest z chemią, więc KAŻDA szkodzi :)

Henne polecam również khadi - super kolor, włosy odżywione i w dużo lepszej kondycji ;) Ale ciężko się nakłada... i śmierdzi;p

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:46:10

nie rób henną, włosy są brzydkie po niej, ja raz zrobiłam i wanna była dłużej brudna od farbowania (ten kolor z wanny nie chciał wg mi zejść) niż kolor na włosach mi sie trzymał

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:46:35

Ja używam farb z Joanny i muszę przyznać, że nie mam zniszczonych włosów, a nawet są bardziej aksamitne po moim wcześniejszym rozjaśnianiu, gdy były okropne.

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 16:53:13

Wiesz co mi ostatnio fryzjerka powiedziala, zebym zafarboała włosy Londą.
Uważa sie ją za tanią i pewnie beznadziejną, ale wyjasnila mi, ze ona sie tak nie wżera we włosa jak np loreal itp, ze nie jest tak mocna

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 17:01:54

Dla mnie L'oreal Casting Creme Gloss , tylko!

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 17:05:18

wobahh: to co to miałaś za hennę?

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 17:11:03

Cytat
Keeejt
Dla mnie L'oreal Casting Creme Gloss , tylko!
dokladnie tak ! bardzo polecam jest swietna i mam po niej laadne wloski ;)

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 17:12:34

Loreal Casting Creme Gloss - krem koloryzujący bez amoniaku , nietety szybko się wypłukuje . I nowość Garnier Color&Soin również bez amoniaku ale nie uzywałam , wiec nie wiem czy trwała :) No i oczywiscie Henna .

Farba nie nieszcząca włosów ?

21 maj 2013 - 17:15:19

używam od roku blondów z matrixa so color z najniższym utleniaczem 3%. mam bardzo gładkie i lśniące włosy, w kolorze takim jaki chce a nie zniszczone czarne jak po drogeryjnych badziewiach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak się farbujecie ?