Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to na porost włosów?

21 maj 2013 - 12:16:06

Hej ;) Wczoraj w pewnej drogerii sprzedawczyni doradzała kobiecie,której wypadają włosy pewien preparat,który sprawia,że włosy nie wypadają i rosną szybciej. Pomyślałam,że może kupię i włosy szybciej zaczną rosnąć,chociaż nie mam w ogóle problemów z wypadaniem. Jak myślicie? Nie kupiłam,bo boje się,że uzyskam efekt przeciwny do zamierzonego-zaczną mi wypadac,nie wiem skąd te obawy,nie mam pojęcia o tym. Dlatego pytam was-jak myślicie?Włosy zaczną szybciej rosnąć po preparatach na wypadanie włosów?

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 05:43:10

No jak sama nazwa wskazuje, POMAGA we wzroscie włosów, i w tym że nie wypadają. Więc może pomóc - zapobiegać ..

Ja własnie mam taki problem. Pamietasz nazwę tego cudownego preparatu ?
Ja stosuję tylko WAX i widzę efekty :p

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 06:36:50

mi ostatnio włosy szaleniezaczęły rosnać nie wiem czy po tabletkach czy po ciąży hormony wariują, ale zawsze maluję włosy 20 dnia miesiąca ;) - po wypłacie;p bo mam 2,5 cm odrosty

myślę że tylko jakiś skrzyp CI może pomóc w magiczne odżywki nie wierzę

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 06:47:20

A drożdże? :) chyba też są na porost włosów.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 07:42:25

A jak ten preparat się nazywa??

Ja ostatnio po namowie mamy koleżanki zakupiłam preparat L-102. Koszt 5,50zł. Używam od kilku dni, jak zauważę jakieś pozytywne efekty na pewno się pochwalę :)

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:01:15

piwo. piwo pomaga.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:20:09

Cytat
ilek
piwo. piwo pomaga.

Doustnie?? :D

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:32:48

Cytat
amanduska153
Cytat
ilek
piwo. piwo pomaga.

Doustnie?? :D

Oczywiiiiście :D ale tak na serio to piwo zawiera chmiel i wyselekcjonowane szczepy drożdży. Chmiel zapobiega wypadaniu włosów a drożdże przyspieszają ich porost :))

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:36:46

mi bardzo pomógł Seboradin odżywka w spreyu kolor czerwony, poleciła mi go koleżanka i ona też była bardzo zadowolona, włosy szybko rosną i nie wypadają a kiedyś na szczotce mi zostawały całe garście

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:39:57

Cytat
amanduska153
A jak ten preparat się nazywa??

Ja ostatnio po namowie mamy koleżanki zakupiłam preparat L-102. Koszt 5,50zł. Używam od kilku dni, jak zauważę jakieś pozytywne efekty na pewno się pochwalę :)

gdzie to można kupic??

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:59:08

ja też mam problem z wypadaniem włosów i stosowałam już wszystko możliwe, wydałam kupę kasy i nic nie pomogło:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba nie nieszcząca włosów ?