Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

35 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:14:29

Hej. Mam do Was pytanie. Co sądzicie na temat soku z cytryny na włosy? Rzeczywiście rozjaśnia je, dodaje im blasku? czytałam właśnie różne opinie na temat soku z cytrynki i chciałam posłuchać też Waszych wypowiedzi:) Któraś może stosowała to? Jak stosować? czekam na Wasze wypowiedzi. bo kupiłam cytryny i nie wiem co z nimi teraz zrobić :D

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:16:22

podbijam :)

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:19:54

ja stosowałam bo też się naczytałam że rozjaśnią mi włosy.. jednak nic nie daly, tylko wysuszyły włosy :)

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:20:51

Watpie, predzej zaszkodzi

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:22:07

Stosowałam zanim nie pofarbowałam się na czarno. Nie zauważyłam jakiś wielkich zmian:)

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:25:10

Też mi się wydaję, że sama cytryna zniszczy włosy, tzn zaszkodzi. Może cytryna z jakimiś innymi składnikami będzie lepsza.

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:29:01

Cytat
Olajjka
Też mi się wydaję, że sama cytryna zniszczy włosy, tzn zaszkodzi. Może cytryna z jakimiś innymi składnikami będzie lepsza.
Tylko właśnie z jakimi? Bo w necie jest pełno różnych przepisów, tylko który wybrać? Dlatego czekam na opinie Wasze szafowiczki, bo może któraś stosowała :D

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:33:18

Ja farbuję włosy na czerwono i raz zafundowałam sobie taki cytrynowy zabieg [wycisnęłam sok z cytryny i popsikałam nim włosy] i mi strasznie kolor zbrzydnął, a czy były zniszczone tego Ci nie powiem bo nie pamiętam. Ale paskudnie to wyglądało. Stwierdziłam, że nigdy więcej. Poza tym wszędzie w gazetach sok z cytryny polecają dla blondynek.

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:36:13

Cytat
Domcur
Ja farbuję włosy na czerwono i raz zafundowałam sobie taki cytrynowy zabieg [wycisnęłam sok z cytryny i popsikałam nim włosy] i mi strasznie kolor zbrzydnął, a czy były zniszczone tego Ci nie powiem bo nie pamiętam. Ale paskudnie to wyglądało. Stwierdziłam, że nigdy więcej. Poza tym wszędzie w gazetach sok z cytryny polecają dla blondynek.
Ja jestem blondynką ale chciałabym troszkę ten blond rozjaśnić właśnie :)

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:38:30

Moich nie rozjaśniło, ale były ładniejsze i mięciutkie.

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:41:34

Cytat
karola3005
Cytat
Domcur
Ja farbuję włosy na czerwono i raz zafundowałam sobie taki cytrynowy zabieg [wycisnęłam sok z cytryny i popsikałam nim włosy] i mi strasznie kolor zbrzydnął, a czy były zniszczone tego Ci nie powiem bo nie pamiętam. Ale paskudnie to wyglądało. Stwierdziłam, że nigdy więcej. Poza tym wszędzie w gazetach sok z cytryny polecają dla blondynek.
Ja jestem blondynką ale chciałabym troszkę ten blond rozjaśnić właśnie :)

No to próbuj. Wyciśnij sok z cytryny, przecedź i wlej najlepiej do pojemnika po odżywce, spsikaj włosy i rozczesz. A, no i nie zapomnij gdzieś po 20 minutach spłukać. ;]

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 16:45:14

Cytat
zakochana_idiotka
Moich nie rozjaśniło, ale były ładniejsze i mięciutkie.
A podasz przepis jaki stosowałaś? :)
Cytat
Domcur
Cytat
karola3005
Cytat
Domcur
Ja farbuję włosy na czerwono i raz zafundowałam sobie taki cytrynowy zabieg [wycisnęłam sok z cytryny i popsikałam nim włosy] i mi strasznie kolor zbrzydnął, a czy były zniszczone tego Ci nie powiem bo nie pamiętam. Ale paskudnie to wyglądało. Stwierdziłam, że nigdy więcej. Poza tym wszędzie w gazetach sok z cytryny polecają dla blondynek.
Ja jestem blondynką ale chciałabym troszkę ten blond rozjaśnić właśnie :)

No to próbuj. Wyciśnij sok z cytryny, przecedź i wlej najlepiej do pojemnika po odżywce, spsikaj włosy i rozczesz. A, no i nie zapomnij gdzieś po 20 minutach spłukać. ;]
Dziekuję ślicznie :) Tylko niestety nei mam takiego pojemniczka pustego po odżywce :/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-20 22:21 przez karola3005.

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 22:25:07

Lepij zrób płukankę z tą cytryną. W necie pełno przepisów.

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 22:28:57

Ja nakładałam sok z cytryny wymieszany z odżywką na kilkanaście minut. Mnie akurat krzywdy nie zrobił, włoski troche się rozjaśniły, były miękkie i sypkie :)

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???

20 maj 2013 - 22:34:58

Sok z cytryny z żółtkiem jaja i oliwą - zabieg rozjaśniający i odżywczy w jednym;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z koloru "średni brąz" do "ciemny blond" ...