Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:08:05

Dziewczyny czy możecie polecić coś co doda objętości włosom cienkim i delikatnym? Kosmetyk, zabieg u fryzjera, cokolwiek bo jestem już mega zdesperowana.... Ale coś na serio sprawdzonego, co działa na wasze włosy. Ja od zawsze szukam - jak tylko widze reklame w TV to już jestem w sklepie i kupuje to coś na objętość, ale nigdy jeszcze nie trafiłam na nic skutecznego. Chciałabym aby moje włosy stały się takie bardziej "sztywne", nie wiotkie i bez wyrazu, aby po modelowaniu nie przylepiały się do głowy juz po kilku godzinach tylko żeby jeszcze na drugi dzień fryzura zachowała jaki taki kształt. Kiedyś nie miałam z tym problemu, teraz moje włosy sa takie że tuz po ułożeniu (jak dobrze pójdzie a i tak często nawet wtedy nie...) to jako tako wyglądają a potem porażka - wyglądam jakbym miała pięć włosów na krzyż. Mam włosy krótkie (takie nieco dłuższe niż np. Kożuchowska hehe). Dzięki za rady!!!

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:13:40

Miałam podobny problem, żadne pianki, maski, żele nie działały, a tylko dodatkowo obciążały włosy. Spróbuj suszyć włosy trzymając głowę w dół, ewentualnie suszarką z dyfuzorem.
U mnie sprawdził się tzw. styling - zabieg wykonywany u fryzjera, podnoszący włosy u nasady, jeśli użyje się mniejszych wałków, włosy także mogą się kręcić ;)

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:22:54

umyj włosy szamponem a potem mydłem siarkowym które możesz kupić w aptece najlepiej firmy barwa, kosztuje ok 10 zł a bardzo usztywnia włosy i podczas modelowania dłużej się trzymają na swoim miejscu. Sprawdzone, bo również jak nic nie zrobię mam 2 włosy na krzyż w dodatku przyklejone klejem do głowy ;)

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:23:36

dzieki! tez slyszalam o tym zabiegu musze spradzic gdzie to sie robi u nas. ktos jeszcze moze cos polecic?

Cytat
stepka
Miałam podobny problem, żadne pianki, maski, żele nie działały, a tylko dodatkowo obciążały włosy. Spróbuj suszyć włosy trzymając głowę w dół, ewentualnie suszarką z dyfuzorem.
U mnie sprawdził się tzw. styling - zabieg wykonywany u fryzjera, podnoszący włosy u nasady, jeśli użyje się mniejszych wałków, włosy także mogą się kręcić ;)
a jak dlugo utrzymywal ci sie ten efekt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-20 11:25 przez anessa.

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:31:46

Cytat
anessa
a jak dlugo utrzymywal ci sie ten efekt?

2-3 miesiące spokojnie, po tym czasie włosy zaczynają już się prostować, a mi również zależało na loczkach :) Ale nawet po tym czasie, włosy nie były tak przyklapnięte jak przed zabiegiem. Wiadomo, że na różnych włosach może być różny efekt, jednak ja zaryzykowałam i nie żałuję :)

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:38:03

ja po szamponie Head&Shoulders mam szopę na głowie; ale może to dlatego, że moje włosy mają tendencję do puszenia się:P

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 11:42:51

może spróbuj najpierw dobrze oczyścić włosy z nadmiaru silikonów, które na pewno pojawiają się w większości drogeryjnych kosmetyków, a bardzo obciązają włosy. Może to być szampon barwa, lub jakikolwiek z sls i krótkim składem. Polecam też zainteresowac się wcierkami, które nie obciązają a dodają objętości :)

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 16:20:42

Ja używam szamponu z Garniera na objętość, później suszę włosy suszarką i pod wpływem ciepła suszarki włosy nabierają objętośći. Dla mnie jest super! :D

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 16:22:10

Pianka wella i szampon z garniera

objętość włosów - ratunku!!!

20 maj 2013 - 22:30:28

Cytat
karola3005
Ja używam szamponu z Garniera na objętość, później suszę włosy suszarką i pod wpływem ciepła suszarki włosy nabierają objętośći. Dla mnie jest super! :D

na mnie garnier nie działa...
a druga sprawa że czesto nowy szampon po pierwszym uzyciu wydaje mi sie ok, a juz przy drugim uzcyiu klapa... :(
jeszcze ktos?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-22 01:34 przez anessa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SOK Z CYTRYNY NA WŁOSY ???