Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:43:29

Witajcie:)Otóż chciałabym zmieniĆ fryzurę ale kompletnie nie mam pomysłu.Całe życie mam włosy czarne,pocieniowane,dłuższe(jak na zdjęciu) więc postanowiłam coś zmieniĆ w tej kwestii.Ewidentnej zmiany potrzebuję...dotyczącej koloru i cięcia:)doradzicie coś dziewczyny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 17:32 przez agnieszkano.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:46:28

ja bym trzasnęła fryzurkę jak Rihanna w Twoim avatarze. Podniosłabym włosy do góry, bo Twoje przez te długośc mają tendencję do opadania :)

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:48:23

może spróbujesz ciemny blond albo złocisty brąz :)? czarne włosy strasznie Cię postarzają :(

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:54:59

Odcienie brązu/ ciemnego blondu jakoś pasują mi do twojej buzi, a przy okazji odejmują lat. Cieńcie hm? może skrócić? Chyba, że źle się czujesz w krótszych/ masz niesforne włosy lub o prostu nie masz za wiele czasu na modelowanie itp.
(Bo nie oszukujmy się krótkie przeważnie trzeba modelować) ;)
Polecam przejrzeć katalog fryzur ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 13:56 przez muka94.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:55:33

Cytat
ettelienne
ja bym trzasnęła fryzurkę jak Rihanna w Twoim avatarze. Podniosłabym włosy do góry, bo Twoje przez te długośc mają tendencję do opadania :)
tak,zgadza się-mają tendencje do opadania.Ta fryzurka Rihanny bardzo mi się podoba więc biorę takową pod uwagę:)
Cytat
eMWueS
może spróbujesz ciemny blond albo złocisty brąz :)? czarne włosy strasznie Cię postarzają :(
naprawdę postarzają?moja mama też tak uważa...chyba coś w tym jest.Blondu się obawiam bo jednak rozjaśnianie najmocniej niszczy włosy:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 13:59 przez agnieszkano.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 13:58:03

Też uważam że ta fryzurka z avataru jest świetna i myślę że by Ci pasowała :) jest raczej łatwa do utrzymania a już będzie to jakaś odmiana ;]

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:01:19

Ja bym je stanowczo rozjaśniła , pasowały by Ci łądne jasne brązy, a nawet zaryzykowałabym jakiś ciemniejszy blond :) I nadaj kształt fryzurze, teraz są za ciężkie :)

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:01:37

Też miałam czarne-chyba z 6 lat. Potem przeszłam na blond ale włosy długo nie wytrzymały bo się kruszyły. Teraz mam brąz a pod spodem zostawiałam blond i jak na razie jest ok. Włosy odpoczywają. Myślę, że pasowała by Ci taka przedłużona bombka i zrobienie na tym jasnych pasemek :)

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:04:05

co do cięcia to nie wiem, jak doradzić, ale na pewno przydałoby Ci się rozjaśnić włosy, niekoniecznie do blondu, brąz byłby ok, na pewno by orzeźwił cere i odmłodził twarz :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:08:16

Cytat
ettelienne
ja bym trzasnęła fryzurkę jak Rihanna w Twoim avatarze. Podniosłabym włosy do góry, bo Twoje przez te długośc mają tendencję do opadania :)


to samo pomyslalam !!!!

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:12:42

Czarne włosy zazwyczaj postarzają, w ogóle powinno robić sobie kruczoczarnych włosów, nawet fryzjerzy tak uważają, a wybierać jakieś mieszanki ciemnych brązów (fryzjerzy takie robią).

Blond odradzam, bo musiałabyś zrobić dekoloryzację, z tak ciemnych włosów blond nie wyjdzie (to chemia, a nie magia, że pstrykniemy i z czarnego zrobi się piękny zdrowy blond).

Doradzałabym Ci boba i czekoladowe włosy (jaśniejszy, bardziej żywy odcien od twojego czarnego, który ociepli nieco twarz, czekolada ponoć pasuje do każdego typu urody).

W bobie tez będziesz fajnie wyglądać, wysmukli Ci buźkę, doda wesołości, delikatności, bob jest również bardzo elegancki.
Poza tym masz bardzo ładne, gęste włosy.

Patrzę i mam tez drugą propozycję: włosy ścięte prosto do ramion plus grzywka. tylko musiałabyś chyba prostować, bądź modelować na szczotce.

Kolor czekoladka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 14:14 przez Anulanka.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:13:50

dzięki dziewczyny:)rozjaśnię je chyba do jasnego brązu i zetnę jak w avatarze:) zawsze byłam przekonana,że czarny kolor tylko i wyłącznie do mnie pasuje,nigdy nie brałam innej opcji pod uwagę.Teraz zmobilizowałam się i niebawem będzie zmiana:)

Cytat
Anulanka
Czarne włosy zazwyczaj postarzają, w ogóle powinno robić sobie kruczoczarnych włosów, nawet fryzjerzy tak uważają, a wybierać jakieś mieszanki ciemnych brązów (fryzjerzy takie robią).

Blond odradzam, bo musiałabyś zrobić dekoloryzację, z tak ciemnych włosów blond nie wyjdzie (to chemia, a nie magia, że pstrykniemy i z czarnego zrobi się piękny zdrowy blond).

Doradzałabym Ci boba i czekoladowe włosy (jaśniejszy, bardziej żywy odcien od twojego czarnego, który ociepli nieco twarz, czekolada ponoć pasuje do każdego typu urody).

W bobie tez będziesz fajnie wyglądać, wysmukli Ci buźkę, doda wesołości, delikatności, bob jest również bardzo elegancki.
Poza tym masz bardzo ładne, gęste włosy.Dziękuję:)

Patrzę i mam tez drugą propozycję: włosy ścięte prosto do ramion plus grzywka. tylko musiałabyś chyba prostować, bądź modelować na szczotce.

Kolor czekoladka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 14:15 przez agnieszkano.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:15:37

Chodzi mi o taki kolor:

http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10021060.html
A fryzurka taka
Bądź takie:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 14:19 przez Anulanka.

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:18:11

Cytat
Anulanka
Chodzi mi o taki kolor:

http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10021060.html
tak,to chyba będzie odpowiedni kolor.Dziękuję:)

Włosy-doradźcie proszę

22 mar 2013 - 14:18:35

masz dosyć ciemną karnację więc ciemne włosy jak najbardziej tak ( w blondzie bedziesz wyglądać nienaturalnie wg. mnie ) może zrób jakiś ciepły, czekoladowy brąz, jeśli jesteś odważna i lubisz sie wyróżniać może cos odrobinkę w bordo? co do cięcia hmmm... myślę, że bob byłby ok. albo jakaś asymetryczna fryzurka z krótszym tyłem a z przodu dłuższe?

I koniecznie podkreśl brwi!!! Kup kredkę w ciemnym brązowym kolorze, albo henne. Od razu bedziesz inaczej wyglądać ! :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY Fryzjer Bydgoszcz