Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:20:25

słyszałam, że WAX jest lepszy, ale ciężej go dostać

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:42:14

Jak dlamnie OBA sądo kitu!

kup sobie lepiej skrzyp- taki dobry w aptece!

ewentualnie jakies suplementy diety, zadbaj o WŁOSY od środka głowy a nie z zewnątrz.

Niewiem czy kojarzycie takie program "WIEM CO JEM"..
do mnie dotarł najbardziej.

http://tvnplayer.pl/programy-online/wiem-co-jem-i-wiem-co-kupuje-odcinki,991/odcinek-2,soja-i-cos-na-wlos,S02E02,18429.html (po 21 minucie)

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:52:14


Jest tyle blogów włosomaniaczek poczytaj sobie.
Cytat
megamaga
Jak dlamnie OBA sądo kitu!

kup sobie lepiej skrzyp- taki dobry w aptece!

ewentualnie jakies suplementy diety, zadbaj o WŁOSY od środka głowy a nie z zewnątrz.

Niewiem czy kojarzycie takie program "WIEM CO JEM"..
do mnie dotarł najbardziej.

http://tvnplayer.pl/programy-online/wiem-co-jem-i-wiem-co-kupuje-odcinki,991/odcinek-2,soja-i-cos-na-wlos,S02E02,18429.html (po 21 minucie)

Bujda, od włosy oczywiście należy dbać od wewnątrz, a tak właściwie o cebulki, bo włos jest martwym wytworem, ale od zewnątrz trzeba właśnie dbać o tę martwa część... Proszę więc nie rozpowiadaj nieprawdziwych historii :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 08:54 przez Cholerka.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:55:06

Cytat
Cholerka

Jest tyle blogów włosomaniaczek poczytaj sobie.
Cytat
megamaga
Jak dlamnie OBA sądo kitu!

kup sobie lepiej skrzyp- taki dobry w aptece!

ewentualnie jakies suplementy diety, zadbaj o WŁOSY od środka głowy a nie z zewnątrz.

Niewiem czy kojarzycie takie program "WIEM CO JEM"..
do mnie dotarł najbardziej.

http://tvnplayer.pl/programy-online/wiem-co-jem-i-wiem-co-kupuje-odcinki,991/odcinek-2,soja-i-cos-na-wlos,S02E02,18429.html (po 21 minucie)

Bujda, od włosy oczywiście należy dbać od zewnątrz, a tak właściwie o cebulki,. bo włos jest martwym wytworem, ale od zewnątrz trzeba właśnie dbać o tę martwa część... Proszę więc nie rozpowiadaj nieprawdziwych historii :)
teraz toja przeczytałam wieksza bujde, nie bede sie sprzeczacz, każdy ma rpawo do swojego zdania a nasze sa zupełnie rózne.

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:57:39

sama musisz wypróbowac która Tobie służy... U mnie np obie się nie sprawdziły,ale są osoby,które sobie chwalą więc nie sugeruj się opiniami- nie wszystkim pomaga to samo:)

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 08:58:35

Cytat
megamaga
teraz toja przeczytałam wieksza bujde, nie bede sie sprzeczacz, każdy ma rpawo do swojego zdania a nasze sa zupełnie rózne.

To wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem bujda? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 09:02 przez Cholerka.

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:03:19

Ja używałam Biowaxu i jest dobry, ale znalazłam dużo lepszą maskę, marki Kallos:


Z tej firmy sa maski arganowe, jaśminowe, waniliowe, z keratyną itp. Maja również szampony. Są niedrogie a mega wydajne. Włosy po niej są boskie!!!

Co do preparatów regenerujących, trzeba pamietać że nie nalezy ich używać przy kazdym myciu, tylko co 2-3, w zależności jak często myjemy włosy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 09:03 przez modystka.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:09:48

Cytat
Cholerka
Cytat
megamaga
teraz toja przeczytałam wieksza bujde, nie bede sie sprzeczacz, każdy ma rpawo do swojego zdania a nasze sa zupełnie rózne.

To wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem bujda? :)

sama napisałas zxe od wewnatrz - od cebulki,a nic tak dobrze nie działa jak odpowiednia dieta i "specyfiki" zazywane doustnie by wszsedł w organizm a nie przez skóre,

czemu uważasz ze moja wwersja to bujda?

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:16:02

Cytat
megamaga
Cytat
Cholerka
Cytat
megamaga
teraz toja przeczytałam wieksza bujde, nie bede sie sprzeczacz, każdy ma rpawo do swojego zdania a nasze sa zupełnie rózne.

To wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem bujda? :)

sama napisałas zxe od wewnatrz - od cebulki,a nic tak dobrze nie działa jak odpowiednia dieta i "specyfiki" zazywane doustnie by wszsedł w organizm a nie przez skóre,

czemu uważasz ze moja wwersja to bujda?

Ponieważ napisałaś, że ma zadbać od wewnątrz, a nie od zewnątrz, a samo działanie na cebulki nie pomoże. Zgadzam się z Twoim twierdzeniem, że należy dbać od wewnątrz,to jest podstawa zdrowego włosa, ale oprócz tego należy zadbać o włosy, tak by np. uszkodzenia mechaniczne miały jak najmniejsze pole do popisu. Trzeba zadbać o włosy, które już urosły - powiedzmy końcówki, które nie są odżywiane już od wewnątrz (bo nie ma jak), a nie ma innej drogi do zadbania o końcówki jak działanie od zewnątrz.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:20:52

Cytat
Cholerka
Cytat
megamaga
Cytat
Cholerka
Cytat
megamaga
teraz toja przeczytałam wieksza bujde, nie bede sie sprzeczacz, każdy ma rpawo do swojego zdania a nasze sa zupełnie rózne.

To wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem bujda? :)

sama napisałas zxe od wewnatrz - od cebulki,a nic tak dobrze nie działa jak odpowiednia dieta i "specyfiki" zazywane doustnie by wszsedł w organizm a nie przez skóre,

czemu uważasz ze moja wwersja to bujda?

Ponieważ napisałaś, że ma zadbać od wewnątrz, a nie od zewnątrz, a samo działanie na cebulki nie pomoże. Zgadzam się z Twoim twierdzeniem, że należy dbać od wewnątrz,to jest podstawa zdrowego włosa, ale oprócz tego należy zadbać o włosy, tak by np. uszkodzenia mechaniczne miały jak najmniejsze pole do popisu. Trzeba zadbać o włosy, które już urosły - powiedzmy końcówki, które nie są odżywiane już od wewnątrz (bo nie ma jak), a nie ma innej drogi do zadbania o końcówki jak działanie od zewnątrz.
tak odwewnatzr :,tego sie trzymam, a od zewnatrz to kazdy samoczynnie dba,myjącchodzącdo fryzjera ,bo co jak co topraktycznie kazdy nakłada szampony maski odzywki chodzi do fryzjera wiec to juz jest dbanie :) wiec w przydałoby sie jeszcze dorzucic serie DBANIA od wewnatrz :)

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:21:23

Ja miałam wax i mialam okropne włosy po nim....

Kallos miałam, w tej chwili czekam az mi sie skończy odżywka i zamawiam z salonu fryzjerskiego litrową odzywkę za 30 zł, fryzjerka powiedziala ze jest swietna, sama ma ją w domu, jak bede znala nazwe to napiszę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 09:23 przez kara2606.

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:23:20

Cytat
megamaga

tak odwewnatzr :,tego sie trzymam, a od zewnatrz to kazdy samoczynnie dba,myjącchodzącdo fryzjera ,bo co jak co topraktycznie kazdy nakłada szampony maski odzywki chodzi do fryzjera wiec to juz jest dbanie :) wiec w przydałoby sie jeszcze dorzucic serie DBANIA od wewnatrz :)

Heh i tu jest pies pogrzebany, dlatego się nie zrozumiałyśmy, ponieważ jesteś przekonana, że od zewnątrz dba każdy, a to nie prawda :). Niestety nie każdy używa odżywek i masek... Bolesna, ale prawda, dlatego piszę, z trzeba dbać i od zewnątrz i od wewnątrz :)

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:25:59

Mi i jedna i druga służy, ale po opiniach widzę że to indywidualna sprawa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

maska Wax vs BioWAx

22 mar 2013 - 09:33:02

Zgadzam się z modystką, mi tez bardziej pasuję ta maska, do tego ostatnio zapłaciłam za 1,5 l 20 zł z przesyłką, a sugerowałam się tylko opiniami. Mi daję najlepsze efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy-doradźcie proszę