Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie włosów

19 mar 2013 - 19:27:40

Próbowałyście kiedyś przedłużać włosy metodą clip in? Bardzo chciałabym mieć długie włosy, ale niestety moje bardzo wolno rosną. Chciałabym wiedzieć, czy są jakieś zastrzeżenia, wady co do tego typu przedłuzania?! Znalazłam stronę z naturalnymi, doczepianymi włosami i się zastanawiam, ale obawiam się, że będą skutki uboczne, co Wy na to?

Przedłużanie włosów

19 mar 2013 - 19:31:51

nie ma obaw kochana :) ja już ponad rok tak doczepiam włoski, kupiłam na allegro naturalne a dopięcie ich zajmuje mi 15-20 min :) do dziś są w idealnym stanie, są dni kiedy ich nie zakładam żeby moje włosy ,,odpoczęły " bo wiadomo że mogą je troche obciążać ale nie zauważylam żeby mi nadmiernie wypadały albo były w gorszej kondycji
jeśli masz więcej pytań to pisz ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 19:32 przez kroliczek12368.

Przedłużanie włosów

19 mar 2013 - 19:36:00

sama jestem ciekawa. :)

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 15:46:46

Cytat
kroliczek12368
nie ma obaw kochana :) ja już ponad rok tak doczepiam włoski, kupiłam na allegro naturalne a dopięcie ich zajmuje mi 15-20 min :) do dziś są w idealnym stanie, są dni kiedy ich nie zakładam żeby moje włosy ,,odpoczęły " bo wiadomo że mogą je troche obciążać ale nie zauważylam żeby mi nadmiernie wypadały albo były w gorszej kondycji
jeśli masz więcej pytań to pisz ;p


O ciekawy temat. A myślicie, ze mozna dopasowac je do kazdego koloru włosów? Co jeśli będzie się różnił.... bardzo widać? :)

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 15:49:34

Jeśli masz inny kolor to naturalne clipy można farbować, nie martw się ;)

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 15:52:31

Ja zajmuję się doczepianiem na micro ringi w szczecinie. wiecej info prosze pisac

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 15:53:41

Nie doczepiaj ringami, bo potem chyba wyłysiejesz :P clipy zakładasz kiedy chcesz i ściągasz kiedy chccesz;p

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 15:56:28

na pewno lepszy to sposob niz to co ja sobie zrobilam a raczej fryzjerka... przedluzanie luska keratynowa... nie wyszlam na tym dobrze...

Clip in jest jednak najlepszym sposobem.

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:03:46

Cytat
claudyn
Nie doczepiaj ringami, bo potem chyba wyłysiejesz :P clipy zakładasz kiedy chcesz i ściągasz kiedy chccesz;p

Co za bzdury. Przedłużam włosy od ponad 5 lat właśnie na micro ringi (ale nie tulejki, bo to koszmar) i jakoś nie wyłysiałam. Mam bardzo gęste włosy. Niestety słabo rosną traktowane rozjaśnianiem i prostownicą. Polecam Ci te micro ringi jak najbardziej :)

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:08:43

Cytat
gina74
Cytat
claudyn
Nie doczepiaj ringami, bo potem chyba wyłysiejesz :P clipy zakładasz kiedy chcesz i ściągasz kiedy chccesz;p

Co za bzdury. Przedłużam włosy od ponad 5 lat właśnie na micro ringi (ale nie tulejki, bo to koszmar) i jakoś nie wyłysiałam. Mam bardzo gęste włosy. Niestety słabo rosną traktowane rozjaśnianiem i prostownicą. Polecam Ci te micro ringi jak najbardziej :)
Zafundowalam kiedys moim wlosom to samo polaczenie, micro ringi + rozjasniac + prostownica, tylko na pare miesiecy, ale doszly do siebie dopiero po 4 latach jak mi zupelnie odrosly nowe wlosy, byly w tak tragicznym stanie, nigdy wiecej doczepiania, rozjasniaczy, a prostownica raz na ruski rok;p

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:15:25

Ja czasami doczepiałam sobie włoski ale nie naturalne :) nie ma to żadnych skutków ubocznych :) spokojnie.


Mam pytanie do dziewczyn, które kupowały włosy naturalne. Ja nie farbuje włosów i chciałabym kupić włosy clip in naturalne, moje pytanie brzmi: czy fryzjer zafarbowałby włosy kupione na identyczny kolor jak mój na głowie?:)

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:17:07

ja nosilam wlosy clip in dopoki moge nie urosly do pasa! :)
na allegro zamawilam kolor jakos sobie dobierzesz
tylko nie kupuj jakis po 50 zl caly zestaw bo to jedynie do kosza sie nadaje

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:22:13

clip in jest dobrym sposobem, jezeli zainwesujesz w to troche kasy, i nie kupisz wlosow za 100 zł. Musisz dobrze scieniować swoje włosy zeby doczepione nie odstawały.
Ja przez rok doczepiałam micro ring, przez ponad rok clip in ale osobiscie preferuje micro gdyz nie sciagam wlosow, i są na stałe:)

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:25:37

prosimy fotki ;)))

Przedłużanie włosów

25 mar 2013 - 16:26:26

Z tym doczepianiem na micro ringi to jest różnie. Jeżeli ktoś naprawdę potrafi to zrobić i wie z czym to sie je to spoko, ale jeżeli ktoś udaje że potrafi to skutki są straszne:( po pierwsze jak ma sie rzadkie włosy to te łączenia widac!:O po drugie te po jakimś czasie zaczynaja się obsuwać i trzeba je podsuwać i jak ktos zrobi to nie umiejętnie to same sobie wyobraźcie co sie dzieje z włosami:/ Po trzecie nie jest to tania sprawa. Ja przez dłuższy czas przedłużałam włosy łuską keratynową i nie narzekałam. Ale z tych wszystkich opcji chyba najlepsza jest clip-in. Chcesz nosic to nosisz, nie to ściagasz ;) sama sie teraz zastanawiam nad zakupem :) macie sprawdzonych sprzedawców? chodzi o naturalne włosy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DELIKATNE SZAMPONY DO WŁOSÓW