Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 17:55:34

~Witam:) ogladajac zdjecia dziewczyn na szafie dostalam kompleksy, a dokladniej chodzi o wlosy. Wloski mam lekko za ramiona, wczesniej rozjasnialam i teraz sa w dosc kiepskim stanie:( zapuszczanie ich zajmie mi chyba wiecznosc i dlatego pomyslalam o dopinkach.. podpowiedzcie gdzie najlepiej takowe kupic i jakie ? moze wy gdzies zamawiacie i sa sprawdzone?

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 17:58:08

www.doczepiane.pl

Mojej przyjaciółce doszło w 1 dzień kurierem, włosy wyglądają świetnie :)

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 17:59:16

ja już od dawna choruję, żeby kupić sobie doczepki ;d na allegro wpisz "treska do włosów" i w granicach 20-30 zł coś sobie wybierzesz. ;) naprawde wyglądają jak naturalne ;) ja je sobie sama cieniuję (talencik :P) i po doczepieniu naprawde nie widac różnicy między prawdziwymi i sztucznymi :)

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:01:21

Używałam Clip in około 4 lat, jak jeszcze mało osób wiedziało o nich w takim stopniu jak teraz. Poczatkowo miałam 3 taśmy syntetyczne (sztuczne), ze względu na brak środków pieniężnych.. potem jednak kupiłam 2 tasmy naturalne, które ze soba złączyłam, żeby były grubsze. Kupione na allegro. jednak efekt stosowania po jakimś czasie jest taki, że swoje włosy staja sie zmęczone i obciążone. Tez miałam na tym punkcie hopla :) chciałam mieć długie włosy.

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:02:52

nie wiem, nie korzystałam z tego

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:03:41

Cytat
aniaxoxo
ja już od dawna choruję, żeby kupić sobie doczepki ;d na allegro wpisz "treska do włosów" i w granicach 20-30 zł coś sobie wybierzesz. ;) naprawde wyglądają jak naturalne ;) ja je sobie sama cieniuję (talencik :P) i po doczepieniu naprawde nie widac różnicy między prawdziwymi i sztucznymi :)
Juz probowalam z takimi, kupilam takie u mnie w miescie, dalam 35 zl no ale po tyg widac roznice, pusza sie, plączą , i dlatego teraz mysle o naturalnych. no chyba ze wiesz co zrobic zeby sie tak z nimi nie robilo?

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:05:41

NATURALNE TYLKO! :)
jest dużo ofert równiez na szafie za półdarmo, bo dziewczyna nie trafiają z kolorami. Ja kupilam od blondyny, która zamówiła sobie czekoladowy brąz... ;)

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:08:59

Cytat
claudyn
NATURALNE TYLKO! :)
jest dużo ofert równiez na szafie za półdarmo, bo dziewczyna nie trafiają z kolorami. Ja kupilam od blondyny, która zamówiła sobie czekoladowy brąz... ;)

I jestes zadowolona? i jesli moge wiedziec to duzo dalas?

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:10:28

Nie wolisz micro ringów?

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Clip in , które najlepsze!

06 mar 2013 - 18:12:38

Cytat
love_or_hate
Nie wolisz micro ringów?

A lepsze są? szczerze mowiac to nie znam sie za bardzo na tym..a czytalam tylko na temat clip in

Clip in , które najlepsze!

07 mar 2013 - 13:54:22

Cytat
marczelinka2112
Cytat
aniaxoxo
ja już od dawna choruję, żeby kupić sobie doczepki ;d na allegro wpisz "treska do włosów" i w granicach 20-30 zł coś sobie wybierzesz. ;) naprawde wyglądają jak naturalne ;) ja je sobie sama cieniuję (talencik :P) i po doczepieniu naprawde nie widac różnicy między prawdziwymi i sztucznymi :)
Juz probowalam z takimi, kupilam takie u mnie w miescie, dalam 35 zl no ale po tyg widac roznice, pusza sie, plączą , i dlatego teraz mysle o naturalnych. no chyba ze wiesz co zrobic zeby sie tak z nimi nie robilo?

na pewno nie możesz ich moczyć w wodzie (deszczu,śniegu itp). Kup sobie jedwab z biosilka, taki stosuję ja, i raz na 3-4 dni po prostu nałoż kropelkę na całą długość. oczywiście nie narażaj ich na wysokie temperatury (prostowanie, kręcenie lokówką odpada). ;)

Clip in , które najlepsze!

07 mar 2013 - 14:06:03

tylko Naturalne. mozna je farbowac krecic i prostowac.
nie radze syntetycznych strata pieniedzy.
ja kupilam naturalne jasny braz 50cm z cosmoshop.pl
i sa super, wlosy juz mi urosly do polowy plecow i juz nie nosze , leza sobie. dosc sporo za nie zaplacilam ponad 200zl a teraz leza i nie wiem co z nimi zrobic:/

Clip in , które najlepsze!

07 mar 2013 - 14:15:38

Moja kolezanka od paru lat nosi clip in naturalne bo swoich miała bardzo mało i nie chciały rosnąć. Fakt że nie było widać że to dopinki ale ostatnio zobaczyłam ją w jej naturalnych włosach bez dopinek i masakra. Ona ma 5 włosów na krzyż, mówiła że od dopinek jej się tak osłabiły i strasznie wypadają ale mówi że innego wyjścia nie widzi jak dopinki, jak jej jeszcze bardziej się przerzedzą to zamierza kupić sobie uzupełnienie z wlosów naturalnych (koszt ok. 4000tys.). Osobiście wolałabym miec krótkie wlosy a swoje, no chyba że ktoś ma z natury mocne włosy to dopinki pewnie bardzo nie zaszkodzą

Clip in , które najlepsze!

07 mar 2013 - 17:08:24

jak już chcesz je używać codziennie to tylko NATURALNE ale to koszt nawet i 200zł.

Sorry ale dla mnie takie dopinanie (codzienne) kojarzy się dość tandetnie.
Jak chcesz mieć ładne długie to zainwestuj w swoje. Przecież kiedyś musisz ściągnąć dopinki i co wtedy?
Jeszcze gorsze kompleksy bo na pewno nie pomogą one w poprawie kondycji lecz odwrotnie.

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:02:23

Dziewczyny czy któraś z Was farbowała Clip in?
Kupiłam świetne włosy naturalne 140 g 45 cm są mega, ale kolor ehhh...Długa historia.
Najchętniej bym je odsprzedała...

Bo nie wiem co robić ..A kosztowały mnie 250 zł...

Jestem gotowa oddać je za 200 zł

Jakby co piszcie na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosze o podpowiedz!