Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:04:46

doczepiane.pl tez polecam wlosy sa super

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:05:31

nie doczepiaj... lepiej poczekaj az same urosna.

mam 2 koelzanki
jedna uzywa clip in
druga doczepiala u fryzjera
3-4 lata temu mialysmy ta sama dlugosc -przed ramiona
one doczepialy, ja nie

teraz one nadal maja taka sama dlugosc -bo wlosy caly czas byly obciazone, lamaly sie itp
a ja mam dluuugie wlosy:)

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:09:22

Cytat
marczelinka2112
Cytat
claudyn
NATURALNE TYLKO! :)
jest dużo ofert równiez na szafie za półdarmo, bo dziewczyna nie trafiają z kolorami. Ja kupilam od blondyny, która zamówiła sobie czekoladowy brąz... ;)

I jestes zadowolona? i jesli moge wiedziec to duzo dalas?

130 zł dałam. Naturalne, nawet nie otwarte ;)
Cytat
lezysz
nie doczepiaj... lepiej poczekaj az same urosna.

mam 2 koelzanki
jedna uzywa clip in
druga doczepiala u fryzjera
3-4 lata temu mialysmy ta sama dlugosc -przed ramiona
one doczepialy, ja nie

teraz one nadal maja taka sama dlugosc -bo wlosy caly czas byly obciazone, lamaly sie itp
a ja mam dluuugie wlosy:)

Skoro nosiły codzienne to co się dziwić? Ja zakładam raz na 2/3 mce ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 12:10 przez claudyn.

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:14:26

Nie kupuj nienaturalnych! Nie baw się w ringi! Nienaturalne się kołtunia już po 1 użyciu:/ Jeśli chodzi o klipsy, polecam firmę log hair. Sama od nich brałam już ze 4 razy i włosy wytrzymują około 5 miesięcy praktycznie ciągłego noszenia. Poszukaj tej firmy na allegro. Włosy są świetne, miękkie, cała gama kolorów, wyglądaja jak naturalne, no i objętościowo jest ich całkiem sporo:)
long hair*

Druga sprawa moim zdaniem pierdzielenie o Szopenie, że nie rosną włosy, gdy nosisz klipsy. Wiadomo, że są obciążone, ale normalnie rosną! Noszę cały czas i średnio w ciągu miesiąca rosną mi 2-3 cm :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 12:16 przez lena9301.

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:39:41

Jak będziesz kupować to zwracaj uwagę na:

1. Ile jest taśm, jaka jest długość włosów, ale przede wszystkim na GRAMATURE. Bo sprzedawca moze oferować i 20 taśm, ale co z tego jak będą cienkie i przerzedzone, więc gramatura mała?

2. Czy są w 100% naturalne, czy "mieszane z syntetycznymi". Albo jest napisane, że niby naturalne "ale nie mozna prostować kręcic ani farbować" - tu bym uważala, bo może to oznaczać, ze nie są naturalne.

Ja kupiłam na all.... Naturalne.
Nie będę podawać nicku sprzedawcy, ale jak wpiszesz w wyszukiwarce "clip in" i uszeregujesz oferty wg popularnosci to będzie jedna z pierwszych ofert. Na miniaturce jest żółty napis "promocja na start".
Jestem bardzo zadowolona, w kolor trafiłam idealnie, kręciłam je lokówką i dalej są w dobrym stanie. Ma już chyba ze 2 lata, ale uzywam go sporadycznie - ok raz na 2 mce, na okazje. Zestaw jest bardzo gęsty, ja używam nawet tylko kilku taśm, bo jest dla mnie za duzy.

Nie polecam codziennego noszenia klipów.
Nasze cebulki są z natury skonstruowane do "dzwigania" ciężaru tylko naszego naturalnego włosa. Jezeli obciązamy je od czasu do czasu - nic złego im się nie dzieje. Ale wyobraźcie sobie co się dzieje gdy taka cebulka dzien w dzien musi "dzwigać" cięzar 2 albo wiecej razy wiekszy niż ten, do którego została "stworzona" - znacznie ją to osłabia, nawet do wypadnięcia, jezeli to obciążanie trwa wtystaczająco długo

Jeszcze gorzej jest ze stałym przedłuzaniem wlosow - microringi itp.
Dziewczyny przedłużają - super efekt, a potem jest płacz po ściągnięciu, że zostało im 5 włosów na krzyż.

Tak więc dziewczyny - wszystko jest dla ludzi - przedłużanie też -

ale z GŁOWĄ i UMIAREM

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 12:46:07

Cytat
mara_arden
Jak będziesz kupować to zwracaj uwagę na:

1. Ile jest taśm, jaka jest długość włosów, ale przede wszystkim na GRAMATURE. Bo sprzedawca moze oferować i 20 taśm, ale co z tego jak będą cienkie i przerzedzone, więc gramatura mała?

2. Czy są w 100% naturalne, czy "mieszane z syntetycznymi". Albo jest napisane, że niby naturalne "ale nie mozna prostować kręcic ani farbować" - tu bym uważala, bo może to oznaczać, ze nie są naturalne.

Ja kupiłam na all.... Naturalne.
Nie będę podawać nicku sprzedawcy, ale jak wpiszesz w wyszukiwarce "clip in" i uszeregujesz oferty wg popularnosci to będzie jedna z pierwszych ofert. Na miniaturce jest żółty napis "promocja na start".
Jestem bardzo zadowolona, w kolor trafiłam idealnie, kręciłam je lokówką i dalej są w dobrym stanie. Ma już chyba ze 2 lata, ale uzywam go sporadycznie - ok raz na 2 mce, na okazje. Zestaw jest bardzo gęsty, ja używam nawet tylko kilku taśm, bo jest dla mnie za duzy.

Nie polecam codziennego noszenia klipów.
Nasze cebulki są z natury skonstruowane do "dzwigania" ciężaru tylko naszego naturalnego włosa. Jezeli obciązamy je od czasu do czasu - nic złego im się nie dzieje. Ale wyobraźcie sobie co się dzieje gdy taka cebulka dzien w dzien musi "dzwigać" cięzar 2 albo wiecej razy wiekszy niż ten, do którego została "stworzona" - znacznie ją to osłabia, nawet do wypadnięcia, jezeli to obciążanie trwa wtystaczająco długo

Jeszcze gorzej jest ze stałym przedłuzaniem wlosow - microringi itp.
Dziewczyny przedłużają - super efekt, a potem jest płacz po ściągnięciu, że zostało im 5 włosów na krzyż.

Tak więc dziewczyny - wszystko jest dla ludzi - przedłużanie też -

ale z GŁOWĄ i UMIAREM
No właśnie o to chodzi, niektóre nie znają umiaru.Rozumiem założyć raz na jakiś czas, ale codzienne noszenie to przegiecie.

Clip in , które najlepsze!

08 mar 2013 - 18:03:41

skarbek2012
dokładnie popieram w 100%

Clip in , które najlepsze!

05 lut 2018 - 11:06:41

Dziewczyny, a słyszałyście o hairband? To taka alternatywa dla clip in, dobra dla dziewczyn, które mają dyskomfort przy doczepianiu albo mają potem problemy z wypadaniem włosków. To taka opaska na gumce włosami, podobno bardzo wygodna. Jak ma się sporo własnych włosków, to nic nie widać, mnie sie to podoba, bo nie trzeba spędzać czasu na dopinianiu poza tym od clipów boli mnie skóra. Jeszcze się nie zdecydowałam, może któraś w Was się wypowie? BO to jednak jakiś tam wydatek, a mało sprzedawców to ma.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy, niebieskie włosy :[