Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:29:08

Hej dziewczyny.
Obecnie mam taki odcien na glowie z tym ze dość wypłukany

C
hciałabym uzyskac taki słomkowy, beżowy kolor.

Więc jeśli użyje np tej farby
to uzyskam taki bezowy odcien ale nie tak jasny jak na pudelku?

Proszę o radę.

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:37:22

oj ciężko doradzić, co wyjdzie, ja wolę sama nie eksperymentować.
Może lepiej do fryzjera?

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:43:35

Jeśli masz farbowane to może wyjść wszystko ;] I niekoniecznie ładnie. Bo masz ciemniejszy kolor niż chcesz farbować. Najwyżej odrost złapie Ci jasniej a dół ciemniej lub wcale ;P

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:44:43

Jestem niemal,że pewna ,że będziesz rozczarowana-((( Wyjdzie tobie kolor kurczakowy. Prooponuję udać się do hurtowni fryzjerskiej i zakupić farbę profesjonalną blond w chłodnym odcieniu. Nie znaczy to ,że wyjdzie tobie chłodny odcień blondu-zapewniam. Po prostu unikniesz rozczarowania,i uzyskasz fajny kolorek słonecznego bezowego blondu (ale nie w odcieniu ŻÓłtka).

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:45:04

ciężko doradzić, a jaki masz naturalny kolor? farbowalas kiedys na taki jasny blond? najlepszym rozwiązaniem będzie fryzjer. np moja kolezanka z jasnobrazowych wlosow chciala przejsc sama na blond i ma jakies pomaranczowe wlosy ;P ja bym nie ryzykowala. chociaz osobiscie farbowalam z takiego odcienia jak na gorze na ten dolny i wszystko wyszlo. tylko ze jestem z naturly blondynką i wcześniej juz farbowalam wlosy na jeasniejsze kolory ;)

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:46:14

Cytat
aisza286
Jestem niemal,że pewna ,że będziesz rozczarowana-((( Wyjdzie tobie kolor kurczakowy. Prooponuję udać się do hurtowni fryzjerskiej i zakupić farbę profesjonalną blond w chłodnym odcieniu. Nie znaczy to ,że wyjdzie tobie chłodny odcień blondu-zapewniam. Po prostu unikniesz rozczarowania,i uzyskasz fajny kolorek słonecznego bezowego blondu (ale nie w odcieniu ŻÓłtka).

poszukaj np. farby matrix na all lub w hurtowni

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:52:46

naturalny mam ciemny blond.

przegladalam palete matrixa ale kompletnie nie mam pojecia z jakich odcieni moge wybierac zeby nie wyszly mi zielone, zolte, siwe czy moze jeszcze inne bo podobno na cieply odcien nie mozna klasc chlodnego czy tez na odwrot.

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:54:54

Cytat
zancia8822
naturalny mam ciemny blond.

przegladalam palete matrixa ale kompletnie nie mam pojecia z jakich odcieni moge wybierac zeby nie wyszly mi zielone, zolte, siwe czy moze jeszcze inne bo podobno na cieply odcien nie mozna klasc chlodnego czy tez na odwrot.

To masz naturalne czy farbowane włosy??

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 11:55:12

ten ciemny blond masz zimny czy ciepły?

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 12:00:57

odrost mam w ciemnym blondzie z lekko ruda poswiata.
a te farbowane tez z rudym refleksem w cieplym odcieniu ale nieco bardziej wyraznym niz ten odrost bo naturalny mam taki mysi

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 12:02:30

to wybierz jaśniejszy odcień w ciepłym kolorze z tego matrixa.
mają na palecie zaznaczone które są ciepłe blondy.

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 12:06:47

tylko nie mam pojecia jaki oxydant wybrac bo na all od razu mozna kupic z woda

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 12:07:10

Mimo wszystko,gdzieś wyczytałam,że kolor,który jest na pudełku,często wychodzi o ton ciemniejszy,ale to nie jest reguła.Mi z blondem wychodziło,tak,jak było na pudełkach,ale wszelakie brązy zawsze bywały ciemniejsze,nawet po wypłukaniu,obecnie mam czarne i problem z głowy:)

jak wyjdzie na moich wlosach?

06 mar 2013 - 12:10:57

Te o tym czytalam ale przygladalam tez wiele blogow na ktorych dziewczyny pokazywaly efekty farbowania na taki jasny blond tyle ze one z reguly juz mialy jasne przed farbowaniem. A mi chodzi o rozjasnienie moich ale nie tak radykalnie jak na tym drugim pudelku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury 2013