Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja używam tylko szamponu oliwkowego z ziaji. Nie wiem jaki ma skład ale kocham go, włosy są po nim miękkie i lśniące :) A jak wiadomo oliwka ma właściwości nawilżające :)

Alterra z Rossmanna oczywiscie jestem na tak:)

j/w
alterra to wybawienie dla moich wlosow
i zapachy niesamowite
jak jest promocja to kupuje mega zapas w obawie zeby nie wycofali :D

Ja poluję na szampon "Barwa ziołowa" podobno ok. 3 zł w Tesco :)

Szampony Green Pharmacy, czy jakoś tak, do kupienia w Rossmannie ;)

Lidlowski zielony- jakis ziołowy. On mi nie obciąza włosów. ewentualnie jakis z czarnej rzepy czy z pokrzywy :-) oczywiscie szampony dla dzieci tez są dobre, np z biedronki ten szampon dla dzieci/plyn do kąpieli : P

Kupiłam taki najtańszy pokrzywowy, miał bardzo wąski skład i bez większej chemii.

Alterra posiada pochodne SLS. Ale i tak wolę tę serię, niż jakieś Fructisy czy tym podobne.

Aktualnie włosy myję płynem do higieny intymnej Facelle z Rossmanna :I Dziewczyny polecały, więc jestem na etapie testowania.

alterra ok 7zł ,jest super ;)

W zielarskim na pewno coś wybierzesz!

ja ostatnio używam tego



Cytat
Zazdroscisz_
Aktualnie włosy myję płynem do higieny intymnej Facelle z Rossmanna :I Dziewczyny polecały, więc jestem na etapie testowania.

I jak to oceniasz póki co?

asia749, dziewczyna pyta o szampony bez SLS, silikonów i innych świństw, a Ty z tym wyjeżdżasz -.-

Jeszcze seria Green Pharmacy jest podobno ok.

Cytat
corkachaosu
Cytat
Zazdroscisz_
Aktualnie włosy myję płynem do higieny intymnej Facelle z Rossmanna :I Dziewczyny polecały, więc jestem na etapie testowania.

I jak to oceniasz póki co?


Póki co, to umyłam dopiero 2 razy tym. Na pewno bez nałożenia maski lub odżywki się nie obejdzie, bo włosy po umyciu są w dotyku jak hmm, no jak taki kołtun wielki :I Ale po nałożeniu odżywki (z granatem i aloesem Alterra) włosy są naprawdę miękkie (ja mam zniszczone druty, a nie włosy :P więc to naprawdę wielki wyczyn). Nie wiem, czy to zasługa płynu, czy odżywki, czy obu naraz, ale jest ok, nawet się błyszczały D: No i dobrze myje, pieni się, włosy nie przetłuszczają się szybciej niż po zwykłym szamponie (ale nie wiem jak z tłustymi, ja mam bardzo suche).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-05 18:11 przez Zazdroscisz_.

Cytat
Dovrebbe
Alterra z Rossmanna, i szampon i odżywka z granatem i aloesem bardzo pomógł moim włosom.. Mam też maskę z tej serii i jestem bardzo zadowolona :) koszt 10zł/sztuka. :)


to prawda są rewelacyjne i skuteczne...a zapach.....cudowny!!!! Polecam jeszcze szampony odżywki i maski z Balea są z organicznych produktów są na all.. kosztują ponad 3zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadające i przetłuszczające się włosy