Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdecydowanie Alterra :) Jest cała seria,o rozmaitych zapachach i właściwościach. Przetestowałam dużo różnych szamponów i jak dla mnie to jedne z lepszych.

ziaja szampon oliwkowy, bez parabenów, sylikonów itp

radzę uważać z szamponem babydream. mnie on strasznie uczulił i z tego co wiem wiele osób miało podobny problem. aktualnie używam barwy ziołowej, jest to szampon bez silikonów, ale posiada sls :) Podobno z yves rocher są dobre szampony mam zamiar wypróbować :)

też się zastanawiam nad kupnem jakiegoś szamponu :)

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

wiem, ze shauma dla dzieci nie posiada sls:)

Alterra w Rossmannie ma dobry wybór naturalnych szamponów za około 8 zł

też chętnie się dowiem :)

Szampon MYDLNICA LEKARSKA Fitomedu, włosy długo po nim są świeże i naprawdę polecam. : )

polecam szampon ze skrzypu, cena w granicach 7-8 zł. dobre ziołowe szmpony rozpoznacie po tym iż nie pienią się mocno i pachną ziołami - nie chemią :)

Cytat
towlasniejamarta18
Zwykły szampon "Familijny" ;)

ja kupywałam tez z biedronki dla dzieci

Używałam przez 3 lata szamponów bez silikonów głównie ziołowe i jakies apteczne i na głowie miałam siano, włosy mimo odzywki były nie do rozczesania, teraz stosuję zwykłe szampony typu Elseve czy Fructis i poprawa jest niesamowita. Włosy fajnie się ukladają, sa błyszczące, nie plącza się i super rozczesują. W efekcie mniej mi ich tez wypada bo wiadomo że się tak nie wyrywają. Odnośnie przetłuszczania to bez zmian, tak samo miałam przy tych bez silikonów. Kazdy ma inne włosy, jednemu takie ziołowe pomagają innym nie bardzo. Wazne żeby po szmponie nie swędziała skóra glowy i nie było żadnych podrażnień, wtedy spokojnie mozna stosować nawet te napakowane chemią;)

Cytat
towlasniejamarta18
Zwykły szampon "Familijny" ;)

popieram. Pokrzywowy ,zielony :)

Ja mam szampon z Kauflandu 'Trzy Ziola';(3,99), a teraz kupilam jeszcze ' Familijny' z pokrzywą (4,99). OMG! Najlepsze szampony na świecie, żadne Radicale, Seboradiny i inne pierdoły nie dawały rady na moje przetłuszczające się włosy, a te voila! Myje co drugi dzien :)

timotei róża z jerycha czy jakoś tak, taki zielony nie ma silikonów i sls, tylko sles, no ale nie przesadzajmy :) do tego tani, wydajny, ladnie myje i nie prrzetluszcza wlosow

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy ,co ile dni je myjecie?