Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

52 minut temu

elektryka sklep

58 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, szukam porady, jaki kupić dobry, ale w miarę tani szampon bez silikonów i innych chemicznych dodatków. Muszę podreperować włosy i przygotować je na hennę :)
Poradźcie coś! :)

Hehehehhe.....to znalazłaś się w tym samym punkcie co ja. Zwykłe najzwyklejsze szampony pokrzywowe....około 3 zł?Może 4?
Czytałam jeszcze o szamponie Ziaja.

babydream z rossmana :) kosztuje jakieś 3zł

ja tez chetnie sie dowiem

Zwykły szampon "Familijny" ;)

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Alterra z Rossmanna, i szampon i odżywka z granatem i aloesem bardzo pomógł moim włosom.. Mam też maskę z tej serii i jestem bardzo zadowolona :) koszt 10zł/sztuka. :)

:) bardzo dobry (przynajmniej dla mnie jest szampon http://www.bialyjelen.pl/szampony_premium.html :) cena super, stosuję go 2 razy w tygodniu mimo, że myję włosy codziennie ;/ mam problem z przetłuszczaniem się:(
albo zwykła czarna rzepa :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-05 09:42 przez inez881.

Szukałam też przy okazji takiego bez sls... Ostatno w Naturze szukałam i co nie wzięłam do ręki, to coś mi w składzie nie pasowało. Ale teraz sobie przypominam, że chyba był taki 0% silikonu z green pharmacy czy jakoś tak... Chyba muszę się tam przejść jeszcze raz :P
Odwiedzę też Rossmana- dzięki za rady :D

Ja używam Alterry i BabyDream z Rossmana

chyba tylko szampony dla dzieci oszczędzono od chemii...
no i Alterra z Rossmanna, cała reszta pożal się boshe

idz do zielarskiego , tam Ci doradza najlepsza i najtansza opcje

Ostatnio kupiłam z Yves Rocher z serii I love my planet. Wyprodukowany tylko z naturalnych składników. Za 2 szampony po 300ml każdy zapłaciłam 15zł. Jestem bardzo zadowolona

Jeśli chcesz zregenerowac włosy to radziłbym ci zrezygnować z detergentów czyli sls zamiast z silikonow. Babydream z rosmana nie ma sls

szampony z yves rocher - najlepsze na swiecie

Właśnie szukałam i bez silikonów i bez sls :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOCZEPIANE