Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, szukam porady, jaki kupić dobry, ale w miarę tani szampon bez silikonów i innych chemicznych dodatków. Muszę podreperować włosy i przygotować je na hennę :)
Poradźcie coś! :)

Hehehehhe.....to znalazłaś się w tym samym punkcie co ja. Zwykłe najzwyklejsze szampony pokrzywowe....około 3 zł?Może 4?
Czytałam jeszcze o szamponie Ziaja.

babydream z rossmana :) kosztuje jakieś 3zł

ja tez chetnie sie dowiem

Zwykły szampon "Familijny" ;)

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Alterra z Rossmanna, i szampon i odżywka z granatem i aloesem bardzo pomógł moim włosom.. Mam też maskę z tej serii i jestem bardzo zadowolona :) koszt 10zł/sztuka. :)

:) bardzo dobry (przynajmniej dla mnie jest szampon http://www.bialyjelen.pl/szampony_premium.html :) cena super, stosuję go 2 razy w tygodniu mimo, że myję włosy codziennie ;/ mam problem z przetłuszczaniem się:(
albo zwykła czarna rzepa :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-05 09:42 przez inez881.

Szukałam też przy okazji takiego bez sls... Ostatno w Naturze szukałam i co nie wzięłam do ręki, to coś mi w składzie nie pasowało. Ale teraz sobie przypominam, że chyba był taki 0% silikonu z green pharmacy czy jakoś tak... Chyba muszę się tam przejść jeszcze raz :P
Odwiedzę też Rossmana- dzięki za rady :D

Ja używam Alterry i BabyDream z Rossmana

chyba tylko szampony dla dzieci oszczędzono od chemii...
no i Alterra z Rossmanna, cała reszta pożal się boshe

idz do zielarskiego , tam Ci doradza najlepsza i najtansza opcje

Ostatnio kupiłam z Yves Rocher z serii I love my planet. Wyprodukowany tylko z naturalnych składników. Za 2 szampony po 300ml każdy zapłaciłam 15zł. Jestem bardzo zadowolona

Jeśli chcesz zregenerowac włosy to radziłbym ci zrezygnować z detergentów czyli sls zamiast z silikonow. Babydream z rosmana nie ma sls

szampony z yves rocher - najlepsze na swiecie

Właśnie szukałam i bez silikonów i bez sls :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOCZEPIANE