Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 11:53:26

Pytanie pewnie banalne, ale... jak sie rozjasnia ciemny odrost na farbowanych blond wlosach?

Do tej pory, gdy pojawial sie odrost farbowalam farba (najczesciej jakas z Loreal), ale ostatnio moje wlosy przestaly 'chwytac' i wychodzi ciemny, czasam zoltawy kolor, podczas gdy dol jest w jasnym blondzie.

Kupuje sie rozjasniasz (poleccie mi jakis! ;)), kladzie sie na odrost i zmywa? pozniej jeszcze farbe na to czy juz nie? ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 11:58 przez na_talia37.

zweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 11:58:32

Nigdy nie dawaj rozjaśniacza na odrost !
Kup farbę
A i nigdy nie daję się farby po rozjaśniaczu ! Bo będziesz łysa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 11:59 przez PeTa.

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 11:59:50

ja mam też ciemny odros i zwykle rozjaśniam tylko odrosty a potem pokrywam jeszczę farbą bo po rozjaśniaczu samym mam żółtę

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:00:51

Rozjaśniam całe wlosy juz od 2 lat i nie mam zniszczonych włosów jak to niektórzy twierdzą, po używaniu rozjaśniacza. Najpierw nakładasz rozjaśniacz na ciemne odrosty, a później czeszesz grzebieniem na całe. Ale moga się troche roznic odcieniem od farbowanych, wiadomo ;)



zweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:01:06

Ja niestety taki błąd zrobiłam mam bardzo popalone włosy są jak guma nie da się ich rozczesać
I na dodatek same odpadają ;;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 12:01 przez PeTa.

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:01:39

Cytat
PeTa
Nigdy nie dawaj rozjaśniacza na odrost !
Kup farbę
A i nigdy nie daję się farby po rozjaśniaczu ! Bo będziesz łysa
To co dac na ciemny odrost? Bo nawet jak kupuje z Loreal farbe typu bardzo bardzo jasny blond to i tak wychodzi ciemny lub zoltawy...
Cytat
pauula17
Rozjaśniam całe wlosy juz od 2 lat i nie mam zniszczonych włosów jak to niektórzy twierdzą, po używaniu rozjaśniacza. Najpierw nakładasz rozjaśniacz na ciemne odrosty, a później czeszesz grzebieniem na całe. Ale moga się troche roznic odcieniem od farbowanych, wiadomo ;)
Jaki PIEKNY kolor! i wlosy! ;) prosze, pisz mi szybko jaki to rozjasniacz ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 12:02 przez na_talia37.

zweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:03:02

Kupuje się farbe palette 12c

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:04:13

Dzieki za wszystkie informacje dziewczyny, bo jeszcze nie mialam stycznosci z rozjasniaczem, wiec... ;)

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:06:49

Cytat
na_talia37
Cytat
PeTa
Nigdy nie dawaj rozjaśniacza na odrost !
Kup farbę
A i nigdy nie daję się farby po rozjaśniaczu ! Bo będziesz łysa
To co dac na ciemny odrost? Bo nawet jak kupuje z Loreal farbe typu bardzo bardzo jasny blond to i tak wychodzi ciemny lub zoltawy...
Cytat
pauula17
Rozjaśniam całe wlosy juz od 2 lat i nie mam zniszczonych włosów jak to niektórzy twierdzą, po używaniu rozjaśniacza. Najpierw nakładasz rozjaśniacz na ciemne odrosty, a później czeszesz grzebieniem na całe. Ale moga się troche roznic odcieniem od farbowanych, wiadomo ;)
Jaki PIEKNY kolor! i wlosy! ;) prosze, pisz mi szybko jaki to rozjasniacz ;)

ja używam najtańszego rozjasniacza z Joanny do całych włosów ;P kosztuje około 6-7 złotych :) i pamiętaj też o szamponie takim fioletowym, który w razie problemu zneutralizuje zbyt żółty odcień :P

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:07:36

Ja ostatnio kupiłam farbe co używa się jak maske. Jakaś nowość. Dobrze rozjaśnia, nie niszczy, włosy są świecące.

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:10:14

Cytat
pauula17
Cytat
na_talia37
Cytat
PeTa
Nigdy nie dawaj rozjaśniacza na odrost !
Kup farbę
A i nigdy nie daję się farby po rozjaśniaczu ! Bo będziesz łysa
To co dac na ciemny odrost? Bo nawet jak kupuje z Loreal farbe typu bardzo bardzo jasny blond to i tak wychodzi ciemny lub zoltawy...
Cytat
pauula17
Rozjaśniam całe wlosy juz od 2 lat i nie mam zniszczonych włosów jak to niektórzy twierdzą, po używaniu rozjaśniacza. Najpierw nakładasz rozjaśniacz na ciemne odrosty, a później czeszesz grzebieniem na całe. Ale moga się troche roznic odcieniem od farbowanych, wiadomo ;)
Jaki PIEKNY kolor! i wlosy! ;) prosze, pisz mi szybko jaki to rozjasniacz ;)

ja używam najtańszego rozjasniacza z Joanny do całych włosów ;P kosztuje około 6-7 złotych :) i pamiętaj też o szamponie takim fioletowym, który w razie problemu zneutralizuje zbyt żółty odcień :P

Powiedz mi jeszcze, ile trzymasz na wlosach ;) wiem, ze pewnie bedzie napisane na opakowaniu, ale troche bede sie bala pierwszy raz, wiec... ;) i naklada sie jak zwykla farbe? czyli na odrost caly, i pozniej przeczesujesz grzebieniem?
Cytat
dzuska
Ja ostatnio kupiłam farbe co używa się jak maske. Jakaś nowość. Dobrze rozjaśnia, nie niszczy, włosy są świecące.
Pamietasz jak sie nazywa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 12:10 przez na_talia37.

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:11:18

Jak sie nazywa ta farba-maska?

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:12:02

Rozjaśniacz Joanny ale w sprayu jest genialny! już wielu osobom go poleciłam i są zadowolone.

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:15:35

Cytat
na_talia37
Cytat
pauula17
Cytat
na_talia37
Cytat
PeTa
Nigdy nie dawaj rozjaśniacza na odrost !
Kup farbę
A i nigdy nie daję się farby po rozjaśniaczu ! Bo będziesz łysa
To co dac na ciemny odrost? Bo nawet jak kupuje z Loreal farbe typu bardzo bardzo jasny blond to i tak wychodzi ciemny lub zoltawy...
Cytat
pauula17
Rozjaśniam całe wlosy juz od 2 lat i nie mam zniszczonych włosów jak to niektórzy twierdzą, po używaniu rozjaśniacza. Najpierw nakładasz rozjaśniacz na ciemne odrosty, a później czeszesz grzebieniem na całe. Ale moga się troche roznic odcieniem od farbowanych, wiadomo ;)
Jaki PIEKNY kolor! i wlosy! ;) prosze, pisz mi szybko jaki to rozjasniacz ;)

ja używam najtańszego rozjasniacza z Joanny do całych włosów ;P kosztuje około 6-7 złotych :) i pamiętaj też o szamponie takim fioletowym, który w razie problemu zneutralizuje zbyt żółty odcień :P

Powiedz mi jeszcze, ile trzymasz na wlosach ;) wiem, ze pewnie bedzie napisane na opakowaniu, ale troche bede sie bala pierwszy raz, wiec... ;) i naklada sie jak zwykla farbe? czyli na odrost caly, i pozniej przeczesujesz grzebieniem?

ja dokładnie zaczynałam swoje rozjasnianie od tego, że robiłam sobie pasemka (naturalny moj kolor to ciemny, prawie mysi blond). A później już nie chcialo mis ie tak pasemek to zaczęłam na coraz większą ilość pasm nakładać rozjaśniacz, aż w koncu zrobilam sobie na całe włosy tym sposobem. A co do nakładania to tak: najpierw odrosty, a później trzeba trochę nałożyć na resztę włosów, ale niezbyt dużo i najlepiej przeczesać wszystko grzebieniem w jedną stronę, bo wtedy kolor równomiernie się rozłoży. I co do trzymania to w zależności kiedy złapie Ci się kolor, zobaczysz czy się rozjaśnią już czy nie. Ale tak około 20 minut jeśli już masz blond włosy, czasem nawet pół godziny trzymam :)

Rozjasnianie - pomocy!

01 mar 2013 - 12:23:21

Moja mama farbuje odrosty zawsze farbą i wychodzą jej ładne. Nie wiem czemu Ci nie chwyta. Może zrób tak delikatnie tym rozjaśniaczem.
A chciałam się wam zapytać coś.Ja chciałabym mieć blond włosy, teraz mam taki wypłowiały ciemny brązowy. Moje włosy są strasznie delikatne a jak raz chciałam pofarbować blondem farbą to zaczęła mnie cała głowa szczypać i tak mi się w nią gorąco robiło.
Fryzjer odpada, bo już byłam się pytać i powiedziała, że się takiego czegoś nie podejmie ;/
Wydaje mi się, że jestem uczulona na amoniak ;/ I nie wiem już co zrobić.
A to Ciebie autorko : Ciesz się, że masz jakieś opcje, bo ja chyba nie mam żadnych ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjer Wrocław