Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:42:37

Dziewczyny co mozecie polecic na zniszczone wlosy przez rozjasniacz,farbowanie itp.Sa suche,krusza sie i nie rosna.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:48:15

obciąć ;p

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:48:33

Tak, wpisz sobie w google "Mila maska mleczna" lub wyszukaj na allegro. Bardzo tania, w sklepie raczej nie kupisz a naprawdę działa cuda (wiem bo używam).

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:48:50

obciąć koncowki. Ja myślę nawet najlepsze odrzywki Ci koncówek nie zregenerują.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:49:26

na forum jest mnostwo wątków o tym..

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:49:40

Nożyczki.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:53:07

odżywki,odżywki i jeszcze raz odrzywki. ja aktualnie tez mam takie włosy i uzywam odzywki z schaumy w sprayu. Jest znakomita. Świetnie dziala wlosy są puszyste i odzywione a w dodatku ma swietny zapach. POLECAM. http://sekreturody.com/artykul/108/Lekkie_i_mocne <--- to jest link do tej odżywki. Ja mam w spraju.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:53:10

Cytat
ula1633
Tak, wpisz sobie w google "Mila maska mleczna" lub wyszukaj na allegro. Bardzo tania, w sklepie raczej nie kupisz a naprawdę działa cuda (wiem bo używam).
zadne takie badziejstwa ,w ktorych jest sam chemia i sztuczne zmiekczacze sprawiajace wrazenie ,zaznaczam wrazenie ,odzywienia włosa ,jesli juz to zaijnwestuj w profesjonalne kosmetyki odzywki nop joico ,ale i tak musisz podciac włoski ,i zasbac o odpowiednie jedzenie warzywa owoce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 09:53 przez MAXXXXXX.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:53:51

VOX taka odżywka:) polecam:)

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:54:49

skoro włosy już się kruszą, to nic nie jest w stanie ich zregenerować. udaj się do dobrego fryzjera, obetnij te zniszczone włosy i zacznij regenerację. polecam od razu zaopatrzyć się w jedwab do włosów, dobrą maskę (biowax, mleczna lub jakaś inna dobra) i olejki do olejowania włosów np z rossmana. polecam. ja jestem w trakcie zapuszczania moich mocno pocieniowanych włosów. POWODZENIA ! :)) :*

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 09:57:20

odżywki Ci nie dadzą nic;/ ja miałam poniszczone od rozjaśniania i musiałam obciąć ;/ stosowałam różnego typu odżywki, od tych najtańszym po te najdroższe, robione same itp i nic

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 10:00:00

Cytat
zaneta96
skoro włosy już się kruszą, to nic nie jest w stanie ich zregenerować. udaj się do dobrego fryzjera, obetnij te zniszczone włosy i zacznij regenerację. polecam od razu zaopatrzyć się w jedwab do włosów, dobrą maskę (biowax, mleczna lub jakaś inna dobra) i olejki do olejowania włosów np z rossmana. polecam. ja jestem w trakcie zapuszczania moich mocno pocieniowanych włosów. POWODZENIA ! :)) :*
wybacz ale proponujesz jej ,sam szmelc ,ktory neima nic wspolnego z regeneracja włosa:) autorko watku ufryzjera spytaj o profesjonalne odyzwki rekonsteruktory do włosow ,a nie najtansze i najgorsze badziejstwo z rossmana:)

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 10:00:24

nie palić włosów( nie prostować, nie kręcić ich lokówką itd.) + nie suszyć ich. Zacząć stosować przeróżne odżywki ;))

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 10:01:14

Ja z z blondu przeszlam na czarny kolor , wlosy mialam popalone do wysokosci brody, jesli mialabym obciac suche zniszczone koncowki, musialabym zciac sie na chlopaka, nie zrobilam tego, loreal elseve czerwony szampon I odzywka do tego belissa, wlosy sie zregenerowaly, po 2 latach mialam dlugosc grubo za ramiona lsniace delikatne-Nikt mi nie wierzyl, NIE PODCINAM ich, w ciagu 5 lat pocieniowalam je kilka razy ale bardzo zaluje bo mialabym je za pupe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 11:21 przez XxAtmospherexX.

zniszczone wlosy

24 lut 2013 - 10:32:23

Polecam podcinać systematycznie (takie obcięcie całości nic nie da bo niezregenowane włosy dalej będą sie kruszyć) Wprowadzić dobrze przemyślaną pielęgnacje i być systematycznym. mnie wciągnęło włosomaniactwo i mam teraz zdrowe włosy :) I nie łam się jak nie zobaczysz odrazu pięknych lśniących włosów. To wymaga czasu!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samodzielne podcinanie końcówek