Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rudego na blond

05 lut 2013 - 16:49:03

Żadna farba bez rozjaśniacza Ci ich nie złapie. Przechodziłam to. Niestety zniszczyłam sobie włosy ciągłym robieniem na blond, który dopiero po kilku porządnych miał jakiś tam w ogóle odcień blondu. Skorzystałam z fryzjerki, zeszłam w pół roku, farbuję włosy co miesiąc-półtora.

z rudego na blond

05 lut 2013 - 16:49:37

ja też miałam wszytskie kolory na głowie, teraz jestem blondynką :) przed blondem był rudy. Koleżanka nie umiejętnie rozjaśniła mi je 2 x pasemkami. Miejscami moje włosy sa białe, a miejscami jeszcze ttroszkę podrudawe :) dlatego idź do fryzjera nie kombinuj :) Bo drogeryjnymi farbami i rozjasniaczami dojdziesz do tego koloru, ale stracisz połowe włosów, i na długości też sytarcisz połowę - nie dlatego że je zetniesz - ale dlatego że same sie skruszą :)

z rudego na blond

05 lut 2013 - 17:00:23

obawiam się, że to może skończyć się zielonymi włosami:) powaga :)

kup sobie rozjaśniacz z joanny ja od niego zaczynałam jak robiłam dekoloryzacje a taką farbą co ty pokazałaś to ty nic nie zdziałasz tylko możesz uzyskać efekt ostrej pomarańczy lub zieleni:)
ja nią farbuje odrosty i to czasem jak krótko potrzymam to wyjdzie mi żółtawy blond.

z rudego na blond

05 lut 2013 - 17:09:19

Z tego co mi wiadomo w kazdej farbie'blond' jest rozjasniacza dosc.a ja watpie aby chwycilo Ci wloski,bo wydaja sie ciemne.nawet samym rozjasniaczem nie uzyskasz chyba jasnych wloskow,hmm chyba,ze sie nie zmam

zweryfikowana
Posty: 258
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na blond

07 lut 2013 - 14:21:28

Najlepiej iść do fryzjera na zabieg ` ściągania koloru` . Na pewno mniej niszy włosy niż rozjaśniacz. U mnie w salonie używa się płynów które są dostępne do kupienia w internecie.

z rudego na blond

08 lut 2013 - 17:30:13

nie kupuję żadnego rozjaśniacza, już pisałam - odpada
pytałam tylko czy znacie dobrą farbę, co to potrafi :)

zweryfikowana
Posty: 258
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na blond

09 lut 2013 - 00:56:54

Ten preparat jest specjalny do ściągania koloru, a nie rozjaśniania.. różnica ogromna.

z rudego na blond

11 lut 2013 - 20:07:47

ale ja nie wybieram się do fryzjera :)

pytam czy znacie jakąś farbę, którą mogę kupić i to zrobić
nie? to nie pomożecie :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prostownica