Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rudego na blond

04 lut 2013 - 19:53:57

Pytanie TYLKO do dziewczyn które przechodziły z rudego na blond.


Miałam czerwone, siwe, białe, fioletowe, różowe, bordowe, brązowe, czarne, potem znów blond, od ponad roku jestem ruda i wracam do blondu, z tym że naturalnego, ciepłego blondu.

Jak bez fryzjera i rozjaśniacza można dojśc do zwykłego blondu?

Postanowiłam spłukać rudy, który spłukuje się szybko do takiego bladego,
kupiłam farbę Garnier Jedwabisty beżowy blond,

zamierzam ją nałożyć by zniwelować lekko rudość,
używać płukanek i wreszcie walnąć naturalny odcień.

Polecacie jakąś mocną farbę, która szybko zafarbuje ?


planuję uzyskać taki odcień:



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 19:55 przez panibozia.

z rudego na blond

04 lut 2013 - 19:58:07

Wolę nie wyobrażać sobie w jakim stanie są twoje włosy. Wypowiadam się z czystej troski-idź do fryzjera.

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:00:11

Ja schodzilam do blondu z rudego rozjaśniaczem z Joanny.Wedlug mnie jest rewelacyjny nie zniszczyl mi bardzo wlosow i przede wszystkim nie mialam efektu siana na wlosach ;) Potem nakładałam farbe blond i bardzo dobrze mi chwycilo ;) Polecam ;)

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:02:11

są w bardzo dobrym stanie, w lepszym niż moich koleżanek z naturalnymi włosami, bo dobrze je pielęgnuję :)

pytam jedynie te, które już to robiły, bez rozjaśniaczy

a obecnie moje włosy wyglądają tak:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 20:04 przez panibozia.

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:02:33

Zalezy jakie masz wlosy, ale rudego/czerwonego pigmentu ciezko jak cholera sie pozbyc, idz do fryzjera bo bedziesz plakac. I ja 2 razy probowalam, nie polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 20:02 przez xKundleshow.

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:04:52

Powiem Ci ze z takiej farby jaka kupilas to moze Ci wogole nie chwycic zalezy od rodzaju wlosow ;) cos o tym wiem bo juz troche eksperymentowalam z wlosami

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:06:29

nie zalezy mi az tak bardzo na radykalnym pozbyciu się rudośći, chcę powoli powoli wracać do naturalnego... sukcesywnie co 3 tyg farbując coraz to bardziej naturalnym odcieniem


mój rudy sie bardzo szybko spłukuje więc nie widzę chyba problemu z tym,

tylko pytam o dobrą farbę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 20:08 przez panibozia.

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:07:34

ja schodziłam z rudego na blond proszkiem do rozjaśniania włosów kupionym w sklepie fryzjerskim. nie sądzę, żeby inaczej ci się to udało, ponieważ bardzo trudno jest zmienić ten kolor. bardzo też niszczą się włosy...

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:08:47

hm to moze w sumie ta farba ktora kupilas bedzie dobra o ile Ci lapnie i rozjasni potem potem farbe z sayoss bo jest rewelacyjna masz tez duzo odcieni do wyboru wiec spoko :)

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:10:16

farba z sayossa jest okropna. efekt jest dobry tydzień, potem kolor blaknie i jest tragiczny...

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:10:33

już raz robiłam z rudego platynę , trochę długo ale się udało
a teraz z rudego chcę zrobic naturalny średni blond

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:11:59

gdybyś miała naturalne włosy to zwykłe rozjaśniacze by chwyciły, ale skoro masz farbowane to jest dużo trudniej

z rudego na blond

04 lut 2013 - 20:38:47

heh wlasnie slyszałam ze na odwrót :P

z rudego na blond

05 lut 2013 - 16:42:35

być może otrzymasz taki kolor, jaki chcesz, ale na bardzo krótko - farba szybko się spłucze i znów będziesz ruda

zweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 1/5

z rudego na blond

05 lut 2013 - 16:48:14

Śliczna jesteś, tak na marginesie.

Ja też bym chciała z rudego na blond, kiedyś byłam już blisko, ale nie mogłam znieść tego fatalnego odcieniu mocznego blondu, który jest rzejściowy i odpuściłam. kilka razy robiłam rozjaśniaczem końcówki, teraz je ścięłam i staram się dbać o włosy, bo w sumie mocno chcę mieć blond.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybór fryzury pomocy :)