Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej.
Od lat fabukję włosy castingiem creme gloss kolor ciemny brąz. Zawsze jednak wychodzączarne. Pofarbowałam teraz mroźnym kasztanem, bo jest podobno jaśniejszy niż jasny brąz, ale... znów wyszły czarne ;)
Moje włosy chyba się buntują i za nic nie chcą być jaśniejsze.
Miała któraś taki problem? Jeśli tak, to może polecicie, jaki kolor castinga wybrać lub jaką inną metodę zastoosować?
Chciałabym piękny brąz;)
Pierwsze zdjęcie to ja i moje włosy "ciemny brąz" ;)
A drugie, to kolor jaki mi się marzy, lub coś podobnego, może ciut ciemniejsze.



niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

przefarbuj je,musisz je rozjasnic i wtedy dopiero polozyc jasny brazik. czarne wlosy sa passe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 16:26 przez rozi22.

hmmm, nie wiem czy passe, nie interesuje mnie to :) chciałabym rozjaśnić buzię i wrócić do bliskiego do naturalnego koloru ;) czyli bez dekoloryzacji u fryzjera, nie ma szans ? słyszałam, że to bardzo niszczy włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 16:27 przez anusiazg.

nie fabuj czarny jest najlepszy kobiety w takim kolorze sa o wiele sexy niz np w blądzie

Ojj te drugie ciężko uzyskać,bo to naturalny kolor-wiem, bo walczyłam u fryzjerki o takie przez pół roku, noc mi to nie dało,bo po prostu ciężko stworzyć coś naturalnego,choć kolor wyszedł zbliżony. Teraz chyba nic nie zostaję jak używać farb z rozjaśniaczem,ale raczej coś w stylu CIEMNY BLOND, bo brązy zazwyczaj wychodzą czarne :)

tylko rozjasniacz, mozesz zejsc z czerni pasemkami stopniowo, ale to potrwac może nawet z 3-4 miesiace, i wtedy zalozyc farbe w jasnym odcieniu, lub dekoloryzacja u fryzjera. I najlepiej by pozbyc sie ciemnego koloru myj glowe szamponem przeciwlupiezowym ;-)

casting to chyba taki szampon koloryzujący? to wątpie że tym rozjaśnisz i raczej nie wyjdzie Ci taki kolor tylko jakiś rudy

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

też próbowałam zejść z czerni mroźnym kasztanem:) Wiem z doświadczenia że normalna farba ci na jaśniejszy nie chwyci. Ja raz miałam dekoloryzację a za 2 razem fryzjerka nałożyła mi rozjaśniacz jak do blondu i dopiero na to farbę.Tylko po takim zabiegu nie chwyci równo ale nie wyglądało to źle
A dekoloryzacja nie zniszczyła mi wcale. Chyba zależy od włosów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 16:34 przez nitka172.

Jeśli chcesz mieć jaśniejsze włosy-pamiętaj farba farby nigdy nie rozjaśni !!! Kup rozjaśniacz, odczekaj 2, 3 dni albo jak da radę to jeszcze dłużej, potem kup farbę o jeden kolor jaśniejszy niż docelowy i gotowe :) Tylko pod zdjęciu czarnego włoski mogą być nawet w ciapki lub rudawe :) Pamiętaj, że z koncówek kolor schodzi najgorzej !!!

słyszałam że szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders z mentolem rozjaśnia. Mozesz spróbować;)

zrób mieszanke rozjasniacz woda 6% lub9% i zwykły szampon do mycia włosów nałoż na całos partiami odczekaj około 30 min zmyj wysusz i nałoz wybrany kolor .pozdr

dopiero co farbowałam tym szamponem, b myślałam, że to coś da;) więc muszę odczekać... to najwyżej zrobię tą dekoloryzację i pofarbuję na ciemny blond, może oś wyjdzie;p
Rudych to ja szczególnie nie chcę...

Dziewczyny... Jak mozecie doradzac rozjasniacz... Niesamowicie zniszczy Ci wlosy, a efekt.. Jesli w ogole jakis bedzie... Mysle, ze wyjda Ci ewentualnie ZIELONE. Fryzjer i dekoloryzacja, ktora z czarnego koloru oczywiscie tez nie wyjdzie super, bo koncowki beda ciemne... Ale to chyba jedyny sposob.

Nie rozjaśniaj włosów, będziesz żałować. Zniszczą się bardzo. Od 1,5 roku walczę z rozjaśnionymi włosami, a raczej tym co z nich zostało. Nie mogę zapuścić, bo co odrosną to się wykruszają. Nie rób sobie krzywdy.

Na zdjęciu w tych ciemnych włosach wyglądasz super. Ja bym nie zmieniała koloru ale wiem jesteśmy kobietami i każdej z nas czasem przyjdzie chęć na zmianę. Jednak co do przejścia w porządany kolor myslę, że bez dekoloryzacji czy rozjaśniania się nie uda a to rzeczywiście strasznie niszczy włosy ;/ Odwiedź jakiegoś fryzjera i zapytaj co by mozna było zrobic i już. Najlepiej to w sumie kilku, że by wiedzieć czy każdy mówi to samo i jaki mają pomysł ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to kolor ?