Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja zapuszczam odkąd obcięlam wlosy na boba, mam w tej chwili długie (za stanik) i taka dlugosc mi odpowiada, ale trzeba niestety podcinać...
mam za to dość cieńkie wlosy i doły kruszą się... farbuje co miesiąc i suszę..
Macie jakies sprawdzone metody na zgęstnienie wlosów?

Ja też zapuszczam :) Mam już do połowy pleców a może i trochę dalej ;p a chce mieć do pasa ;)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

właśnie zrobiłam swojego pierwszego kłosa :)
zapuszczam dzielnie ! :D



a masz jakies sprawdzone metody na zgęstnienie??

Brałam tabletki DROMIN przez 3 miesiące i muszę powiedzieć,że włosy super się wzmocniły i szybciej rosły;) ale brałam przez pierwsze 3 tygodnie 3x dziennie po 4 tabletki, potem 3x 3 tabletki i tak,aż do 3 x 1 . musiałam farbować odrosty co 3 tygodnie, bo wyglądały paskudnie;) teraz mam przerwę do marca i znowu zacznę łykać.
Nie biorąc tabletek farbuję co 4/5 tygodni odrosty;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 23:26 przez asija777.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Cytat
ppannaanna
Cytat
marieis
A ja często obcinam, wręcz jak słyszę, że teraz wszystkie zapuszczają włosy, to mnie szlag trafia, naprawdę wszystkie chcecie wyglądać tak samo ? Albo jak były te ala skórzane kurteczki w kolorze jakiegoś karmelu, czy czegoś tam, wszystkie leciałyście do sklepu po to cacko. Rzygać się chcę, jak widzę takie owieczki podąrzające za tłumem.

mnie osobiscie bardzo podobaja sie długie włosy.
Sa bardzo sexowne wiec co kto lubi i komu pasuje :)

Ja np za żadną modą nie podążam.
Po prostu ciężko jest się pozbyć chociażby 1 cm włosów,
choć byłoby to już wskazane :)

Jakoś moje długie nie wydają mi się seksowne :D
Takie opadnięte i w ogóle :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 23:27 przez kotek6.

Dziewczyny nafta kosmetyczna i olejek rycynowy robią cuda :) Polecam mi taka kuracja bardzo przyspieszyła czas oczekiwania na moja wymarzoną długość włosów :) Aktualnie mam włosy prawie sięgające do pasa . Zapuszczanie ich trwało około 1,5roku gdy zaczynałam były długośći do ramion polecam bardzo maseczki z nafty i olejku :P

Js mam dość dlugie ale chcę do tyłka.. tak.. taki slodki długi warkocz! ;) szybko mi rosną, ale przez to, ze zrobiłam ombre zaczeły się plątac i wypadać ;(

Tu u góry któraś sie bulwersowała, że wszystkie mamy wyglądać tak samo... Nieprawda! Wcale nie będę wyglądać tak samo! Chcę mieć tylko do ramion, bo w takiej długości czuję się najbardziej kobieco!

Cytat
gvip0909
Dziewczyny nafta kosmetyczna i olejek rycynowy robią cuda :) Polecam mi taka kuracja bardzo przyspieszyła czas oczekiwania na moja wymarzoną długość włosów :) Aktualnie mam włosy prawie sięgające do pasa . Zapuszczanie ich trwało około 1,5roku gdy zaczynałam były długośći do ramion polecam bardzo maseczki z nafty i olejku :P

...aż mi się nie chce wierzyć ;/ ja też używałam nafty i olejku rycynowego i niestety były ładne,ale tak szybko nie rosły;)

Ja zapuszczam odkąd pamietam :D
nie cierpię krótkich włosów :P

Aktualnie mam takie jak na zdjęciu poniżej, chciałabym jeszcze z jakieś 10 cm, potem troszkę podciąć, wyrównać i byłabym zadowolona ;)


zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Fixi-Pixi

Masz śliczne włoski !
Ale pewnie o tym wiesz :)
Wyglądają na takie gęste i tak ładnie się układają :)

ja też zapuszczam! mocno ścięłam popalone końce i mam odwyk od suszarki prostownicy lakierów farb i szamponów z silikonem. najgorsze były pierwsze dni ale jestem twarda bo marzę o zdrowych włoskach :D

Ja piłam drożdze, aby włosy mi szybciej urosły.
Mimo tego, że szybciej mi w urosły to tez mniej sie przetłuszczały:) w efekcie nie myłam ich aż tak często - mniej chemi na głowie lepiej dla skóry głowy- teraz jestem zadowolona.
Poczytajcie sobie o piciu drożdzy, naprawdę polecam
mimo iż jest to ohydne!

ja takze zapuszczam, na szybszy porost włosów polecam 'calcium pantothenicum jelfa' 50 tabletek ok 10zl w aptece, brac 3 razy dziennie ,2 tygodnie przerwy i od nowa, do tego 2 razy olej laniany na wlosy na noc ,super efekty! a mialam bardzo zniszczone wlosy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długie Włosy