Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

5 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

45 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 13:52:52

Witajcie :)
Piszę, bo chcę prosić o rady. Obecnie moje włosy wyglądają takzłyembed_image 8504f90f5aaa7d07434c21e74356e1be]
Chciałabym uzyskać taki kolorzłyembed_image d48f1755857748449cab201295c600dc]

Moje pytanie brzmi jak mogłabym uzyskać kolor taki jak na drugim zdjęciu?

Korzystając z okazji proszę również o radę dla siostry :)

W chwili obecnej jej włosy mają taki kolor:


Czy gdyby bez rozjaśniania włosów zrobiła sobie blon farbą wyszedłby jej taki kolor jak pasemka tej Pani?

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 13:56:17

niestety nie mogę Ci doradzic,jednak chciałam Ci powiedzieć,że masz śliczne włoski:) i ja bym ich nie farbowała:P a jaka farbą farbujesz?:)

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 13:57:57

moja kuzynka sie tak farbuje jak na drugim zdjeciu. chodzi do fryzjera. fajnie wyglada ten kolorek. tez taki chciałam ale podobno taki kolor trzeba czesto poprawiac bo nie wyglada to fajnie jak juz widac odrosty

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 13:59:27

Co do drugiego pytania to moja nauczycielka zawsze mówi "farbą farby nie rozjaśnisz " także bez rozjaśniania raczej się nie obejdzie :)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:00:19

udaj się do fryzjerki i zapytaj. może coś doradzi. wydaje mi się, że wymieszanie farby w kolorze blond z jasnym odcieniem rudości może dać podobny efekt ale nie gwarantuję. Moja siostra miała podobne i tak jej właśnie robiła (też jest blondynką), a co do siostry to odbarwianie i farbowanie ciemnym złotym blondem może być skuteczne.

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:00:59

wersja dla Ciebie: Kolor jaki chcesz uzyskać jest najprawdopodobniej mieszanką dwóch odcieni :) Być może rudy z blondem? Jednak dokładnie nie jestem w stanie tego określić :) Musisz pytać dziewczyn czy któraś w ten sposób kombinowała :)
a dla siostry: Jeżeli jest to jej naturalny kolor to wyjdą jej jaśniejsze. Jak ma od dłuższego czasu malowane na ten kolor jest taka możliwość, ale zapewne będą bardziej rude:)
[embed_image 33eb53a03a9e733f4cb45daaa80189d2] może tym spróbować zrobić pasemka ;) mi na brązie (robiłam tą ostatnią) wyszły właśnie coś zbliżonego na twoim zdjęciu. a włosy miałam długo malowane na czekoladę:)

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:01:10

a może wydrukujesz zdjęcie i pójdziesz do fryzjera?
przynajmniej ten pierwszy raz żeby uzyskać taki kolor

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:03:21

i zwykła farba jaśniejsza nie złapie ciemnej farby :)

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:06:18

masz piękny kolor :) ja bym nie ruszała go :)

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:12:20

Cytat
karolina221_2005
moja kuzynka sie tak farbuje jak na drugim zdjeciu. chodzi do fryzjera. fajnie wyglada ten kolorek. tez taki chciałam ale podobno taki kolor trzeba czesto poprawiac bo nie wyglada to fajnie jak juz widac odrosty

i taki kolor bardzo szybko się wypłukuje, co tez czyni go mało atrakcyjnym :)
ale zaraz po farbowaniu jest cudowny :)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Farbowanie włosów

25 sty 2013 - 14:19:44

Cytat
martyna3275
Cytat
karolina221_2005
moja kuzynka sie tak farbuje jak na drugim zdjeciu. chodzi do fryzjera. fajnie wyglada ten kolorek. tez taki chciałam ale podobno taki kolor trzeba czesto poprawiac bo nie wyglada to fajnie jak juz widac odrosty

i taki kolor bardzo szybko się wypłukuje, co tez czyni go mało atrakcyjnym :)
ale zaraz po farbowaniu jest cudowny :)

Szybkie wypłukiwanie jest najgorszą stroną stosowania rudych i czerwieni, ale piękno koloru chyba to rekompensuje mimo wszystko :) przynajmniej wg mnie. Od roku używam czerwieni i nie zrezygnuję z koloru za żadne skarby świata ;)

Farbowanie włosów

26 sty 2013 - 12:40:05

Ładny masz blond ;) Jeśli chciałabyś taki jak na drugim foto, proponuję " Natural&Easy - Średni miedziany blond " mega kolor wychodzi na jasnych włosach ;) Albo Wellaton - Karmelowa czekolada ;)

Co do siostry, to owszem ;) Sama mialam ciemne, rozjasnialam je tylko farbą blond - i co raz, to były bardziej brązowe, jaśniejsze ;)
Blond farba też rozjaśnia o pare tonów, przecież blondynki mają ciemne odrosty, a farby których używają rozjaśniają te ciemne ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy! pomocy !