Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:20:35

Witajcie,

czy któraś z Was robiła dekoloryzację włosów? W jakim stopniu niszczy to włosy? Czy można obejść się bez zniszczonych włosów?

Pytanie skierowane do Szafiarek z Tarnowa! : Który z salonów fryzjerskich polecacie do dekoloryzacji? z Tarnowa!


Pozdrawiam

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:21:42

Nie zdecydowałabym się bo wiem że niszczy ;)

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:22:58

No na pewno niszczy, jak każde tego typu zabiegi na włosach.

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:24:57

kup sobie dekoloryzator ,firmy ELGON , nie działa na zasadzie rozjasniacza nie wnika w struktore włosa ,profesjonalny dostepny na ich stronie ,nie niszczy ,troszke kosztuje ale warto

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:29:08

ja się zdecydowałam i nie żałuję, chociaż trochę mi się poniszczyły włosy, zawsze można je odbudowac ;P a już miałam dosyc swoich czarnych, a to było jedyne wyjscie, każda dekoloryzacja niszczy w jakimś stopniu włosy, jednym mniej drugim gorzej zależy od włosa :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 21:29 przez Aduchaa.

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:29:31

Cytat
MAXXXXXX
kup sobie dekoloryzator ,firmy ELGON , nie działa na zasadzie rozjasniacza nie wnika w struktore włosa ,profesjonalny dostepny na ich stronie ,nie niszczy ,troszke kosztuje ale warto

I to "ściąga " cały kolor? tzn.farby itp.

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:33:46

Cytat
justys2
Cytat
MAXXXXXX
kup sobie dekoloryzator ,firmy ELGON , nie działa na zasadzie rozjasniacza nie wnika w struktore włosa ,profesjonalny dostepny na ich stronie ,nie niszczy ,troszke kosztuje ale warto

I to "ściąga " cały kolor? tzn.farby itp.
tak sciaga ,sam kolor ,nie nieszczy włosow jak rozjasniacz ,wiadomo zawsze cos tak jest ,ale nie wnika w struktore włosa,sciagnie ci do twojego koloru ,wpisz w google dekoloryzator elgon i poczytaj ,miałam go kiedys ,i polecam
Cytat
Aduchaa
ja się zdecydowałam i nie żałuję, chociaż trochę mi się poniszczyły włosy, zawsze można je odbudowac ;P a już miałam dosyc swoich czarnych, a to było jedyne wyjscie, każda dekoloryzacja niszczy w jakimś stopniu włosy, jednym mniej drugim gorzej zależy od włosa :P
kazda ,ale teraz sa juz nowe technologie ,dekoloryzatory ktore nie rozjasniaja nie sa rozjasniaczami ,sa to profesjonalne produkty ,i tylko ekskluzywne salony na nich pracuja a nie zwykłe fryzjerki :) dos drogo wychodzi bo akurat z elgon sa w saszetkach mozna kupic i na dłuzsze włosy musza byc ze 4 ,zawsze cos tam wiadomo to chemia ,ale niema porownaia ze starymi dekoloryzatorami ,na ktorych wiekoszsc fryzjerek pracuje,ni wnikaja w struktore włosa nie rozjasniaja ,



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 21:37 przez MAXXXXXX.

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:40:30

szczezre powiem Ci uwielbiam zmieniac kolory i dekoloryzacje mialam 3 razy w zyciu juz robiona a w ciagu jednego roku to 2 razy, wlosy mam nadal,kolorami sie bawie i szczerze jak mowie znajomym to nei wierza. Takze roznie z ta koloryzacja. W jakims stopniu niszczy ale odzywek,szamponow w cholere takze mysle ze jest ok;)

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:44:52

Miałam dekoloryzację, moich włosów nie zniszczyła bo często je obcinam.

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:46:58

czyli jak dokładnie działa ta dekoloryzacja bo nie do końca rozumiem ?

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:49:03

miałam jak schodziłam z czarnych bo inaczej się tego ściągnąć nie dało. Ale ja mam mocne włosy i nie zauważyłam żeby były zniszczone od tego zabiegu. Wszystko zależy od rodzaju włosów

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:49:16

Robiłam koleżance ściąganie koloru z czarnego do platynowego blondu na 2 etapy, ale to tylko do połowy długości- i nie szczególnie jej to zniszczyło włosy, wysuszyło, ale wizualnie trzymaja sie dobrze, z kolei ja sobie tez zrobiłam ombre, ale moje włosy są delikatne i po miesiącu miałam przesuszone i porozdwajane, po pół roku ścięłam całe rozjasnienie, bo widać było te zniszczenia. ogólnie to zalezy wiec od stanu i rodzaju twoich włosów, jak masz silne, grube to bardzo ci sie nie zniszcza, ale jak sa delikatne to odpusc sobie lepiej, bo bedziesz miała siano na głowie:P

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:51:41

ja przechodziłam z ciemnego brazu do blondu, 2 rozjaśniacze, 2 farby, włosy oczywiście zniszczone ale od razu wzięłam się za ich kurację :) po 2 miesiacach odżyły :)

Dekoloryzacja włosów!

23 sty 2013 - 21:54:24

ja jestem z Tarnowa - miałam robioną dwa razy dekoloryzacje . Raz fatalnie i mialam mega zniszczone wlosy, na drugi raz robiłam u Fryzjerki kolo Almy..a konkretniej koło poczty na gumniskach i jestem bardzo zadowolona . Wiadomo przez jakis czas mialam troche przesuszone wlosy ale zrobila mi bardzo ładnie i polecam. jak cos to pisz na priv;)

Dekoloryzacja włosów!

27 sty 2013 - 22:41:40

jak masz gęste i grube włosy to nie ucierpisz na tym bardzo ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ombre blond