Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

36 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 10:08:28

w którejś gazecie glamour chyba czytałam ostatnio, że ombre już nie będzie modne, ale jeśli Ci się podoba to zrób :)

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 10:10:07

Cytat
monich-k
Cytat
extrashopping
Nie wiem czy będzie modne. I tak swoją drogą to te całe ombre mi się wcale nie podoba. Wygląda jak super odrost na połowę głowy. Nie wiem dlaczego wszystkie dziewczyny chcą nagle tak wyglądać ..


Popieram...

Rowniez popieram!

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 10:13:03

ja sobie takie zrobie jak wyjdzie z mody:) teraz za dużo dziewczyn śmiga w takich włosach

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 19:47:36

Ja robię ale rude :D

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 19:51:45

Moim zdaniem nosi sie to, w czym wyglada sie dobrze, a nie na sile to, co jest modne. Bo uwazam, ze jesli ktos nosi cos tylko dlatego ze cos jest na topie to jest ofiara mody w najgorszym tego wyrazenia znaczeniu.

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 19:56:57

Cytat
Ajjc
nie bedzie modne/
a co to znaczy modne?

ja nosze to na glowie co lubie a nie to co jest modne..... kobiety!

jak bedzie modne chodzenie na lyso to sie wygolisz bo taka moda?

Dobrze powiedziane, jestem tego samego zdania;]

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 20:02:01

Ja mam ombre na krótkich włosach. Mam długość mniej więcej jak dziewczyna ze zdjęcia z tym,że cięcie na boba i noszę wyprostowane włosy i jest super:)

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 20:03:52

A czy to ważne czy będzie modne czy nie?
Ważne, żeby Tobie się podobało :]

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 20:04:31

Na tym zdjęciu akurat mi się podoba. Jak prostujesz i ktoś Ci ładnie zrobi to też będzie to ładnie wyglądać.

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 23:07:42

Cytat
bttrcp
Moim zdaniem nosi sie to, w czym wyglada sie dobrze, a nie na sile to, co jest modne. Bo uwazam, ze jesli ktos nosi cos tylko dlatego ze cos jest na topie to jest ofiara mody w najgorszym tego wyrazenia znaczeniu.

Nie rozumiecie fenomenu ombre. Jakby dziewczyny nie nosiły tej fryzury to ta oto autorka nawet by nie pomyślała o odwaleniu sobie takiej fryzurki. Bo wtedy nikt nie wiedziałby, że to jest modne tylko pomyślałby, że np. powraca do koloru naturalnego, bo ma odrosty. Dlatego tak ważne jest to czy ta fryzurka jest i czy będzie dalej modna. Gdyby to tyczyło się np. mody na kolor blond to zapewniam wam, że autorka nie musiałaby zadawać pytania czy dalej będzie modny. Bo czy modny czy nie i tak będzie wyglądał normalnie.

Ombre hair na krótkich włosach ?

26 kwi 2013 - 11:40:07

Podoba mi się ombre, bo nie trzeba pilnować i co miesiąc malować odrostów, a i tak nie wyglądasz na zaniedbaną tylko modną. Ja przefarbowałam włosy na blond (jest mi podobno dużo lepiej), ale odrosty...
Pomyślałam przemęczę się, pozwolę podrosnąć włosom w naturalnym kolorze i zrobię ombre, ale niestety czeka mnie komunia za 3 tygodnie i wesele za 5 tygodni. A może nie malować odrostów na komunię, poczekać i na wesele zrobić ombre, bo odrosty będą już duże? Co radzicie?

Ombre hair na krótkich włosach ?

26 kwi 2013 - 11:44:15

Nosi się to co się lubi czy to modne czy nie i nie zawsze to co modne to ładne ja nie znoszę ombre i nigdy bym sobie nie zrobiła.

Ombre hair na krótkich włosach ?

26 kwi 2013 - 11:46:22

jeśli ci sie podoba czy ważne jest to by było modne? efekt na krótkich włosach również wygląda bardzo ładnie :)

Ombre hair na krótkich włosach ?

26 kwi 2013 - 11:48:23

nie myśl o tym czy będzie modne, czy nie!: D Ważne, że Tobię się podoba... mnie osobiście ombre strasznie się podoba, a to które ma ta dziewczyna na zdjęciach jest wprost cudowne!: D Sama się teraz zastanawiam, czy tak samo sobie nie zrobić xD

Ombre hair na krótkich włosach ?

26 kwi 2013 - 11:50:32

Moja kuzynka sobie zrobiła z ok 2 tygodnie temu a ma włoski ciut dłuższe niż na zdjęciu i delikatnie pocieniowane i nie jest zadowolona. "Dziwnie" to jakoś u niej wygląda. Wydaję mi się, że na dłuższych o wiele lepiej wygląda. Ale każdy chodzi w tym czym się dobrze czuje. I robi to dla siebie a nie dla kogoś. Więc nieważne czy będzie modne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 11:51 przez Olajjka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ombre blond