Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 16:56:37

zastanwoaim się nad ombre identycznym jak na zdjęciu -mam takiej samej długości włosy jak dziewczyna na zdjęciu ale mam kilka obaw czy ombre hair będzie jeszcze na topie w to lato? czy mając wyprostowane włosy nie będzie wygladać to po prostu glupio ?? (wiem że na dłuższych włosach efekt jest lepszy)...doradzcie

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 17:06:29

mysle ze bedzie modne, i to dlugo, bo wyglada to naturalnie(końce wlosow zawsze sa jaśniejsze) a naturalny wyglad jest na topie. ;)

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 17:46:20

Ja też nie wiem czy robić... Kiedyś już miałam... Ponoć moje włosy się nadają, bo są gęste, pocieniowane i falowane z natury. No, ale boje się, że to już wychodzi z mody...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 17:47 przez forumowiczka8.

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 17:51:28

Moze nikt Cie na stosie nie spali jak okaze sie ze jednak w lato nie bedzie juz modne ;)

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 17:53:59

Cytat
titkus
Moze nikt Cie na stosie nie spali jak okaze sie ze jednak w lato nie bedzie juz modne ;)

całkowicie popieram:)

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 18:00:22

mi się ombre bardziej podoba na krótkich niż na długich włosach :)
Mysle, że jeszcze długo bedzie w modzie :)

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 18:04:04

zrob ombre dla siebie, nie dla mody.
Ombre to fajna alternatywa, gdy chce sie cos zrobic z kolorem wlosow, a nie trzeba ich calych farbowa.
Ja robie sobie w pt. Mam dlugie wlosy w naturalnym kolorze i zero odwagi by je pofarbowac. Dlatego postawilam (po raz 2) na ombre, bo wystarczy skrocic wlosy i juz wracam do pkt. wyjsciowego ;D

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre hair na krótkich włosach ?

23 sty 2013 - 18:04:17

Ehh a jak w lato modne będą łyse głowy to oglolisz bo modnie? Ja miała ombre ale mi się znudziło i te rozjaśnione końcówki na rudo pomalowałam :)

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:45:30

moim zdaniem ombre szybko wyjdzie z mody i zadziwia mnie to jak wiele dziewczyn podąża za trendami, sądzę, że jakby były "w modzie" niebieskie włosy to połowa z kobiet takie właśnie nosiłaby...nie zważając oczywiście na to jak beznadziejnie wyglądają

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:49:22

Nie wiem czy będzie modne. I tak swoją drogą to te całe ombre mi się wcale nie podoba. Wygląda jak super odrost na połowę głowy. Nie wiem dlaczego wszystkie dziewczyny chcą nagle tak wyglądać ..

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:57:35

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 15:34 przez monica_s_.

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:58:40

Cytat
extrashopping
Nie wiem czy będzie modne. I tak swoją drogą to te całe ombre mi się wcale nie podoba. Wygląda jak super odrost na połowę głowy. Nie wiem dlaczego wszystkie dziewczyny chcą nagle tak wyglądać ..


Popieram...

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:59:38

Cytat
olkkka78
moim zdaniem ombre szybko wyjdzie z mody i zadziwia mnie to jak wiele dziewczyn podąża za trendami, sądzę, że jakby były "w modzie" niebieskie włosy to połowa z kobiet takie właśnie nosiłaby...nie zważając oczywiście na to jak beznadziejnie wyglądają

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 09:59:39

nie bedzie modne/
a co to znaczy modne?

ja nosze to na glowie co lubie a nie to co jest modne..... kobiety!

jak bedzie modne chodzenie na lyso to sie wygolisz bo taka moda?

Ombre hair na krótkich włosach ?

24 sty 2013 - 10:07:44

co za roznica czy to modne czy nie. podoba Ci sie albo nie i tyle.
i te wlosy wcale nie sa krotkie, jak zobaczylam tytul, to myslalam,ze to bedzie ombre na naprawde krotkich wlosach i juz sie balam co ujrze;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rude ombre? co myślicie?