Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:43:56

Nie jestem pewna czy dobrze umieściłam wątek.

Zwracam się do Was dziewczyny o pomoc i dobre rady w kwestii poprawy kondycji włosów.
A tak dokładnie to mam problem z wypadaniem włosów:(
Jeszcze jakieś półtora roku temu miałam włosy do tyłka, może nie były bardzo gęste ale takie normalne, nie musiałam się martwić że są cienkie.
Teraz moje włosy są o jakieś 20cm krótsze-same mi się połamały lub wykruszyły:(
Widzę też że są coraz cieńsze, jak zrobię warkocza to jest taki cieniutki.
Powiem Wam że już mi się płakać chce;((
Jak się rano czeszę to na umywalce mam pełno kawałków włosów a do tego tez na szczotce.
Dodam że farbuję się raz na jakieś 2,5 miesiąca szamponem koloryzacyjnym u fryzjerki.

Znacie jakieś metody na wzrost włosów lub je wzmocnienie?
Stosowałam już odżywki, szampony, cały czas stosuje argan, przez długi czas stosowałam olejku rycynowego, nafty kosmetycznej, oleju kokosowego, żółtka też wcierałam i nic to nie pomagało:(
Wszystkie rady mile widziane.

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:46:44

bylas u dermatologa? cos musi byc nie tak w srodku...

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:46:47

Może najpierw idź do lekarza i mu o tym powiedz? Warto najpierw zrobić badania, bo może przyczyna tkwi wewnątrz...

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:49:03

No właśnie nie byłam u lekarza ale chyba będę musiała się wybrać...

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:49:06

sprawdź lepiej tarczycę, zresztą inne badania też nie zaszkodzą

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 2/5

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:52:09

my ci nie pomożemy, bo to jest juz zaawansowane stadium wypadania włosów, musisz iść do dermatologa o antybiotyki jeżeli nie chcesz wyłysieć, to już nie są żarty

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:54:00

A używasz prostownicy? Jeżeli tak to ją odstaw natychmiast. Nie każdy olej będzie Ci pasował więc to one tak naprawdę mogły Ci zaszkodzić... Wszystko zależy czy się stresujesz, jakich kosmetyków używasz itd. Wiele czynników na to się składa.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:56:03

ja na wypadanie włosów łykam drożdże w tabletkach i psikam je sobie wywarem z nasion kozieradki. i olejuję, ale to chyba standard.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 13:56:24

ja też doradzam dermatologa

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:01:16

Mam ten sam problem co ty. Bylam u doberej dermatolog izlecila mi chyba 5 badan. Bo najpierw trzeba sprzawdzic czy jest sie zdrowym i czy nie ma sie niedoboru czegos. Nastepnie zalecila mi by stosowac przez min 3 miesiace szampon Novoxidyl i tabletki ineov gestosc. Niby dopiero po 6 tygodniach moze byc widoczna poprawa. Jednak ja sie zblizam do tego terminu a nie widze roznicy. Powiedziala ze jak to nie zadziala i jestem zdrowa to dopiero wtedy da mi leki.
O wlasniei dermatolog podkreslala ze duzo zalezy od tego czy jestem nerwowa i czymam stresowe sytuacje w zyciu.
Bo czasem problem moze byc spowodowany nerwami...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 14:02 przez j3dynataka.

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:01:43

Idź do rodzinnego najpierw.

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:02:21

nie prostuje włosów bo mam proste i nie zakręcam na lokówkę
ja jestem właśnie bardzo nerwowa, jak nie wybucham krzykiem to znowu płaczem...:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 14:03 przez malwina-kocaj.

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:03:00

Cytat
guess_who_is_back
Idź do rodzinnego najpierw.

ja bylam u rodzinnego i mi powiedzial ze jestem zdrowa.. Ale coz kazdy ma inne podejscie do pacjenta

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:03:45

Cytat
malwina-kocaj
nie prostuje włosów bo mam proste i nie zakręcam na lokówkę


wiążesz w mocnego koka lub kitkę? Śpisz ze związanymi włosami? Wcierasz w skalp olej?

Proszę o pomoc...

23 sty 2013 - 14:06:44

OSOBIŚCIE RADZE CI ZASTOSOWAĆ mASKE VAX, NA WYPADANIE WŁOSÓW..MUSISZ JĄ STOSOWAĆ NAJELEPIEJ DWA RAZY W TYGODNIU...NAŁOŻYĆ NA WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY..ZAŁOŻYĆ CZEPEK..I NA TO OWINĄĆ RĘCZNIKIEM...SIEDZIEĆ Z TYM PRZYNAJMIEJ 30 MIN DO GODZINY NAWET JEŚLI MASZ CZAS :) A NAJLEPSZE REZULTATY UZYSKASZ CHDZĄĆ DO FRYZJERA I POPROSTU Z TĄ MASKA WEJŚĆ POD SAUNE NA WŁOSY..PO MIESIĄCU NAPEWNO WŁOS Z GŁOWY CI NIE SPADNIE! a RADA fRYZJERKI PODETNIJ WŁOSY O PRZYNAJMIEJ 4 CM! ta maska kosztuje mniej wiecej kolo 20,30 zl ale naprawde polecammmm!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Loreal Ombre