Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:42:27

Hej, mam 6cm odrosty chce powrócic do naturalnego koloru czyli mysiego blondu, reszte włosów to jasny brąz. Tu jest mały problem fryzjerka powiedziała mi, że nie da sie z tym nic zrobic i musze poprostu odczekac aż odrosną;( róznica między odrostami a reszta włosów jest dosc duza i nie wiem co robic a odrostów nie chce farbować!!bo i tak wiem, że nie dobiore identycznej farby a tonerami nie chce ich farbować, Czy któras z was miała taki problem?????pomózcie.

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:44:28

moze dopoki nie odrasna wiaz jakoś w koka, moe troche mnie bd widac

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:45:29

Fryzjerka dobrze Ci poradziła , nie da sie niczego innego zrobić , chyba że próbowałabys ściągnąć kolor z tych po farbowanych ale to bardzo niszczy włosy a pozatym pewnie wygladałoby to jeszcze gorzwej . Trzeba czekac i najlepiej podcinac te z farba żeby była mniejsza różnica i tyle:)

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:45:41

jak aj bym miała wracać do naturalnego koloru to zafarbowałabym się na możliwie jak najbliższy naturalnemu kolor, to na tym wiadomo ze odrosty będą mniej widoczne niż w sytuacji, gdzie farbowany jest całkowicie inny niż naturalny.

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:45:57

Mam podobny problem, tylko ja mam mysi odrost a końcówki blond. Nie mogę na to patrzeć już i chyba znów pofarbuję całe włosy :P

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:46:03

spróbuj inaczej wiązać włosy może zakryją. Rzeczywiście lepiej poczekać aż odrosną

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:46:44

No niestety. Taki jest problem z farbowanymi włosami.Nic na to nie poradzisz. Chyba, że zetniesz na krótko i będziesz hodować już naturalne..

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:47:44

poloz na cale farbe w kolorze Twoich naturalnych wlosow. Ten braz troche zalapie i nie bedzie widac takiej roznicy

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:48:20

Farbowałam juz włosy na podobny kolor do moich ale i tak było widac róznice. Cały czas chodze w związanych:( poczekam do lata aż odrosty będą do uszu i moze wtedy jakies ombre mi zrobi.

Odrosty!!

23 sty 2013 - 12:49:12

Cytat
logorea
Mam podobny problem, tylko ja mam mysi odrost a końcówki blond. Nie mogę na to patrzeć już i chyba znów pofarbuję całe włosy :P
zrob balejaz. wtedy odrost moze byc wiekszy a i tak nie rzuca sie tak w oczy i stopniowo coraz mniej pasemek

Odrosty!!

23 sty 2013 - 13:01:35

Chodź wiecznie w kitku :D

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Odrosty!!

23 sty 2013 - 13:06:05

ja mam odrosty chy na 10 cm :D a reszte wlosow to blond a odosty ciemny blond i nic z tym nie robie tylko czekam az cala dlugosc mi odrosnie i bede miec swoj naturalny kolor :) to oczekiwanie jest takie fascynujace :D:D

Odrosty!!

23 sty 2013 - 13:27:05

Ja na szczęście mam to już za sobą. Miałam włosy rozjaśniane a chciałam wrócić do naturalnego (jasny brąz). Fryzjerka nałożyła mi ciemną farbę, trochę ciemniejszą od naturalnych. Jak włosy zaczęły rosnąć to farba się wypłukiwała i nie było właściwie widać odrostu. Jedynie teraz na końcówkach całkiem się wypłukała i mam delikatne ombre.

Odrosty!!

23 sty 2013 - 13:31:28

ja mam bardzo jasny blond myślałam o powrocie do naturalnego,ale przeraża Mnie widok odrostów dlatego zostaje przy tym co mam. Zapewne i tak żałowałabym i później znowu rozjaśniała włosy. Kobieta zmienna jest. Życzę wytrwałośći żeby Cie nie podkusiło zafarbować odrostów;)

Odrosty!!

23 sty 2013 - 13:37:10

ja mialam ten problem. naturalny ciemny brąz pofarbowałam na czerwono. fajnie było dopóki się odrosty nie zaczęły. czerwona farba bardzo zniszczyła mi włosy, więc nie chciałam kontynuować i farbowac po raz kolejny. najpierw próbowałam szamponetką, ale po pierwsze niewiele było widać, po drugie to co było szybko się zmyło i dalej była kiszka. doszłam więc do wniosku, że najlepiej będzie poświęcić kondycję włosów ten ostatni raz i pofarbować się na naturalny kolor. i tak zrobiłam. udało mi się trafić w odcień i jestem mega zadowolona. polecam farby sayosa, ładnie kryją, nie niszczą włosów bardzo, ślicznie pachną i długo się trzymają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Henna na włosy