Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:36:29

Piłam drożdże 3 miesiące - o przytycie się nie martw bo ja mam skłonności to tycia a nic nie przytyłam jednak stało się coś innego - okropny trądzik na twarzy! Ostatnio trądzik miałam 8 lat temu a potem gładką twarz, teraz walczę z tym już od 2 miesięcy i nic się nie poprawia, drożdże odstawiłam i teraz łykam Vitapil. Liczyłam też że ich picie pomoże choć trochę na moje osłabione i przetłuszczające się włosy, niestety tu też zero efektów...

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:39:13

Tak piłam przez 8 tygodni. Włosy urosły 3,5 cm.
4 tygodnie 1/4 kostki, 4 tygodni 1/2 kostki. Zalewałam wrzątkiem, rozpuszczało się, dolewałam soku typu kubuś i piłam. na zimno nie smakowała tak najgorzej.

Oprócz włosów, miałam piękną cerę, zero pryszczy, nie przytyłam (wręcz przeciwie), nie miałam innych problemów z żołądkiem.

Ale po 6 tyg. zaczęłą mi się świecić cera, więc przestałam pić.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 13:46:28

Wielkie dzięki ; ) Na bank spróbuje. Pozdrawiam

Cytat
goldrose22
Cytat
samcia123
Stosuje Joanna Rzepa czytałam na je temat świetne recenzje widzę efekty już używam 2 opakowanie ; ), Ale zmieniam na Jantar też właśnie o tej wcierce słyszałam, że jest świetna no i chce sprawować również jej.
Uzywalam tez wcierki jantar, 2 razy po 6 tyg. Teraz od 3tyg wcieram kozieradke. Wlosy po umyciu przestaly wypadac :)


Wielkie dzięki na bank spróbuje ; ) pozdro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 13:47 przez samcia123.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 13:50:58

Cytat

Bekanie/gazy/ból brzucha- efekt picia drożdzy nie zabitych wrzątkiem (zły/quote]
Czytałam, żeby właśnie drożdży nie zalewać wrzątkiem, bo jak się je zabije, to ich picie nic nie da.
To jak jest?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 13:51 przez taran.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 14:45:53

Cytat
taran
Cytat

Bekanie/gazy/ból brzucha- efekt picia drożdzy nie zabitych wrzątkiem (zły/quote]
Czytałam, żeby właśnie drożdży nie zalewać wrzątkiem, bo jak się je zabije, to ich picie nic nie da.
To jak jest?

nic nie miałam a działało. w każdym poradniku jest wyraźie napisane, że drożdże trzeba zalać wrzątkiem! inaczej właśnie niewłaściwie działają na układ pokarmowy. jesteś dowodem na to, że działa ;]

Picie drożdży

18 lis 2013 - 15:04:34

Hej :) Ja też pije drożdże, ale jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć czy działają , bo pije je dopiero od kilku dni. Pierwsze 3 to była masakra, myślałam, że już nie dam rady i chciałam odpuścić takie niedobre:P Ale się zawzięłam i czekam na efekty , a słyszałam, że ponoć działają cuda dlatego też mimo okropnego smaku zmuszam się i jakoś to pochłaniam ;d warto spróbować :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Picie drożdży

19 lis 2013 - 10:04:28

ja miałam z drożdzami też potem problem jeśli chodzi o trądzik - pryszczy dużo nie było, ale jednak...

Picie drożdży

20 lis 2013 - 12:21:13

Piję drożdże od 3 września, nie opuściłam ani jednego dnia. Co do efektów po pierwszym miesiącu włosy urosły o 3 cm. Wysypu strasznego nie było, nie przybyło mi nawet pół kilograma :P Paznokcie rosną szybciej i są mocniejsze. Niestety jak w pierwszym miesiącu przyrost wyniósł 3 cm tak teraz w trzecim nie wiem czy urosną nawet o te 2 -.-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OMO ....