Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:03:11

Witam was
,ostatnio dużo czytałam o Piciu drożdży ,podobno np. przyspieszaja porost wlosów :)
czy wy stosowaliscie juz te 'kurację' jezeli tak jakie dała efekty ?:)
i jescze jedno ..
jakie sa skutki uboczne takiego picia drożdzy ,jakos wydaje mi sie ze mozna po tym nieźle przytyc ,hm? ;)

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:05:32

był watek o piciu drozdzy,ja słyszalam że włosy rosną na calym ciele,nie wiem czy to prawda czy nie ,ja sie boje..

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:06:07

nie lubię ich strasznie nie dała bym rady

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:06:25

Cytat
esmeralda800
był watek o piciu drozdzy,ja słyszalam że włosy rosną na calym ciele,nie wiem czy to prawda czy nie ,ja sie boje..

:D i ja :p

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:07:45

Hm.. co najmniej będziesz miała Gazy :D:D Ból brzucha:D
No i Bekanieee :D

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:14:30

hmm to niezle;/

Picie drożdży

04 sty 2013 - 19:16:44

Cytat
esmeralda800
był watek o piciu drozdzy,ja słyszalam że włosy rosną na calym ciele,nie wiem czy to prawda czy nie ,ja sie boje..

Pije i takiego efektu ubocznego nie zauważyłam..

Cytat
martusiaaa3_95
Hm.. co najmniej będziesz miała Gazy :D:D Ból brzucha:D
No i Bekanieee :D

Bekanie/gazy/ból brzucha- efekt picia drożdzy nie zabitych wrzątkiem (:

Btw. Po co zakładać kolejny wątek, skoro wczoraj zadawałaś te same pytania a w internecie jest multum informacji na ten temat..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 19:18 przez rzabucha.

Picie drożdży

12 lis 2013 - 16:23:09

Mam straszne problemy z wypadanie włosów stosuje już wszystko no i postanowiłam pić drożdże kostkę dziele na 4 i 1/4 zalewam wrzątkiem (trochę im mniej zaleje wodą tym mniej musze wypić ;D) pije je już tydz, hm widzę nowe włoski ale nie wiem czy to dzięki drożdżom czy wcierce którą stosuje, jak na razie nie zaobserwowałam, żadnego wysypu czy czegoś w tym stylu,a co do smaku idzie się przyzwyczaić ;)skutki uboczne co do tycia nie pomogę ci bo jestem na diecie i ja nie tyje ale chudnę wiec trudno mi cokolwiek powiedzieć ;p

Picie drożdży

16 lis 2013 - 16:05:15

Cytat
samcia123
Mam straszne problemy z wypadanie włosów stosuje już wszystko no i postanowiłam pić drożdże kostkę dziele na 4 i 1/4 zalewam wrzątkiem (trochę im mniej zaleje wodą tym mniej musze wypić ;D) pije je już tydz, hm widzę nowe włoski ale nie wiem czy to dzięki drożdżom czy wcierce którą stosuje, jak na razie nie zaobserwowałam, żadnego wysypu czy czegoś w tym stylu,a co do smaku idzie się przyzwyczaić ;)skutki uboczne co do tycia nie pomogę ci bo jestem na diecie i ja nie tyje ale chudnę wiec trudno mi cokolwiek powiedzieć ;p
Piję drożdże już prawie miesiąc. Jak na razie widzę efekt, bo mam naturalny odrost większy niż zwykle miałam ale czy to akurat kwestia zażywania drożdży to nie wiem. Samcia123 a czy mogę wiedzieć jaką wcierkę stosujesz?

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:05:50

Stosuje Joanna Rzepa czytałam na je temat świetne recenzje widzę efekty już używam 2 opakowanie ; ), Ale zmieniam na Jantar też właśnie o tej wcierce słyszałam, że jest świetna no i chce sprawować również jej.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:13:54

Cytat
samcia123
Stosuje Joanna Rzepa czytałam na je temat świetne recenzje widzę efekty już używam 2 opakowanie ; ), Ale zmieniam na Jantar też właśnie o tej wcierce słyszałam, że jest świetna no i chce sprawować również jej.
Uzywalam tez wcierki jantar, 2 razy po 6 tyg. Teraz od 3tyg wcieram kozieradke. Wlosy po umyciu przestaly wypadac :)

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:19:36

Moja siostra piła z jogurtem albo kakao, ale przestała, więc chyba szału nie było.
Mi strasznie włosy wypadają, nie pomagają żadne wcierki, odżywki ani nic. Teraz kupiłam sobie szampon Vichy aminexil, włosy nie wypadają mi już po umyciu garściami, mam nadzieję, że na dłuższą metę zda egzamin.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:22:34

ja piję przyśpieszają nie tylko porost włosow ale także cera zrobiła się ładniejsza, z tym, że są ochydne ja zamykam nos jak piję nie raz miałam odruch wymiotny piję już 3 miesiąc codziennie i widzę efekty

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:28:44

Co prawda nie piłam drożdży, ale brałam je w tabletkach.. i po około tygodniu strasznie wysypało mnie na czole. Może taki miał być efekt, że pierw wszystko wyjdzie, cera się oczyści i będzie ok.. ale jednak przerwałam kuracje.

Picie drożdży

18 lis 2013 - 12:36:14

Cytat
Pampalina
Moja siostra piła z jogurtem albo kakao, ale przestała, więc chyba szału nie było.
Mi strasznie włosy wypadają, nie pomagają żadne wcierki, odżywki ani nic. Teraz kupiłam sobie szampon Vichy aminexil, włosy nie wypadają mi już po umyciu garściami, mam nadzieję, że na dłuższą metę zda egzamin.

Ja tez stosuje własnie ten szampon na zmianę z Vichy neogenic,do tego wcierałam ampułki tej samej firmy efekt super,ale to droga kuracja ;/
Dodatkowo gelacet do picia i suplement vitapil w tabletkach.Słyszałam ze wcierka z kozieradki czyni cuda,ale nie praktykowalam jeszcze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDNIÓWKA ;<