Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZeść.
A więc tak.
Przez wiele lat farbowałam włosy na czarno i ostatnio postanowiłam je rozjaśnić. Rozjaśniłam w domu na taki 'zółty blond'. Pomęczyłam się z nimi przez jakiś miesiąc, żeby dac włosom trochę odpocząć i dziaj poszłam do fryzjera aby pomalowac je na równomierny, średni brąz.


Fryzjerka z góry powiedziała, zę zafarbuje mi na ciut ciemniejszy kolor niz ten, który chcę osiągnąć, gdyż po 2-3 myciach kolor się spłucze i będzie jaśniejszy - taki jak chciałam.


Zgodziłam się no i rzeczywiście w salonie miałąm ciemny, nawet bardzo brąz. Gdy wyszłam na dwór i spojrzałam w lustro na wystawie jakiegoś sklepu zobaczyłam wiśniowo-ciemno brązowe włosy !


Umyłam je w domu 2 razy a kolor ani trochę nie rozjaśnił się a na dodatek jeszcze bardziej przechodzi na wiśnię.

Co w takim razie powinnam zrobić? Reklamować ten zabieg - to na pewno ale o co mogę się ubiegać ?


Aby poprawić klor musiała by mi je rozjaśnić a następnie pokryć innym kolorem - a na to się nie zgodzę bo mi w końcu pokruszą mi się te włosy. Mogę zażądać zwrotu pieniędzy ?

Nie dość, ze 95 zł straciłam to zniszczyłam sobie włosy... bo juz takich ciemnych nie chciałam...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 22:33 przez sweetsensation.

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 1/5

czytajac twój wpis przypomniałam sobie - Dlaczego nie chodze do fryzjera hahah . Współczuje ci ;(

Cytat
milamonia123
wrzuć zdjęcie
Nie zrobiłam zdjęcia... są bardzoc ciemne i przechodza w wiśnię - najbardziej na czubku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 22:35 przez sweetsensation.

Spokojnie napewno jeszcze zjaśnieją,farba się wypłucze.Słyszałam, że szampony przeciwłupieżowe przyśpieszają ten proces.

Dziwna sprawa. Najlepiej idź do tej fryzjerki i może coś zaradzi.

Ja do fryzjera chodzę raz na 4-6 miesięcy. Do tej pory były to tylko pasemka. Ja jednak od ok 6 lat chodzę do tego samego salonu , który mimo tego że jest jednym z 'droższych' w mieście to jednak wolę odłożyć pieniądze i mieć zamierzony efekt...

Cytat
Leana
Spokojnie napewno jeszcze zjaśnieją,farba się wypłucze.Słyszałam, że szampony przeciwłupieżowe przyśpieszają ten proces.
Myłam właśnie dziisaj przeciłupieżowym 2 razy i nic a po drugie zupelnie inny odcien... nie chcialam nic wisniowego

Jak sie schodzi z czarnego koloru,to czesto jest taki problem,ze wlosy maja wisniowa poswiate lub w ogole podchodza pod czerwony kolor. Ja w pazdzierniku z prawie czarnych wlosow chcialam rozjasnic do sredniego brazu i powiem Ci,ze tez nie wyszedl mi taki kolor, o jaki marzylam- byl to braz, ale wlasnie taki wpadajacy w czerwien. Dopiero po okolo miesiacu postanowilam zafarbowac odrosty zlotym brazem i bardzo ladnie mi pokrylo, nie mam juz zadnej czerwieni na wlosach. Wydaje mi sie,ze wszelkie reklamacje sklada sie bezposrednio po zabiegu, mozna wtedy zadac zwrotu kasy lub umowic sie na poprawke.

Cytat
dakota_aa
Jak sie schodzi z czarnego koloru,to czesto jest taki problem,ze wlosy maja wisniowa poswiate lub w ogole podchodza pod czerwony kolor. Ja w pazdzierniku z prawie czarnych wlosow chcialam rozjasnic do sredniego brazu i powiem Ci,ze tez nie wyszedl mi taki kolor, o jaki marzylam- byl to braz, ale wlasnie taki wpadajacy w czerwien. Dopiero po okolo miesiacu postanowilam zafarbowac odrosty zlotym brazem i bardzo ladnie mi pokrylo, nie mam juz zadnej czerwieni na wlosach. Wydaje mi sie,ze wszelkie reklamacje sklada sie bezposrednio po zabiegu, mozna wtedy zadac zwrotu kasy lub umowic sie na poprawke.

Ale ja już mialam blond włosy, wiec na czerwień nie powinno nic przechodzić.

Zapewaniała, ze po 2 myciach kolor się zmieni wieć jak miałam przewidzieć od razu na miejscu, ze tak sie nie stanie i reklamowac...

to prawda, ze po rozjasnieniu farba sie bardzo splukuje. sama mialam taka sytuacje. fryzjerka rozjasnila mi do zoltego blondu po czym nalozyla ciemny braz a splukal mi sie bardzo szybko do jasnego brazu. natomiast jezeli u Ciebie od razu bylo widac troche czerwieni to musiala z czyms brazowa farbe wymieszac i dlatego teraz do takiego koloru Ci sie splukuje..

idz do tej fryzjerki, powiedz ze nie chcialas takiej usugi i ze chcesz zeby to naprawila.

Cytat
sweetsensation

Ale ja już mialam blond włosy, wiec na czerwień nie powinno nic przechodzić.

Zapewaniała, ze po 2 myciach kolor się zmieni wieć jak miałam przewidzieć od razu na miejscu, ze tak sie nie stanie i reklamowac...

Sorki,teraz doczytalam, ze poszlas do fryzjera z rozjasnionymi wlosami,tylko chcialas polozyc na nie ladny braz,tak? nie rozjasniala Ci z czarnych?
W takim razie mysle,ze to jednak troche Twoja wina,bo wiedzialas,jaki kolor chcesz uzyskac, gdzie po 2-3 myciach z ciemnej wisni zrobi sie cieply braz. Nie trzeba byc fryzjerem,zeby wiedziec,ze to sa dwa zupelnie inne odcienie. Widzialas co masz na glowie, wiec powinnas powiedziec fryzjerce,ze spaprala sprawe. Dalas sobie wmowic,ze Ci sie zmyje i masz. Teraz za poprawke tego,co masz na glowie, moze sobie zyczyc doplacic.

Pieniedzy oddac cic nie moze. Sama sie zgodzilas i widzialas jakie masz. Zalezy od wlos jakie posiadasz. To niewina fryzjera. Moze ci jedynei je poprawic bez ponoszenia kosztow. A jesli to jest dobry fryzjer to powinni miec farmy bez amoniaku ktore nie niszcza wlosy. A rozjasniajac wlosy tez powinni rozjasniacze miec takie :) Ktore nieniszcza,az tak wlosow :)

dakota_aa - u fryzjera w salonie kolor wysawał się byc ciemnym brązem. Dopiero na dworze zobaczyłam, ze jest lekko wiśniowy - przy naturalnym swietle

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Idź do tej fryzjerki, może coś poradzi...

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 22:01 przez moderator.

zapewne zmieszała kolory. brąz z jakimś czymś co wpada w wiśniowe odcienie. na rozjasnianych wlosach farby sie szybciej splukuja. jesli to byly 2 rozne farby jedna moze sie splukiwac szybciej od drugiej. tylko dziwne ze wisnia trzyma sie lepiej niz brazy ;)

placisz u fryzjera za usluge jesli jestes niezadowolona kobitka musi ci poprawic zepsute farbowanie bądź oddac pieniadze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon i odzywka!