Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odżywka Jantar porost włosów

08 lut 2013 - 09:21:37

ciekawe czy naprawde po tej wcierce wlosy szybciej rosna

Odżywka Jantar porost włosów

25 lut 2013 - 17:03:24

ja właśnie zamowilam na allegro bo czytałam świetne opinie :)

Odżywka Jantar porost włosów

26 lut 2013 - 15:50:17

stosuje nrazie 1,5 tyg niestety mam problemy z nalozeniem jej, poniewaz nie ma aplikatora

Odżywka Jantar porost włosów

26 lut 2013 - 15:57:00

Aktualnie kończę trzecie opakowanie i też jestem bardzo zadowolona :) Włosy nie wypadają i rośnie mi dużo nowych, szczególnie w zakolach.
Tak jak napisałaś- opakowania występują w dwóch wersjach- przezroczysta i brązowa (któraś wersja jest nowsza, ale nie pamiętam która).
Lepiej wybierać wersję w ciemnym szkle, bo zioła z ograniczonym dostępem światła dłużej zachowują swoje właściwości.

Cytat
asienkan11
stosuje nrazie 1,5 tyg niestety mam problemy z nalozeniem jej, poniewaz nie ma aplikatora
Nie masz jakiegoś opakowania z atomizerem/ sprayem np. po zużytej odżywce lub mgiełce? Takie są najwygodniejsze :) Można je też kupić na all.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 15:59 przez karina87.

Odżywka Jantar porost włosów

26 lut 2013 - 16:00:37

Wlasnie zamowilam ,tak zachwalacie

Odżywka Jantar porost włosów

26 lut 2013 - 16:15:14

Nie wiem ale planuję kupić bo też się o niej samych rewelacji naczytałam :) Mam nadzieję , że w aptece dostanę bo w sklepie zielarskim z różnościami do włosów i wszystkiego innego jakoś nie było

Odżywka Jantar porost włosów

27 lut 2013 - 09:25:50

racja mozna przelac do buteleczki z atomizerem;p ja dostalam ja w sklepie zielarskim:)

Odżywka Jantar porost włosów

02 cze 2013 - 14:02:58

Nabylam Jantar w sklepie zielarskim 3dni temu. Odzywka kosztowala 10zl i byla ostatnia w tej cenie, kolejna dostawa przyszla z cena 12,50. Stosuje od dwoch dni wiec narazie sie nie wypowiem, ale zauwazylam juz mniej wloskow na szczotce po czesaniu:) mam nadzieje, ze zdziala cuda tak jak pisza:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje małe Ombre