Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

43 minut temu

Budowa domu

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 --> ->|

domowe maseczki na zniszczone włosy

22 wrz 2013 - 20:16:40

Olejek rycynowy, żółtka jaj, trochę cytryny. Można dodać jeszcze trochę miodu. Jeśli chodzi o proporcje, to zależy od długości włosów. Ja biorę 1 łyżkę olejku rycynowego, 2 żółtka, 1 łyżkę soku z cytryny i 1 łyżkę miodu. To wszystko wymieszać, nałożyć na włosy, trzymać nawet przez 1 h. Później umyć włosy i gotowe. Efekt jest od razu.

domowe maseczki na zniszczone włosy

23 wrz 2013 - 17:41:37

Polecam wypróbować olej kokosowy - cudownie nawilża, włosy są miękkie i pięknie pachną kokosem :)( stosować olejowanie wlosów jak ktoś już wyzej wspomniał), olej arganowy lub masło shea, które jest rewelacyjne na suche i zniszczone włosy. Wszystko to naturalne produkty wspaniale wpłyną i poprawia kondycje włosa od wewnątrz;)
` polecam tez maseczkę L`Oreal Professionnel, Absolut Repair Cellular
około 40 zł/200 ml.

domowe maseczki na zniszczone włosy

15 paź 2013 - 14:49:10

Żółtko z jajka+nafta kosmetyczna, wymieszać i na godzinę nałożyć na włosy. Później umyć (czasami trzeba dwa lub trzy razy) ale efekt bardzo dobry. Polecam tez picie drożdży, nie są najlepsze w smaku ale po trzymiesięcznej kuracji zdecydowanie poprawiła mi się kondycja włosów. Mniej wypadają, są mięciutkie i szybciej rosną. Ostatnio też czytałam że sok z cebuli też działa rewelacyjnie na włosy, ale jeszcze nie wypróbowałam więc nie mogę potwierdzić.

domowe maseczki na zniszczone włosy

28 paź 2013 - 22:34:12

ja stosuję co jakiś czas maseczkę z żółtka, cytryny, olejku rycynowego oraz nafty kosmetycznej i jestem bardzo zadowolona :) po zrobieniu maseczki włosy są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku ! zdecydowanie polecam !

domowe maseczki na zniszczone włosy

19 lis 2013 - 12:15:22

olej kokosowy plus olejek rycynowy ;)= super efekt;) słyszałam o płukaniu włosków octem jabłkowym rozcieńczonym z wodą podobno też super działa ;)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

28 lis 2013 - 22:51:31

I olejek kokosowy i arganowy dobrze się sprawdzają:)
Ja teraz czekam aż dotrze do mnie szampon i odżywka z serii ARGAN z firmy CeCe - z ich składu wynika, że mają zdecydowanie więcej dodatku tego słynnego olejku arganowego niż te drogeryjne, których dotąd używałam.

A że sam argan jakoś ekstra na moje włosy wpływa, to liczę na super efekty (moja szopa dość zniszczona i ciężko się ją układa).

domowe maseczki na zniszczone włosy

26 gru 2013 - 22:16:07

żółtko + oliwa + miód

domowe maseczki na zniszczone włosy

05 sty 2014 - 20:29:33

Nigdy nie eksperymentowałam z domowymi maseczkami, zapominałam albo brakowało mi czasu i chęci :D Od niedawna stosuję olejek kokosowy i mogę śmiało polecić. Jedyny minus to to, że trzeba go długo trzymać ok. 3h. producenci polecają nawet trzymanie go przez całą noc ale wtedy trzeba przykryć poduszkę jakąś tkaniną lub ręcznikiem bo brudzi pościel.

domowe maseczki na zniszczone włosy

05 sty 2014 - 21:06:19

Stosowałaś naftę kosmetyczną, naprawdę ratuje włosy. Na średnie dł. włosy 2 łyżki stołowe+żółtko+sok z połówki cytryny+ 2 krople olejku herbacianego

domowe maseczki na zniszczone włosy

07 sty 2014 - 20:19:41

Nie słuchaj poprzedniczki olej rysynowy pobudza cebulki włosów przyśpiesza ich wzrost, włos staje sie bardziej spreżysty, niestety jedyny minus w tym że ciemnieją po jakimś czasie. W tej maseczce nie chodzi o to żeby włos po całej gługości "uleczyć" tylko o to żeby stały się mocniejsze i odżywione od samej nasady. Później można włosy umyć nawet kilka razy jeżeli są tłuste nie wpływa to na efekty stosowania olejku rycynowego. Dodam również , że nie mieszany z niczym jest świetny na rzęsy. Szczoteczką po starym tuszu, delikatnie nakładasz przed snem.

domowe maseczki na zniszczone włosy

11 sty 2014 - 00:12:19

oliwa + cytryna

domowe maseczki na zniszczone włosy

22 sty 2014 - 18:51:18

Ja stosuję olejek Khadi na porost włosów (faktycznie działa), cena może nie jest najniższa (56 zł z przesyłką na all), ale bardzo wydajny, wart ceny. Poza tym olejek Dabur Vatika z czarnuszką i arganowy. Czynią cuda. Ponadto zrezygnowałam po wakacjach z farb chemicznych, moje włosy stały się po nich jak z gumy i matowe, zaczęłam swoją przygodę z henną Khadi i jestem bardzo zadowolona. Wlosy szybciej rosną, są błyszczące, zdrowe, efekty zauważalne, mimo, że stosuję dopiero od września.
Sprawdzam też dokładnie skład szamponów, po wielu próbach wybrałam Mr. Potter's (szwedzki, tani, z panią w kapeluszu).

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

24 sty 2014 - 00:26:48

Domowe mi nie pomogly, ale zabiegi w black pearl w krakowie fajnie mi nawilżyły wlosy, a prostuje codziennie i juz srednio wiedzialam jak im pomoc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spalone włosy po rozjaśnianiu