Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13
niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

25 maj 2021 - 23:53:20

tez tak kiedys przeplacilam dlatego teraz zamawiam internetowo, notino ma akurat dobre ceny wielu produktow

domowe maseczki na zniszczone włosy

06 lut 2023 - 08:28:30

ja polecam plukanki z fermentowanej wody ryżowej. Płukasz ryż kilka razy, zalewasz wodą w słoiczku i za parę dni gotowe :) ja jeszcze czasem dodaje skórkę z pomarańczy żeby zapach był ladniejszy

domowe maseczki na zniszczone włosy

23 lut 2023 - 10:02:13

może nie maseczka, ale też polecam płukankę z wody ryżowej. A któraś z was może robi kremowanie włosów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-23 10:03 przez kornelka_s.

domowe maseczki na zniszczone włosy

23 paź 2023 - 16:06:59

Jakiś czas temu miałam duży problem z włosami wyciągałam je garściami z głowy zaczęłam stosować produkt polecany przez moja fryzjerkę która choruje na tarczyce i tez miała taki problem z włosami . Poleciła MSM Pharmavit, organiczny preparat z siarką oraz Szampon firmy Pharmazis, szampon konopny z biotyną i ekstraktem ze skrzypu polnego. Będąc z Poznania nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Gdyż fryzjerka odesłała mnie po nie do Konopnej Farmacji .
Jeśli nie możesz znaleźć tych produktów w swoim mieście, możesz je łatwo znaleźć online w tym sklepie konopnym. Szampon już opisem zachęca do zakupu i daje duże nadzieje : wzbogacony o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5 biotynę co zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Ten szampon wspomaga wzrost włosów podobnie jak MSM.

Jestem bardzo zadowolona z efektu :) Po 2 tygodniach wypadanie włosów ustało w 70% a po 4 tygodniach odrosły nowe włosy :))))))) Wiele maleńkich włosków, tzw. baby hair, znowu mi odrosło. Dlatego polecam ten zestaw tym, którzy chcą, aby ich włosy były jak najbardziej mocne i gęste. Ale działa tylko wtedy, gdy jest stosowany systematycznie. Tego nauczyłam się od mojej fryzjerki.

Dzieje się tak dlatego, że włosy obumarły, a żeby poprawić kondycję zarówno starych, jak i „nowych” włosów, trzeba zastosować coś bogatego w witaminy i minerały od środka i od zewnątrz. Jest to więc kuracja dla cierpliwych i nie działa w jeden dzień :)))). Fajne są też te olejki konopne bardzo unniweralny produkt dla skóry ciała i super wychodzi nimi olejowanie włosów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pigmentacja