Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe maseczki na zniszczone włosy

10 maj 2017 - 00:42:14

Ja mam włosy rozjaśniane co trzy tygodnie, stosuję olej kokosowy nierafinowany i maseczka z awokado. Włosy są miękkie, lśniące i zdrowe :) od czasu do czasu maskę mleczną kupuję i stosuje co drugie mycie głowy :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

18 maj 2017 - 17:30:48

Cytat
zlotko01
Ja mam włosy rozjaśniane co trzy tygodnie, stosuję olej kokosowy nierafinowany i maseczka z awokado. Włosy są miękkie, lśniące i zdrowe :) od czasu do czasu maskę mleczną kupuję i stosuje co drugie mycie głowy :)

a jak stosujesz ten olej?;)

domowe maseczki na zniszczone włosy

19 maj 2017 - 01:09:08

Nakładam na włosy jak maseczkę. Tylko nie u nasady włosów, na wysokości skroni aż po same końcówki Delikatnie wcieram w końcówki i trzymam na włosach ok godziny. Później myję włosy jak zawsze. Polecam tylko olej kokosowy nierafinowany.

domowe maseczki na zniszczone włosy

25 sie 2017 - 16:48:06

Olej kokosowy nie jest dobry dla każdego rodzaju włosa.

domowe maseczki na zniszczone włosy

11 wrz 2017 - 13:13:10

Słyszałam o zabiegach z cukrem że bardzo fajnie działają. Lepiej jednak zainwestować. Zdecydowanie lepiej ci wyjdzie.

domowe maseczki na zniszczone włosy

19 mar 2018 - 08:44:18

Ja zakochałam się ostatnio w oleju kokosowym. Nawilżająco- odżywczą stosuję raz w tygodniu. Mieszam 1 łyżkę oleju kokosowego i 1 łyżkę miodu ( wcześniej lepiej trochę podgrzać składniki dla lepszego połączenia i nakładam na włosy ( moje mają tendencję do przetłuszczania się więc u nasady nakładam minimalną ilość). Owijam ciepłym ręcznikiem- można ewentualnie turban podgrzać suszarką, wtedy mamy lepszy efekt. Trzymam 30-40 i zmywam wszystko szamponem.
Gorąco polecam :)
Czekam na sezon truskawkowy by wypróbować maseczkę na przetłuszczające się i obciążone włosy.

domowe maseczki na zniszczone włosy

11 cze 2018 - 21:41:17

Cytat
soyeux
Olej kokosowy nie jest dobry dla każdego rodzaju włosa.

Dokładnie! Ja po oleju kokosowym doznalam szoku, wlosy koszmarnie po nim wygladaly.

domowe maseczki na zniszczone włosy

12 lis 2018 - 13:58:22

Olejowanie! Możesz również stosować żółtko jajka dla zregenerowania (proteiny) i miód (humektanty). Poczytaj o równowadze PEH ;) Również aloes jest polecany, chociaż tego jeszcze nie sprawdzałam :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

13 sty 2019 - 18:58:10

a może wlasnie nie domowy sposób? ja próbowałam różnych domowych ale w końcu się jakoś nie mogłam przekonać. i zdecydowałam się na serum Essenz który regeneruje, odżywia i poprawia kondycję włosów....no i faktycznie ja widzę ze moje kudłu są o niebo w lepszej kondycji niż kiedyś!

domowe maseczki na zniszczone włosy

12 lut 2019 - 14:23:23

Najnowsze dokonania: olejowanie olejem z konopii siewnej na podkład z glutka lnianego - efekt wow.
maseczka jajeczna z dodatkiem majonezu - jednak nie jestem Pretty Woman - zapach totalnie mdlący.
wykorzystanie cassii i senesu do odżywienia włosów... tego powinien spróbować każdy :D
oliwa z oliwek + żółtko + sok z cytryny - na moich niskoporach zawsze działa świetnie.

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 mar 2021 - 19:44:34

A jaki olejek rycynowy polecasz ? Taki zwykły apteczny czy zamówić jakiś na online?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

09 maj 2021 - 23:26:58

Cytat
korinia2
A jaki olejek rycynowy polecasz ? Taki zwykły apteczny czy zamówić jakiś na online?

przeciez olejek rycynowy to kupisz wszedzie, czy drogeria czy apteka, nie ma znaczenia. ja zamawiam Dr. Feelgood w drogerii bo z wszystkich w sumie najbardziej mi pasuje

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

10 maj 2021 - 23:49:37

a w jakiej drogierii? moze internetowo da sie go zamowic? przy covidzie staram sie nei wychodzic z domu

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

17 maj 2021 - 22:17:05

ja zamawiam ten https://www.notino.pl/dr-feelgood/bio-and-raw-olejek-rycynowy/ nie jest drogi a dosc wydajny. a jak zrobisz zakupy za powyzej stowki to nie zaplacisz za przesylke

domowe maseczki na zniszczone włosy

24 maj 2021 - 13:48:47

energiasloneczna kurde mialam ten olejek ale kupowalam w drogerii kolo domu za prawie 50 zl, ladnie przeplacilam :D zamowie sobie w takim razie bo faktycznie jest fajny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjasnianie i powrót do koloru