Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

50 minut temu

elektryka sklep

56 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe maseczki na zniszczone włosy

27 sie 2015 - 18:49:23

Polecam maskę właśnie z piwem: piwo - najlepiej ciemne, żółtko, łyżka oliwy z oliwek lub olejku rycynowego. Wszystko należy wymieszać i nałożyć na włosy oraz wetrzeć w skórę głowy zostawić pod czepkiem na ok. 20-30 minut. Regularne stosowanie maski raz w tygodniu przynosi naprawdę duże efekty.
Na poprawę kondycji włosów polecam też drożdże spożywcze lub piwne, a dokładniej picie ich :)
Z drogeryjnych masek mi służy bardzo wydajna i tania maska Kallos -Crema al latte :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

15 paź 2015 - 11:53:04

witam, chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem na poprawę włosów, skóry i w ogóle zdrowia, po prostu codziennie rano płatki owsiane na wodzie i na mleku( te zwykłe nie modyfikowane). Podam Wam prosty przykład,który na pewno każdy zna : konia odżywia się owsem , wtedy ma piękną skórę, siłę i jest zdrowy.
Po 1 miesiącu efekt murowany, ale pamiętajcie : płatki rozgotować w wodzie aż zrobi się kleik, a później dolać mleka i lekko soli (czas przygotowania ok.15 min. Tak się odżywiam sama i teraz karmię mojego wnuka.
Smacznego

domowe maseczki na zniszczone włosy

03 gru 2015 - 19:35:20

tez mam suche wlo i nie wiem co stosowac zeby byly gladkie i lśniące jakie najlepsze są olejki?

domowe maseczki na zniszczone włosy

18 sty 2016 - 12:45:46

Na moje włosy najlepiej działają olejki różnego typu. Wczoraj miałam przez kilka godzin na włosach maskę wymieszaną z olejem kokosowym i miodem. Efekt - świeże błyszczące puszyste włosy :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

20 mar 2016 - 11:20:20

NO właśnie na moje włosy nie są wystarczające ;/ Wyglądają po prostu kiepsko.

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 lip 2016 - 14:18:41

W moim przypadku sprawdził się olejek arganowy. Mam jednak świadomość, że nie wszystkie włosy mają takie same potrzeby. Jak nakładam? Na końcówki włosów i długo czeszę. Kładę się spać. Rano myje włosy.

domowe maseczki na zniszczone włosy

11 sie 2016 - 11:37:37

piwo podobno działa brawo

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 sie 2016 - 10:04:39

U mnie jajka się nie sprawdziły. Polecam oliwę z oliwek, olej z pestek winogron. One służą mi jako baza do masek ;) A często używam głównie ich. Do tego np. miód.

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 lis 2016 - 13:59:30

Polecam zakupić olej kokosowy- po pierwsze cudownie pachnie, po drugie nawilża i wygładza. Wystarczy nałożyć na włosy i można paradować po domu ile się chce- im dłuzej tym lepiej działa. W cieple składniki oleju kokosowego wnikają lepiej we włosy dlatego ja zakłądam także czepek :-) Wyglądam przekomicznie ale moje włosy to lubią :-)
Jeżeli masz włosy szybko przetłuszczające się, aplikuj olej na końcówki lub od połowy długości (pomijaj skórę głowy).

Ostatnio wyczytałam także o laminowaniu włosów przy użyciu żelatyny rozpuszczonej w gorącej wodzie. Jeszcze tego nie probowałam ale w najbliższych dniach zrobię to na pewno. :-)

domowe maseczki na zniszczone włosy

14 lis 2016 - 23:08:35

Cytat
Sysia2180
Polecam zakupić olej kokosowy- po pierwsze cudownie pachnie, po drugie nawilża i wygładza. Wystarczy nałożyć na włosy i można paradować po domu ile się chce- im dłuzej tym lepiej działa. W cieple składniki oleju kokosowego wnikają lepiej we włosy dlatego ja zakłądam także czepek :-) Wyglądam przekomicznie ale moje włosy to lubią :-)
Jeżeli masz włosy szybko przetłuszczające się, aplikuj olej na końcówki lub od połowy długości (pomijaj skórę głowy).

własnie zamówiłam olej kokosowy nierafinowany i czekam aż mi przyjdzie, zamawiałam z myślą o skórze dziecka ale na włosy też wypróbuję chętnie :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 gru 2016 - 11:06:18

jajko, rycyna, zelatyna do laminowania, awodkado kokos to moje pewniaki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

21 gru 2016 - 10:45:07

Oliwa z oliwek (koniecznie z pierwszego tłoczenia) + olejek rycynowy + nafta kosmetyczna , potrzymać jakieś 30 minut w ręczniku (najpierw owinąć tłuste włosy torebką foliową!!!) umyć, nałożyć tradycyjnie odżywkę, pozostawić do wyschnięcia i gotowe, odżywione włoski : ) Polecam, sprawdzone wielokrotnie.

domowe maseczki na zniszczone włosy

06 lut 2017 - 17:34:45

Ojej, a czym tyle tego oleju z włosów zmyć? Mnie pomógł też co prawda olej, ale z wiesiołka w postaci kapsułek do łykania. Piękne włosy, skóra i paznokcie oeparolu potrafi najbardziej zniszczonym włosom przewrócić zdrowy wygląd i blask.

domowe maseczki na zniszczone włosy

17 lut 2017 - 13:47:02

rewelacyjnie sprawdza się sok z czarnej rzepy. trzeba go wsmarowywać we włosy

domowe maseczki na zniszczone włosy

04 maj 2017 - 14:45:06

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja polecam wszystko co na zdjęciu :)

Jeśli chodzi o oleje to nałóż gdzieś do wysokości brody na całą noc, rano zmocz włosy, nałóż na nie odżywkę, trochę poczekaj, umyj szamponem łagodnym dla dzieci, znów odżywka, poczekaj, spłucz i po oleju ani śladu :D Ja polecam olej arganowy, jojoba, z nasion bawełny.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 14:47 przez Patrycja912007.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co warto kupić w USA?