Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe maseczki na zniszczone włosy

27 sie 2015 - 18:49:23

Polecam maskę właśnie z piwem: piwo - najlepiej ciemne, żółtko, łyżka oliwy z oliwek lub olejku rycynowego. Wszystko należy wymieszać i nałożyć na włosy oraz wetrzeć w skórę głowy zostawić pod czepkiem na ok. 20-30 minut. Regularne stosowanie maski raz w tygodniu przynosi naprawdę duże efekty.
Na poprawę kondycji włosów polecam też drożdże spożywcze lub piwne, a dokładniej picie ich :)
Z drogeryjnych masek mi służy bardzo wydajna i tania maska Kallos -Crema al latte :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

15 paź 2015 - 11:53:04

witam, chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem na poprawę włosów, skóry i w ogóle zdrowia, po prostu codziennie rano płatki owsiane na wodzie i na mleku( te zwykłe nie modyfikowane). Podam Wam prosty przykład,który na pewno każdy zna : konia odżywia się owsem , wtedy ma piękną skórę, siłę i jest zdrowy.
Po 1 miesiącu efekt murowany, ale pamiętajcie : płatki rozgotować w wodzie aż zrobi się kleik, a później dolać mleka i lekko soli (czas przygotowania ok.15 min. Tak się odżywiam sama i teraz karmię mojego wnuka.
Smacznego

domowe maseczki na zniszczone włosy

03 gru 2015 - 19:35:20

tez mam suche wlo i nie wiem co stosowac zeby byly gladkie i lśniące jakie najlepsze są olejki?

domowe maseczki na zniszczone włosy

18 sty 2016 - 12:45:46

Na moje włosy najlepiej działają olejki różnego typu. Wczoraj miałam przez kilka godzin na włosach maskę wymieszaną z olejem kokosowym i miodem. Efekt - świeże błyszczące puszyste włosy :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

20 mar 2016 - 11:20:20

NO właśnie na moje włosy nie są wystarczające ;/ Wyglądają po prostu kiepsko.

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 lip 2016 - 14:18:41

W moim przypadku sprawdził się olejek arganowy. Mam jednak świadomość, że nie wszystkie włosy mają takie same potrzeby. Jak nakładam? Na końcówki włosów i długo czeszę. Kładę się spać. Rano myje włosy.

domowe maseczki na zniszczone włosy

11 sie 2016 - 11:37:37

piwo podobno działa brawo

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 sie 2016 - 10:04:39

U mnie jajka się nie sprawdziły. Polecam oliwę z oliwek, olej z pestek winogron. One służą mi jako baza do masek ;) A często używam głównie ich. Do tego np. miód.

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 lis 2016 - 13:59:30

Polecam zakupić olej kokosowy- po pierwsze cudownie pachnie, po drugie nawilża i wygładza. Wystarczy nałożyć na włosy i można paradować po domu ile się chce- im dłuzej tym lepiej działa. W cieple składniki oleju kokosowego wnikają lepiej we włosy dlatego ja zakłądam także czepek :-) Wyglądam przekomicznie ale moje włosy to lubią :-)
Jeżeli masz włosy szybko przetłuszczające się, aplikuj olej na końcówki lub od połowy długości (pomijaj skórę głowy).

Ostatnio wyczytałam także o laminowaniu włosów przy użyciu żelatyny rozpuszczonej w gorącej wodzie. Jeszcze tego nie probowałam ale w najbliższych dniach zrobię to na pewno. :-)

domowe maseczki na zniszczone włosy

14 lis 2016 - 23:08:35

Cytat
Sysia2180
Polecam zakupić olej kokosowy- po pierwsze cudownie pachnie, po drugie nawilża i wygładza. Wystarczy nałożyć na włosy i można paradować po domu ile się chce- im dłuzej tym lepiej działa. W cieple składniki oleju kokosowego wnikają lepiej we włosy dlatego ja zakłądam także czepek :-) Wyglądam przekomicznie ale moje włosy to lubią :-)
Jeżeli masz włosy szybko przetłuszczające się, aplikuj olej na końcówki lub od połowy długości (pomijaj skórę głowy).

własnie zamówiłam olej kokosowy nierafinowany i czekam aż mi przyjdzie, zamawiałam z myślą o skórze dziecka ale na włosy też wypróbuję chętnie :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 gru 2016 - 11:06:18

jajko, rycyna, zelatyna do laminowania, awodkado kokos to moje pewniaki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

21 gru 2016 - 10:45:07

Oliwa z oliwek (koniecznie z pierwszego tłoczenia) + olejek rycynowy + nafta kosmetyczna , potrzymać jakieś 30 minut w ręczniku (najpierw owinąć tłuste włosy torebką foliową!!!) umyć, nałożyć tradycyjnie odżywkę, pozostawić do wyschnięcia i gotowe, odżywione włoski : ) Polecam, sprawdzone wielokrotnie.

domowe maseczki na zniszczone włosy

06 lut 2017 - 17:34:45

Ojej, a czym tyle tego oleju z włosów zmyć? Mnie pomógł też co prawda olej, ale z wiesiołka w postaci kapsułek do łykania. Piękne włosy, skóra i paznokcie oeparolu potrafi najbardziej zniszczonym włosom przewrócić zdrowy wygląd i blask.

domowe maseczki na zniszczone włosy

17 lut 2017 - 13:47:02

rewelacyjnie sprawdza się sok z czarnej rzepy. trzeba go wsmarowywać we włosy

domowe maseczki na zniszczone włosy

04 maj 2017 - 14:45:06

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja polecam wszystko co na zdjęciu :)

Jeśli chodzi o oleje to nałóż gdzieś do wysokości brody na całą noc, rano zmocz włosy, nałóż na nie odżywkę, trochę poczekaj, umyj szamponem łagodnym dla dzieci, znów odżywka, poczekaj, spłucz i po oleju ani śladu :D Ja polecam olej arganowy, jojoba, z nasion bawełny.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 14:47 przez Patrycja912007.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co warto kupić w USA?