Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

29 lip 2014 - 22:40:50

olejowanie oliwą z oliwek lub oliwka babydream... przed myciem lub na noc babydream emulsja lub olejek na rozstępy ... jajko u mnie wysusza wlosy więc nie polecam ... olej arganowy polecam olejek rycynowy na zniszczone koncowki,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 22:41 przez Karolina301194.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

30 sie 2014 - 22:11:42

Mogę wam załatwić fryzjerskie maski/odżywki do włosów w rozsądnej cenie są znacznie lepsze od tych sklepowych. Zainteresowanych proszę o wiadomość

domowe maseczki na zniszczone włosy

07 wrz 2014 - 17:01:27

Kokosowy OLEJ ! Czyni cuda !

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 paź 2014 - 13:10:21

Cześć. Ja też borykałam się z cienkimi, zniszczonymi włosami. Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków- wybieram często algi- sprawdziły się u mnie również na włosach- nakładałam taką maseczkę na 10 min a potem spłukiwałam- po kilku stosowaniach zauważyłam pierwsze efekty- moje włosy stały się bardziej miękkie w dotyku i zaczęły się regenerować. W dodatku takie maseczki są niedrogie ja kupuje algi mikroorganiczne w sklepie internetowym i jestem zachwycona! :-D

domowe maseczki na zniszczone włosy

02 paź 2014 - 23:05:34

Słyszałam dużo dobrego o piwnych maskach. Sama robię z żółtek i cytryny z octem :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

26 sty 2015 - 15:12:59

Nie maseczki a cięcie- wtedy odżyją. Następnie można pomyśleć o olejowaniu ;)

domowe maseczki na zniszczone włosy

26 sty 2015 - 23:11:24

Też polecam olejowanie na włosy. Działa cuda.

domowe maseczki na zniszczone włosy

03 lut 2015 - 21:06:27

Wymieszałam w jednym pojemniczku maskę do włosów firmy Pantene, odżywkę Mrs Potters, olejek rycynowy, olejek łopianowy z arganowym.. i raz na 3-4 dni nakładam na włosy przed snem na całą noc. Włosy były suche, zniszczone końce.. są gładkie, błyszczące. Dodatkowo rano po umyciu i wysuszeniu włosów, nakładam odrobinę maski na 3/4 długości włosów, mam długie włosy czyli tak poniżej uszu, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek.

domowe maseczki na zniszczone włosy

14 lut 2015 - 23:03:05

też stosuje maseczki z olejkiem rycynowym, dają najlepsze efekty

domowe maseczki na zniszczone włosy

03 kwi 2015 - 11:33:26

Moje włosy - tragedia zniszczone ciągłym farbowaniem. Ale od jakiegoś czasu robię taki specyfik:
żółtko + kilka kropel oleju rycynowego (tak na wyczucie) + 1/3 rybki twist off GAL keratynowa odżywka + 1-2 kropelki mleczka pszczelego (w sklepach z półproduktami) ;)
zawijam w foliowy czepek i tak chodzę przez 2h. Na początku stosowałam 2 razy w tygodniu - teraz tylko raz. Tylko trzeba uważać z tymi olejkami żeby nie przesadzić bo za pierwszym razem tego otóż specyfiku włosów nie mogłam domyć :D

domowe maseczki na zniszczone włosy

22 kwi 2015 - 13:34:39

ja stosuję siemię lniane, łyżkę ziaren siemienia zalewam 250 ml wody i gotuję 15 min. Od razu przecedzam przez sitko i ten żel ciepły nakładam na włosy, na głowę czepek foliowy i ręcznik. Trzymam 30-60 min

domowe maseczki na zniszczone włosy

22 kwi 2015 - 21:30:25

moja wspollokatorka podtrzymuje domowy sposob z piwem :D ja tylko szampon z matrixa i kallos z trena.pl i na to samo wychodzi :P

domowe maseczki na zniszczone włosy

23 cze 2015 - 08:41:41

Polecam http://www.photoblog.pl/mojakosmetyczka/130016802/olejowanie.html

a tutaj rozne sposoby na piekne wlosy, dziewczyna na prawde ma swietne rady :)
tutaj wszystko: http://www.photoblog.pl/mojakosmetyczka/172214046/kudly.html#

domowe maseczki na zniszczone włosy

23 cze 2015 - 15:27:46

Ja niestety nie znam domowych (chociaż teraz sobie wypatrzyłam dwie i wypróbuję! :D) ale używam jednej 'sklepowej' i sobie ją chwalę http://www.lorealparis.pl/pielegnacja-wlosow/kobiet/elseve-total-repair-5/maseczka-odbudowujaca.aspx miałam włosy pozbawione blasku a teraz wyglądają super :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

10 sie 2015 - 14:07:25

Dla mnie niekwestionowany numer 1 to olej kokosowy. Możesz wetrzeć go w końcówki mokrych włosów, a jeżeli Twoje włosy należą do bardziej wymagających, nanieś go ok. 1-2 godziny przed myciem na suche włosy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krótkie włosy