Obecnie rozmawiamy o:

osprzęt przepięciowy

gorący temat

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

zakupy w sieci

dzisiaj o 15:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Keratin Therapy - prostownica

05 lis 2012 - 14:14:59

przeczytalam dzis o nowej prostownicy do wlosow Keratin Therapy Pro firmy remington, ktora podobno ma byc rewolucja wsrod prostownic
`płytki ceramiczne nowej generacji zawierają aktywowane przez wysoką temperaturę
molekuły delikatnie rozprowadzane podczas stylizacji - nie obciążają włosów
mikroskładniki odżywcze z keratyną zawarte w ceramicznych płytkach
pod wpływem ciepła wnikają we włosy, chroniąc je i odżywiając` :)
czy ktoras z was jej uzywala? strasznie katuje moje wlosy prostowaniem i wiem, ze keratyna korzystnie wplywa na wlosy , wiec bylabym sklonna na zmiane, ale cena to ok 300 zl i niezbyt chce kupowac w ciemno. z gory dzieki za opinie :D

05 lis 2012 - 14:18:33

nie mam, ale gdzies ja widziała i sama sie zastanawiałam nad jej kupnem:)

07 lis 2012 - 18:57:29

tez sie zastanawiam nad jej zakupem.. moze ktos ja ma i moze powiedziec czy jest dobra?

07 lis 2012 - 18:59:10

Taa jasne. Ja mam Braun Satin Hair z jonizacją,też niby jony miały wnikać we włosy i sprawiać że będą piękne i lśniące...bla bla ;) prostownica NISZCZY włosy i żadne bajery tego nie zmienią.

07 lis 2012 - 20:03:35

ja mam ta keratynowa co wibruje ale z philipsa. dalam 200zl. W sumie to znaczacej roznicy nie widze o.O pic na wode ;d

zweryfikowana

07 lis 2012 - 20:06:22

ja powiem Wam tak 4 lata temu kupiłam prostownice w supermarkecie dalam chyba 30zł jestem tak zadowolona, że juz tyle czasu i jest dobra super prostuje wlosy po co dawac 300zł skoro efektu nie ma :)

07 lis 2012 - 20:08:01

Też mam z philipsa,ale różnicy to chyba nie ma.

niezweryfikowana

07 lis 2012 - 20:13:13

Nie używałam i nie wierze w takie rzeczy. Wszystkie prostownice niszczą włosy , jedne mniej, drugie bardziej - ale niszczą. Więc nie ma opcji, żeby prostownica nie dość, że nie niszczyła to jeszcze odżywiała. Bzdura!
Ja teraz zobczyłam w jakim przedziale cenowym się znajduje :O .Szkoda kasy. Do 200 zł kupisz fajną prostownice .

07 lis 2012 - 20:20:42

Ja mam remingtona sprzed 3 lat i też ma jakieś bajery w płytkach, nazywała się chyba Shine Therapy. Miała mieć jakieś olejki i tak dalej i też poprawiać kondycję włosów, ale nie odczuwam tego. Fakt, nie niszczy tak jak prostownica za 50zł i trzymają się prosto dużo dłużej, ale te olejki w płytkach to chyba pic :) A samego remingtona i tak polecam, najlepsza prostownica jaką miałam pod względem utrzymania się prostych włosów i wygody w stosowaniu

03 kwi 2013 - 17:29:40

ja dzisiaj ją zamówiłam i jestem ciekawa czy się sprawdzi :)))

ma ja któraś z was?

Ja kocham prostownice z Remingtona ♥ i mam nadzieje że ta też będzie cudowna!

03 kwi 2013 - 17:43:35

to jest chwyt marketingowy :) nie jest możliwe, żeby z takiego materiału w jakikolwiek sposób wytwarzana była keratyna. Szczerze mówiąc przypuszczam że jest to jakoś ominięte, typu płytki są spryskane jakimś specyfikiem który uwolni się przy pierwszym użyciu, żeby można było wykorzystać takie hasło reklamowe :) Drogie prostownice jedyne w czym są lepsze to krótszy czas nagrzewania różne temperatury jakieś systemy z parą.. ALE KAŻDA NISZCZY WŁOSY TAK SAMO, bo cokolwiek by to nie było - nadal działasz na nie temperaturą!

03 kwi 2013 - 17:51:03

nie mam prostownicy tej marki

22 maj 2024 - 07:11:34

I to jest słuszny kierunek - https://www.pro-sprzet.pl/prostownica-termica-ceramic-bullet-do-wlosow-z-jonizacja.html Sami oceńcie, czy to dla Was, czy jednak potrzebujecie czegoś innego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieudane eksperymenty włosowe- Ombre