Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:40:59

od dłuższego czasu mam problem z elekryzującymi się włosami. Mam cienkie, suche, jakieś takie marne włosy Stosuję odżywkę, robię maseczkę, od czasu do czasu też stosuję naftę kosmetyczną i jedwab ale to nic nie daje. Niestety jestem zmuszona korzystać z prostownicy (i tak ograniczam się do minimum) co sprawia, że włosy są w jeszcze gorszym stanie :/ elektryzują się nie tylko kiedy noszę czapkę/szalik ale tak bez powodu też ;/
znacie jakieś domowe sposoby na elektryzujące się włosy albo jakieś kosmetyki? póki co ratuję sie tylko wodą ale to nie daje długotrwałego efektu :(

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:44:26

ja uzywam zwyklego kremu ro rąk :) odrobine mna reke i przejachac po wlosach a wlosy elektryzowac sie nie beda :)

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:46:16

olejek lub jedwab

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:47:50

mi po jedwabie/jedwabiu się strasznie elektryzują,ja używam żelu i pianki.

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:48:17

Cytat
BlondSexy123
ja uzywam zwyklego kremu ro rąk :) odrobine mna reke i przejachac po wlosach a wlosy elektryzowac sie nie beda :)

no właśnie nie mogę stosować kremu, bo mam cienkie włosy i od razu (nawet przy najmniejszejn ilości kremu) będą wyglądały, jakbym przez rok ich nie myła :/

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 10:51:19

Suszarka/prostownica z funkcją jonizacji :)

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 11:12:50

Jesteś zmuszona do prostownicy czy tak sobie wmówiłaś??Dla mnie to jest trochę śmieszne.Wybacz.

Mi się włosy elektryzują zimą zawsze :/ nie lubię tego strasznie,ale jakoś się przyzwyczaiłam i nie kombinuję ;]

sposób na elektryzujące się włosy

05 lis 2012 - 12:05:36

no właśnie jestem zmuszona odkąd obcięłam włosy (niestety z jednej strony mi się strasznie odkręcają, poza tym mi fryzjerka zle obciela wlosy i mam krzywo wiec musze przy koncach prostowac :/) w sumie prostuję od niedawna, bo od jakiś 3 miesiecy, wczesniej tego nie potrzebowalam, bo mam proste włosy. ja tez ym przezyla, gdyby elektryzowaly sie w zimie od czapki czy swetrow (bo to normalne) ale mi sie elektryzuja caly czas, nawet jak mam wolny dzien, nie musze wychodzic z domu i zostawiam wlosy w spokoju- nie prostuje ich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 12:10 przez tukuu.

sposób na elektryzujące się włosy

07 lis 2012 - 23:45:07

Mi pomaga drewniana szczotka z naturalnego włosia dzika + serum A+E Biovax. Nakładam po myciu na jeszcze mokre włosy, tak mniej więcej od połowy ich długości i mam spokój z elektryzowaniem się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Keratin Therapy - prostownica