Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8
niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

20 cze 2016 - 12:32:39

Ja bym nie ryzykowała z domowymi sposobami. Łupież to choroba i tylko odpowiednie lekarstwa mogą sobie z nią poradzić. A takie składniki czynne posiadają tylko szampony przeciwłupieżowe. Jeśli chodzi o szampon przeciwłupieżowy to Farmona ma taki farmed szampon przeciwlupiezowy 300ml. Korzystałam z innych ich produktów i były ok więc i ten warto wypróbować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 15:08 przez moderator.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

24 cze 2016 - 08:30:55

Warto iść do dermatologa, pomoże, doradzi i powie co kupić!

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

13 lip 2016 - 23:49:46

Cytat
szafi879
Warto iść do dermatologa, pomoże, doradzi i powie co kupić!

nie dermatolog, a trycholog :) i jak juz to poleci profesjonalne produkty- chociazby z hair pharmy :) przynajmniej mój trycholog je zalecil :D

domowe sposoby na łupież- pomocy!

20 lip 2016 - 09:51:20

Ja miałam problem z łupieżą ale nie taką byle jaką, a pstrą. Dowiedziałam się o tym od swojego lekarza. Nie znalazłam jednak odpowiedzi jak to leczyć. znalazłam informację o szamponie. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy tego typu szampony są skuteczne i na prawdę warto zawracać sobie nimi głowę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 15:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

04 lip 2017 - 14:43:57

Dziewczyno na necie jest mnóstwo sposobów, próbuj, bo na każdego działa coś innego. Wszystko możliwe, można się pozbyć łupieżu, tylko trzeba być konsekwentnym, a jeżeli masz tendencję do łupieżu, to może powracać. Nie ma bata, musisz działać. Poczytaj różne domowe sposoby, babcie nigdy nie zawiodły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 14:59 przez moderator.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

13 paź 2017 - 14:59:13

włosy jak cały organizm potrzebuje witamin, więc trzeba też zadbać o różnego rodzaju witaminy :)

domowe sposoby na łupież- pomocy!

18 gru 2021 - 16:20:32

dobre efekty daje maseczka z siemienia lnianego (nie mielonego) - https://allegro.pl
Działa super również na kondycje włosów. Od kiedy ją stosuję włosy są miękkie, błyszczące i beż łupieżu.
a oto przepis:
Ja gotuję 2 łyżki ziarenek siemienia w szklance wody przez kilka minut (ok3 minuty)- aż konsystencja będzie gllutowata.
Następnie gorące przecedzam przez sitko- może być przez pończochę.
Gdy przestygnie nakładam na suche włosy (dobrze gdy maseczka jest ciepła ale nie gorąca. Maseczkę wcieram przez chwilę w skórę głowy i we włosy. Następnie nakładam foliową reklamówkę a na to ręcznik. W turbanie chodzę od 30 minut do godziny czasu. Po tym czasie włosy myję szamponem można zastosować odżywkę lub nie jak kto woli.
Warto spróbować mi pomogło!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 10:02 przez jebveeetee.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

28 lut 2022 - 15:36:40

Jeeenyy ile tutaj porad! Dziewczyny jesteście świetne! Na pewno coś mi pomoże!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-02 21:41 przez Kamilla36.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

28 lut 2022 - 19:58:46

Na łupież wiele różnych kosmetyków używałam. Ale pomógł dopiero szampon z https://www.ducray.com/pl-pl/kelual-ds/kelual-ds-szampon-do-postepowania-w-ciezkich-stanach-lupiezowych . To dermokosmetyk z dobrym składem i przede wszystkim skuteczny na silny łupież. Zapobiega nawrotom, dobrze oczyszcza skórę głowy. Włosy po jego użyciu wyglądają super!

domowe sposoby na łupież- pomocy!

30 lip 2022 - 16:36:32

Może nie do końca jest to domowy sposób, ale polecę Wam sprawdzony szampon Wax Pilomax Olamin, który trwale może pozbyć sie tego uciążliwego problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suszarka do włosów - jaką wybrać?