Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

domowe sposoby na łupież- pomocy!

30 sty 2014 - 13:58:40

a probowalas szampon Pirolam? mozna go kupic w aptece. jest niewielki ale mi pomogl bardzo szybko.



domowe sposoby na łupież- pomocy!

16 lut 2014 - 12:29:24

Cytat
moonlite
różne są przyczyny łupieżu, np. od stresu, może też diety lub złych kosmetyków. nie każdy produkt nam służy. Spróbuj odstawic dotychczas stosowane produkty z drogerii i użyj naturalnych sposobów, tutaj ciekawy link dla Ciebie: http://ulicaekologiczna.pl/zdrowy-styl-zycia/soda-czy-woda/


Muszę przyznać genialny tekst. Chętnie zaryzykuję i zastosuję się do rad autorki bo sama mam problem z włosami i łupierzem

domowe sposoby na łupież- pomocy!

21 lut 2014 - 11:45:52

DOBRY SZAMPON WYSTARCZY

domowe sposoby na łupież- pomocy!

03 mar 2014 - 22:30:45

Zgadzam się w pełni z przedmówczynią, jedyne co trzeba to dobry szampon i konsekwentne stosowanie go do eliminacji problemu, w zależności od jego skali może to potrwać różną ilość czasu, ale najczęściej jest to kilka tygodni. Mi wyleczenie się z łupieżu zajęło mniej więcej miesiąc<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 13:14 przez moderator.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

12 mar 2014 - 07:11:41

Ja mam od dziecka łupierż tzn teraz już nie mam ale wystarczy że będę używała jakiegos innego szamponu i znowu mi się pojawi. Nizoral też mi nie pomógł.
Ja używam Head & Shoulders i po nim nie mam nic łupieżu!
Kiedyś jak już nie miałąm to mnie pokusiło kupić inny szampon dla włosów zniszczonych i łupież znowu:/ Wystarczyło kilka myć i znowu łupież znikł:)
Także ja jestem skazana na ten szampon ale teraz jest dużo do wyboru z Head & Shoulders to spokojnie.
Po ok 5-7 myciach głowy powinien Ci łupiez zniknąc:)

domowe sposoby na łupież- pomocy!

16 mar 2014 - 17:22:44

Cytat
mojastylowaszafa
mi sie spodobala te recepta mamy z jogurtem. ktos juz jej probowal


Próbowałam i działa można do jogurtu dodać kilka kropel olejku zapachowego który można stosować na skórę,i nie będą pachnieć tylko jogurtem ale tez tym olejkiem:)

domowe sposoby na łupież- pomocy!

25 mar 2014 - 00:55:42

ja też miałam długo łupież i żadne szampony mi nie pomagały, nie dawno kupiłam ojej rycynowy w aptece, słyszałam że włosy są zdrowsze i szybciej rosną nakładałam go przed myciem włosów na jakieś 15 do 30 min, również na skórę głowy i masowałam, nieoczekiwanie łupież zniknął. Nie wiem czy Tobie pomoże ale myślę że nie zaszkodzi. :)

P.S. Efekt było widać uż po kilku zastosowaniach.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

29 mar 2014 - 17:19:25

Ja też myślałam , że mam łupież i stosowałam wiele preparatów między innymi Nizoral , ale skutków nie było widać. Do tego miałam strupki. Wybrałam się do dermatologa i okazało się, że mam łuszczyce która przejawia się na skórze głowy. Co jakiś czas stosuję preparaty zapisane przez panią dermatolog i na jakiś czas mam spokój.. Ale takie kuracje muszę powtarzać co jakiś czas. Z tych względów proponuję wizytę u dermatologa skoro Nizoral nawet nie pomaga..

domowe sposoby na łupież- pomocy!

04 kwi 2014 - 12:57:07

POLECAM Szampon CATZY . Miałam wielki problem ze skórą głowy i włosami i po wielu , wielu , wielu próbach ten szampon mi pomógł. Bardzo wydajny i ładnie pachnie. Cena max 20zł.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

11 kwi 2014 - 11:03:29

Łupież rzeczywiście to nic przyjemnego, ale można np zastosować kurację z oliwy:
Podgrzej 2 łyżki oliwy (powinna być ciepła, ale nie gorąca!) i wmasuj w skórę głowy. Pozostaw na 20 minut, a potem wyczesz włosy gęstą szczotką. Dokładnie umyj. Susz chłodnym strumieniem powietrza. Stosuj 1-2 razy w tygodniu. Pomoże z całą pewnością.
Można też kupić sobie w aptece szampon Nizoral,który stosuje się do miejscowyego leczenia i w profilaktyce chorób skóry wywołanych przez drożdżaki, takich jak:łupież owłosionej skóry głowy,łupież pstry (małe białe plamki na skórze klatki piersiowej)łojotokowe zapalenie skóry (brązowawo-czerwone plamy na skórze klatki piersiowej i twarzy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek). Stosowałam, pomogło, ale uważam,że pierwszy sposąb jesrt o wiele lepszy i tańszy.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

16 kwi 2014 - 18:41:04

wyplukaj glowe woda z octem

domowe sposoby na łupież- pomocy!

28 kwi 2014 - 20:26:00

Jej ja miałam podobny problem . I żaden sposób domowy ani specyfik mi nie pomagał . Jeśli jesteś też szczupła , albo dodatkowo przetłuszczają ci się włosy , masz problemy z cerą to udaj się do lekarza . Mi przepisał jakieś witaminy czy coś to było już dawno i pozbyłam się tego wszystkiego po kilku miesiącach ;)
Ojej ja pamiętam dałam za niego ponad 20 zł i było jeszczw gorzej nie każdemu pomagają ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 20:27 przez wikson2107.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

17 maj 2014 - 01:05:13

Cytat
vixen89
Chętnie poczytam, kupiłam ostatnio szampon Syoss bez silikonu, bo się naczytałam, że lepiej się ich wystrzegać (w sensie silikonów), ale dostałam mega łupieżu po nim, zawsze miałam jakiś tam problem, ale teraz znacznie się nasiliło :( Miałam kiedyś Nizoral i też niestety nie pomógł...

Ja to samo, na początku miałam mega łupież później to ustało. Przez kilka lat myłam tylko Head&Shoulders i wszystko było ok, ostatnio nie wiem co mi odbiło żeby wypróbować jakąś nowość i trafiło właśnie na Syoss - tragedia! łupież wrócił, swędzi mnie skóra głowy i do tego mam czerwone plamy ... stanowczo odradzam! totalna porażka!
Zwracajcie uwagę na to czy w składzie szamponu ( w ogóle wszystkich kosmetyków) jest Sodium Laureth Sulfate. Jeśli tak to nie kupujcie,właśnie to może być przyczyną wszelkich dolegliwości, straszny syf, nie rozumiem czemu wciąż dopuszczają do sprzedaży produkty zawierające ten składnik.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

20 maj 2014 - 19:18:58

na litr wody 100 ml octu. po trzech umyciach łupież zniknie ;)

domowe sposoby na łupież- pomocy!

16 lis 2015 - 01:10:34

Ja ci polecam odżywkę do włosów z drożdży. Możesz zrobić sobie sama taką maseczkę drożdżową, albo kupić gotową. Jak chcesz zrobić sama to weź dwie łyżki drożdży i zalej ciepłym mlekiem (pół szklanki), odstaw to na 20 minut. Potem dodaj 2 łyżki miodu i kubeczek jogurtu naturalnego. A jak ci się nie chce babrać to możesz tez kupić gotową maskę do włosów. Poleciłam ją kuzynce i była zachwycona, już po pierwszym użyciu po łupieżu ani śladu! <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 13:16 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka fryzura? foto