Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

domowe sposoby na łupież- pomocy!

30 sie 2013 - 11:59:22

Ja miałam problem ze swędzącą skórą głowy i łupieżem, pomógł mi czosnek wcierany w skórę głowy.
Ostrzegam - piecze,i trzeba kilka razy umyć włosy żeby zapach zniknął ale pomaga :)
Trzymałam około godziny.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

06 wrz 2013 - 22:26:16

Olejek rycynowy +żółtko wymieszać razem i na głowę zawinąć folią ,trzymać ok.20 min stosować 2razy w tygodniu lub żółtko +cytryna wymieszać i na głowę bardzo zdrowa odżywka skuteczna .Jeśli to nie pomoże to trzeba skorzystać z lekarza może to być zapalenie skóry

domowe sposoby na łupież- pomocy!

01 paź 2013 - 12:16:27

Bardzo dobry jest VERSIC - emulsja z apteki, koło 30zł.
A poza tym też tak kiedyś miałam, po super specyfikach jak nizoral mi sie pogorszyło, też już myślałam ze to jakaś łuszczyca, a lekarz powiedział że mam wrażliwą skóre i mam używać czegoś do skóry delikatnej. U mnie sie sprawdza Head & Shoulders oczywiście do skóry wrażliwej, czasem pojawia sie łupież ale delikatny. Może też wystarczy że znajdziesz coś delikatnego co bedzie odpowiadać Twojej skórze, mi to wystarczyło.
Ale oprócz tego polecam ten VERSIC, naprawde warto zainwestować

domowe sposoby na łupież- pomocy!

02 paź 2013 - 19:47:44

a moze dlatego nic nie pomaga bo to nie łupież tylko przesuszona skóra głowy?

domowe sposoby na łupież- pomocy!

11 paź 2013 - 19:54:50

Należy spłukiwać włosy letnią prawie zimną wodą,nigdy ciepłą ani gorącą bo wtedy łupież się nasila

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

23 paź 2013 - 13:55:27

Powiem tak miałam taki sam problem tylko pewnie dwa razy gorszy bo przez rok borykałam się z tym problem, zaczęłam tak jak ty od nizoralu i jeszcze 5 innych specyfików aptecznych, oczywiście pomagała doraźnie łupież wracał z podwójną siłą, jedynym i długotrwałym sposobem była zmiana całej kosmetyki do głowy, a mianowicie przejście na kosmetyki naturalne, bo te wszystkie apteczne i drogeryjne to tylko niszczą włosy wysuszają, oblepiają włosy niewiadomo czy chemia chemia i tyle, to jak ma się skóra wyleczyć nie da się.
Zatem zaczęłam od szamponu khadi dość drogi był w porządku trochę złagodził mój problem, ale dopiero bo niepozornym szaponiku ziołowym wyszłam na prostą, włosy są zdrowe błyszczące, głowa nie swędzi zero łupieżu cudo !!!!!!!!!!!!!!! Polecam można go zakupić tu http://www.bankamydlana.pl/1187-apteka-agafii-dermatologiczny-szampon-wzmacniajacy-zwalczajacy-lupiez-300ml.html Na prawdę warto starcza na długo dobrze się pieni i na prawdę walczy z łupieżem, polecam już przy tym szamponie zrezygnowanie z wszelkich chemicznych odżywek czyli trzeba zakupić sobie coś bez parabenów, slsów itp, musi być naturalne musisz się na to przestawić, po jakimś czasie zauważysz efekty ja nie wierzyła, ale moje siano z łupieżem zmieniło się na prawdę na włosy zdrowe :) polecam bo warto, żadne domowe sposoby nie pomogą jak zmiana przyzwczajnień całkowicie, na pewno w jakimś stopniu pomogą, ale musisz już używać na głowie samej natury :) polecam jak się zdecydujesz daj znać o efektach :)

domowe sposoby na łupież- pomocy!

29 paź 2013 - 11:43:00

napisz do Ibisza....

domowe sposoby na łupież- pomocy!

06 lis 2013 - 15:52:47

silny lupiez moze byc oznaka choroby,zlej diety, stresu a nawet uzywanie farb do wlosow. ja przestalam farbowac wlosy i zaczelam uzywac szamponu Pirolam kupiony w aptece za ok 25zl. uzylam dwoch buteleczek i lupiezu nie mam teraz raz na miesiac uzywam profilaktycznie jednej saszetki tego produktu. u mnie sie sprawdzilo odstawienie farby do wlosow.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

12 lis 2013 - 21:38:24

polecam płukankę woda + ocet

domowe sposoby na łupież- pomocy!

18 lis 2013 - 08:03:31

Witam ja na lupiez polecam pomaranczowy szampon wichy.z apteki. albo w aptece dostepny jest szampon z kotkiem pomaga.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

28 lis 2013 - 19:35:13

Polecam dodawanie do każdego mycia koncentrowanej wody z morza martwego ja akurat zamawiam u koleżanki w firmie beetterware. Około 30 zl ale pomaga na wszystkko kłopoty z łupieżem, z trądzikiem, odleżyny.ślicznie goji rany. Także na potliwosc stóp oraz juz testowałam na córeczce. Ma atopowe zapalenie skóry i zawsze do kąpieli dodaje kilka kropelek. Oraz do mycia główki

zweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 2/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

02 gru 2013 - 23:01:22

Polecam tą kurację z octem, wlewasz troche octu to wody, płukasz w tym włosy, kilka razy, przez kilka ni, mojej siostrze pomogło, i to stara "babcina" metoda:)
Zapachu na prawdę nie czuć:)

Na łupież nizoral, head&shouders ale miętowy nie 2w1, a jeśli nie pomaga olej kokosowy bądź rycynowy:)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

02 gru 2013 - 23:54:33

Długo walczyłam z łupieżem. W końcu mi przeszło, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy powód, ale równolegle ze stosowaniem płukanki z pokrzywy. Tutaj opis przygotowania takowej: http://sposoby-na-lupiez.blogspot.com/2013/11/5-domowych-sposobow-na-to-jak-pozbyc.html

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

domowe sposoby na łupież- pomocy!

04 sty 2014 - 17:57:11


Hej, przeczytałam co napisałaś na temat swojego łupieżu i radzę Ci pójść do apteki i kupić sobie taki szampon jak Atoperal. To szampon bez zapachu i jest mega delikatny dla skóry głowy. Możliwe, że Twoja skóra jest po prostu przesuszona i dlatego za szybko się łuszczy. Powinno pomóc, sama miałam kiedyś taki problem. Rozcieńczaj szampon z wodą w drugiej buteleczce. Jeśli masz takie włosy, że musisz koniecznie użyć odżywkę, dawaj ją tylko na część włosów która nie przylega do głowy i płucz tak, żeby odżywka nie dotykała skóry. Trzeba poczekać około dwóch tygodni i już powinnaś widzieć różnicę.
Jeśli to jednak nie wystarczy,pójdź do dermatologa (to dermatolog polecił mi ten szampon). Możliwe, że masz atopowe zapalenie skóry głowy, lub to inna podobna dolegliwość. Dermatolog przypisze Ci leki, które powinnaś stosować na skórę, to są najczęściej płyny których nie trzeba zmywać.

domowe sposoby na łupież- pomocy!

06 sty 2014 - 11:16:12

Ja próbowałam na łupież różnych szamponów od Nizoralów po Catzy. Zaden nie pomógł... dopiero jak zaczełam stosować szampon Pirolam to łupież zniknął. Kosztuje on od 15-30zł w zależności jaka apteka. Dlatego warto zapytać o cenę w kilku aptekach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łamiące włosy help !