Obecnie rozmawiamy o:

Rynek eneregtyczny

dzisiaj o 19:18

Deratyzacja

dzisiaj o 16:02

Tatuś + córka = toaleta

dzisiaj o 16:00

Widziałem jak oni...

dzisiaj o 13:30

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:25:13

Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie i jednocześnie proszę o dzielenie się Waszymi doświadczeniami. Czy znacie jakieś preparaty do prostowania włosów lub domowe sposoby? Ogladam zdjęcia lub spotykam na ulicy dziewczyny które maja lśniace proste włosy, wyprostowane, lejące. Nigdy nie uzyskała takiego efektu. Po wysprostowaniu jest ok a juz po kilku chwilach koncówki zaczynaja sie puszyc, plątac. Nic nie pomaga :( Za wszystkie porady bardzo dziekuje

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:29:12

odżywka CHI daje efekt takich ciężkich włosów, jednak żeby efekt był to trzeba je porządnie wyprostować.. kiedyś zdarzyło mi się usnąć z mokrymi włosami i rano nie dało rady wyprostowac tego co powstało podczas snu :P

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:30:37

Są różne preparaty,ale to takie nie idealne,troszke wyprostuja przy modelowaniu i tyle,z azwyczaj pomagają na puszące się włosy,ale zdradzę Ci trik,który poleciła mi moja fryzjerka,abrdzo dobra fryzjerka dodam!,nie obejdzie sie bez prostownicy,ale przy tym triku nie zniszczysz włosów tylko je dodatkowo regenerujesz!Jak?na suche włosy nakładasz pasmami jedwab do włosów (polecam z farouka lub CHI)krople wcierasz w pasmo przed prostowaniem,czekasz doslownie z 10sekund i zaraz prostujesz te pasmo prostownicą,ciagniesz dosc szybko nie powoli!efekt jest supeer;))i fajnie by było,jakbys miala prostownice z regulacja temperatury i nastawila na najnizsza;)powodzonka

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:33:56

jedwab nie regeneruje włosów tylko je oblepia i trudno go zmyć. włosy tylko wyglądają lepiej a w rzeczywistości są tak samo zniszczone cały czas. a co do prostowania zaraz po jedwabiu to ja sobie wolę nie wyobrażać jakie to może mieć okropne skutki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:35:36

Najlepiej poprosyu NIe prostowac:)

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:35:50

Sama chętnie się dowiem,co prawda po wyprostowaniu włosy mam proste do kolejnego mycia ale nie są takie lśniące :/

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:38:48

dużo osób teraz robi sobie prostowanie keratynowe daje fajny efekt a włosy są lśniące

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:41:38

Prostowanie po wsmarowaniu jedwabiu jeszcze bardziej Ci zniszczy włosy, to tak jakbyś to robiła na wilgotne włosy. Raz na jakiś czas sobie można pozwolić( przy wyjątkowej okazji), ale nie więcej.

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:42:48

mój fryzjer mówi, że z włosami się nie walczy tylko współpracuje

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:44:41

Czy szampon i odzywka CHI INFRA naprawde polecacie?
np ten z aukcji http://allegro.pl/chi-infra-szampon-odzywka-z-jedwabiem-2x-350-ml-i2699028438.html
czy jakis inny? jedwabiu nie stosuje bo tylko obciaza wlosy i podobno bardzo wysusza. stosuje olejek arganowy

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:45:12

to wszystk ood włosów zależy. moja przyjaciółka ma włosy prawie że do tyłka, farbuje je cały czas, prostuje tylko grzywkę, a są IDEALNIE proste. idealnie. żadnego pasemka nawet ciutkę pofalowanego. i są lśniące. ona w ogóle ma bardzo grube włosy (nie, że jest ich dużo, tylko, że włos jest gruby). ja w życiu nie uzyskałam z żadną prostownicą takiego efektu, jaki ona ma naturalnie

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:48:26

A ja prostuje suszarko lokowka, podczas suszenia zamiast nakladki do lokow wybieram grzebien jednoczesnie susze, rozczesuje, prostuje nie niszczy.mi tak wlosow jak w przypadku najpierw suszenia a pozniej jeszcze prostowania..

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:48:27

Też jestem ciekawa czy są jakieś środki (żadne durne sylikony czy jedwabie), które chroniłyby włosy podczas prostowania bo moje są może długie, grube i gęste, ale wystarczy, że RAZ pociągnie prostownicą i już się niszczą. Odkąd olejuje jest już bardzo duża poprawa, ale szkoda by to, co się naprawiło, miałoby być znowu przez jeden raz zniszczone.

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:49:33

ja mam takie po umyciu :) nigdy nie prostowałam włosów

Prostowanie włosów

14 paź 2012 - 12:50:32

Cytat
kociak1986
Czy szampon i odzywka CHI INFRA naprawde polecacie?
np ten z aukcji http://allegro.pl/chi-infra-szampon-odzywka-z-jedwabiem-2x-350-ml-i2699028438.html
czy jakis inny? jedwabiu nie stosuje bo tylko obciaza wlosy i podobno bardzo wysusza. stosuje olejek arganowy
zgadza się to ta odżywka ! :) tylko pamiętaj że tak jak ułożysz włosy, tak będą wyglądały.. dokładnie trzeba je wyprostować :)noo i wraz z częstym stosowaniem są one cięższe.. ( tak przynajmniej wyglądało to na moich włosach) no i cena korzystna ja kupowałam w tamtym roku, to za samą odżywkę zapłaciłam 40 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zrobić sobie blond?