Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z rudych na blond - możliwe??

12 paź 2012 - 20:37:19

Witam:))
3 dni temu miałam robioną dekoloryzację z bardzo ciemnego brązu. Chcę iśc w kierunku blondu. Obecnie po tej dekoloryzacji moje włosy u nasady były białe a niżej mam rude więc dla wyrównania koloru pofarbowałam je na jasny rudy. Moje pytanie brzmi co teraz mam zrobić żeby dojść do upragnionego blondu? Nie musi być w odcieniu zimnym, może być złocisty. Czy któraś z Was przez to przechodziła lub wie??
Z góry dzięki za odpowiedzi;)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Z rudych na blond - możliwe??

12 paź 2012 - 20:40:34

mam tak samo teraz odczekam miesiąc i drugi raz blond liczę że wyjdzie

Z rudych na blond - możliwe??

12 paź 2012 - 20:43:46

musisz rozjaśniać je stopniowo
choć strasznie sobie zniszczysz włosy

Z rudych na blond - możliwe??

12 paź 2012 - 20:45:13

Jako fryzjerka powiem tak :

Współczuje Wam :) Ale da się to zrobić. Po pierwsze znajdź sobie naprawdę porządny salon i licz sie z tym że będziesz musiała troche zapłacic.. ale tam zadbają o stan Twojego włosa.
A jeśli chcesz domowym sposobem.. to nawal sobie rozjaśniacza na rude włosy.. i zainwestuj w dobry szampon i maske regenerująca na włosy bo innaczej wata na głowie sie zrobi.. ale nie gwarantuje ze po domwej kluracji bedziesz miec włosy :)

Z rudych na blond - możliwe??

12 paź 2012 - 20:51:35

Cytat
sysiek_jg
Jako fryzjerka powiem tak :

Współczuje Wam :) Ale da się to zrobić. Po pierwsze znajdź sobie naprawdę porządny salon i licz sie z tym że będziesz musiała troche zapłacic.. ale tam zadbają o stan Twojego włosa.
A jeśli chcesz domowym sposobem.. to nawal sobie rozjaśniacza na rude włosy.. i zainwestuj w dobry szampon i maske regenerująca na włosy bo innaczej wata na głowie sie zrobi.. ale nie gwarantuje ze po domwej kluracji bedziesz miec włosy :)

Włosy mam grube i zdrowe, przy dekoloryzacji się nic nie zniszczyły a nawet są zdrowsze w dotyku:) może dlatego że obciełam ich z pół metra;p ale co konkretnie zrobią mi w tym salonie? kolejną dekoloryzację czy rozjaśnianie?
ktoś jeszcze??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:24 przez argento.

Z rudych na blond - możliwe??

13 paź 2012 - 16:12:37

Ja łatwo zeszłam z rudego do blondu i to w domu. :) Użyłam rozjaśniacza z garniera.

Z rudych na blond - możliwe??

13 paź 2012 - 16:14:07

moze szamponetka, sok z cytryny na glowe czapeczke foliowa i tez sie rozjasnia

Z rudych na blond - możliwe??

13 paź 2012 - 16:17:26

Ja miałam włosy w kolorze czekoladowy brąz, miałam ściąganą farbę u fryzjerki i teraz mam blond. Radziłabym iść do jakiegoś salonu, po tym zabiegu nie znieszczyły mi się włosy, sama w domu pewnie bym je spaliła;P

Z rudych na blond - możliwe??

13 paź 2012 - 16:27:06

Myślę, ze bardzo zniszczysz włosy.

Z rudych na blond - możliwe??

14 paź 2012 - 12:33:12

Tak, w salonie ściągną kolor specjalnym ściagaczem i włosy sie nie zniszczą.. a w domu.. popalone włosy. I co z tego, że masz grube? Każdy zabieg w domu i środkami sklepowymi jest masakra dla włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miodowe cudo