Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamierzam kupić sobie perukę na swój ślub ponieważ nie jestem zadowolona z wyglądu moich włosów są cienkie i byle jakie...nie wiem czy po weselichu na stałe nie przerzucę się na perukę sądzę że będzie to dla mnie duży komfort:) A wy dziewczyny co sadzicie o noszeniu peruki na co dzień?Oczywiście mówimy o peruce dobrego gatunku:)Czekam na wasze opinie.



PERUKA!!??

Są treski z naturalnych włosów, potem mozesz je używać kiedy tylko chcesz. 200 zł wzwyż. Masz wtedy zagęszczone i długie wlosy i co najwazniejsze: wygląda to jak Twoje włosy i możesz je prostowac/suszyc/farbowac

Ale bron boze peruka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 15:45 przez claudyn.

peruki są mega niewygodne-jest w nich gorąco i swędzi głowa. Noszenie takiej na co dzień do tuży dyskomfort. Możesz ubrac na ślub-skoro będziesz się w niej czuła lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

jakbym miała się jeszcze pocić w peruce to ja Ci dziękuje ;/ wole zadbać o kondycję moich włosów, albo już sobie treski doczepić, mniej to męczące.

Straszne... Peruka to najgorsze co może być.... Nawet jeśli będzie dobrej jakości to kiedyś coś słyszałam/czytałam że to niezdrowe dla skalpu.

peruka bardzo niszczy wlosy :< oczywiście na codzień



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 15:47 przez esmeralda800.

Kategorycznie mówię im nie , rozumiem doczepić sobie od czasu do czasu treski . Ale pruka na co dzień...

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

rozumiem, jak ktoś miał raka, stracił włosy i wtedy nosi peruke(jak pewna moja znajoma), ale jeśli masz swoje włosy, to po co ?

tak jak koleżanka wyżej napisała. lepiej zainwestuj w treski

Dobra fryzjerka nawet z cieniutkich włosów zrobi fajne upięcie na wesele, po co zastanawiać się non stop czy aby nie widać, że masz na sobie perukę? Jeśli już chcesz koniecznie zrobić coś ze swoimi włosami, to zagęszczanie.

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

a peruki w ogóle nie widać jak się nosi ? zawsze się nad tym zastanawiałam,zrób jak uważasz:)

są rózne typy peruk? jakos wczoraj oglądalam chyba albo ddtv albo pytanie na śniadanie- i tam bylo o perukach- i tam 1 kobieta miala tak zagęszczone wlosy. Byla to peruka, ale nie typowa, ani tez tupecik, sama sie zastanawiam nad tym, bo od pol roku wyapdaja mi wlosy i to garsciami, w nasteonym tyg pojde w koncu do dermatologa, bo ano zmiana diety, suplementy, inne kosmetyki czy tez badania kwri nie wskazaly czemu tak sie dzieje, a ja juz widze przeswity :/

Cytat
olga_orlo
Dobra fryzjerka nawet z cieniutkich włosów zrobi fajne upięcie na wesele, po co zastanawiać się non stop czy aby nie widać, że masz na sobie perukę? Jeśli już chcesz koniecznie zrobić coś ze swoimi włosami, to zagęszczanie.

nie, tylko nie zagęszczanie- one strasznie osłabiaja włosy- zagęszczanie jest tak naprawdę dobre dla włosow mocnych, jesli ktos ma cienkie, badz wypadaja mu jest to zabronione.

teraz sa supelnie inne peruki, mozna w nich np. pływac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 15:57 przez bentkuff.

nie lepiej doczepiane naturalne wlosy na klipsy ? sciagasz zakladasz kiedy chcesz i niekiedy naprawde nie widac roznicy jak pocieniujesz itp ;) czywiscie fryzjer nie ty ;p peruka odpada!!!!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

nie lepiej iść do DOBREGO fryzjera stylisty?
nie powiem, że zawsze, ale peruki tak - bardzo często są widoczne.
cienkie masz włosy i byle jakie, to załóż na nie czepek i poczekaj aż Ci całkowicie wypadną. wtedy peruka będzie przynajmniej wygodniejsza.

ja nie wiem, mnie by mój facet zabił śmiechem za taki pomysł, chyba, że miałabym trzy włosy na krzyż i byłby to mój życiowy problem, ale patrząc na avatar- jeśli to Ty, to chyba Ciebie ten problem nie dotyczy?

ja za tydzień biorę ślub i kupiłam pasemka clip in , w życiu nie założyłabym peruki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 16:06 przez emm200.

nie wyobrażam sobie tego, jest tyle preparatów, odzywek , metod przedłużania, zagęszczania ,ze na perukę na pewno bym sie nie skazała...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKI KOK NA WESELE