Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wydaje mi się że wszystkie osoby które uważają peruki za wroga kobiet cieszą się grubymi pięknymi włosami....Ale dziękuje tym osobą co przeszły przez to samo co ja i rozumieją moja decyzję. Łatwo jest się wypowiadać kiedy rano patrzysz w lustro i zastanawiasz się w co się dzisiaj uczeszę i okazuje się ze masz pełno opcji do wyboru...ja niestety od 2 lat czesze się tak samo mam spięte włosy bo inaczej widać jakie są cienki i że jest ich mało...

donga88 nie przejmuj się kochana, moim zdaniem nie potrzebnie w ogóle zapytałaś o opinie. To będzie twój dzień, ten wyjątkowy i masz prawo wyglądać jak tylko zechcesz! Jeśli peruka sprawi, że będziesz czuła się lepiej i ładniej to śmiało załóż i miej gdzieś co powiedzą inni :)

Dokładnie tak jak mówisz nie potrzebnie zadałam takie pytanie, bo i tak większość tego nie rozumie ponieważ nie była w takiej sytuacji. Dla porównania ja na przykład mam bardzo ładne zdrowe długie paznokcie, nie rozdwajają mi się, nie łamią po prostu super i nie wyobrażam sobie jak ktoś może nosić tipsy skoro ma własne paznokcie, one wyglądają sztucznie i mi się osobiście to nie podoba. Tipsy dla paznokcia są tym samym co peruka dla głowy...

nie zdecydowałabym się na perukę, podczas gdy posiadam własne włosy.

Cytat
donga88
Wydaje mi się że wszystkie osoby które uważają peruki za wroga kobiet cieszą się grubymi pięknymi włosami

mam liche włosy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 11:44 przez xx9xx.

jesli bedzie ci pasowac i nie bedzie wygladac sztucznie to spoko

Dziewczyny mam podobne pytanie. Potrzebuje do ślubu coś ładnego na głowe. Niestetyb moje włosy są strasznie markotne. Mam wrażenie ,że łysieje. Strasznie ostatnio wypadają mi włosy a moja impreza już za miesiąc. Moja fryzjerka powiedziała abym kupiła sobie perukę naturalną taką częściową. Podobno jakaś jej klientka to nosi i jest mega zadowolona. Co wy na to .....? i co sądzicie o firmie rokoko . Fryzjerka mi właśnie tą firmę polecała ale opinii dobrych i zlych na tego typu firmy jest masa i nie wiem co wybrac.
Chce jakoś w przyszłym tyg zajrzeć tutaj <moderacja> macie jakies sugestie aby nie przeplacic?

pozdr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-20 21:58 przez moderator.

Ja zakupiłam włosy na hairworld.com.pl. Jestem bardzo zadowolona, nie widać różnicy między nimi a moimi. Poza tym włosy osadzone są na cienkiej siateczce, która dobrana kolorystycznie do skóry głowy jest prawie nie widoczna, przepuszcza powietrze. Jak większość osób, miałam obawy przed noszeniem peruki, ale rozwiązania na koronce są super i warto dodać trochę więcej, aby zapewnić sobie komfort użytkowania.

Jak dla mie fajne do cosplayow albo przebran, na codzien jest to raczej niewygodne.

Moim zdaniem po perukę powinny sięgać osoby, które straciły włosy - to zupełnie wówczas normalne. Ale zdrowe osoby, które po prostu na siłę chcą z siebie z robić nie wiadomo co, powinny sobie dać spokój z takimi eksperymentami...

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli marzysz o zmianie fryzury i chcesz wypróbować perukę, https://perukisklep.pl wydaje mi się dobrym miejscem na rozpoczęcie poszukiwań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miodowe cudo